Inzerce

Prodám konferenční stolek OLA

7. dubna 2018 v 9:18 | čajovna
Prodám konferenční stolek rozkládací sonoma OLA.
Konferenční stolek OLA vás příjemně překvapí svým rozkladem. Lze z něho pohodlně vytvořit jídelní stůl s klasickou výškou 76 cm a rozměrem 180x80 cm.
Šířka900 mm, Výška470 mm, Hloubka800 mm, Váha51 Kg, Celkový rozměr po rozložení [ cm ]180x80Výška stolu [ cm ]po rozložení 76, BarvaDub sonoma, Materiál lamino. Původní cena: 6.140, nyní za 5.692,-.

Kontakt: klub.greslicka@centrum.cz

Cesta Srdce

27. května 2016 v 9:02 | čajovna
Občanské sdružení Cesta Srdce hledá touto cestou pracovité a nenáročné ženy i muže kolem 40 let, převážně invalidní důchodce, ale i "normální". Pomoc zdravotně postiženým (nákupy, výlety atd.). Práce v domě i na zahradě.
Odměňování podle výkonu. Ubytování v místě zajištěno.
Kontakt: cajovnaprozeny@centrum.cz,tel.:702808286.

Povídky

8. května 2016 v 10:17 | Libertus
Dobrý den,chtěl bych vás touto cestou upozornit, že mi vyšli dvě povídky: Vesmírní lidé,což je sci-fi a Sbohem, soudruhu, která je spíše kriminální. První vypráví o muži, který se náhodně setká s mimozemskou civilizací, dostane se do vesmíru a tam prožívá nejrůznější dobrodružství. Ta
druhá vychází z reality. Je to příběh bývalého policisty z dob totality,který se dal na podnikání a nyní ho dostihla jeho vlastní minulost. Moje jméno je Libertus. Obě povídky určitě stojí za přečtení. Obě povídky najdete na webu: www.bezvydavatele.cz

Domácí kavárnička

6. února 2015 v 17:51 | čajovna
Byl by někdo ochoten spolupodílet se na realizaci zajímavého projektu v sociální oblasti? Jedná se o převzetí malé kavárny a její přebudování na sociální podnik.
Dále hledáme několik invalidních důchodců, kteří by měli zájem formou spoluvlastnictví nebo družstva provozovat tuto kavárnu. Více info osobně nebo mailem.
Benešov.

Kontakt: regina.post@seznam.cz

Hrajete korespondenční šach?

5. listopadu 2014 v 13:38 | čajovna
Občanské sdružení Regina pořádá šachový turnaj pro handicapované. Přihlásit se do něho mohou zájemci z celé ČR. Jedinou podmínkou je, být invalidní důchodce, zdravotně postižený nebo senior.
Prozatím se o ceny nehraje. Sponzory samozřejmě hledáme.

Kontakt: www.regina.wbs.cz

Hledáme nové členy

4. listopadu 2014 v 8:41 | čajovna
Občanské sdružení hledá touto cestou nové členy do své organizace. Zabýváme se poskytováním služeb v sociální oblasti, pečovatelskými službami atd. Našim členům nabízíme možnost ubytování, zaměstnání apod. V současné době přpravujeme projekt vybudování domova pro handycapované, na kterém je možnost se podílet při jeho realizaci. Služby jsou poskytovány invalidním důchodcům, seniorům apod.

Kontakt: www.regina.wbs.cz

Domov Tereza

2. srpna 2014 v 12:29 | čajovna
Občanské sdružení hledá touto cestou půjčku, sponzorský dar na realizaci projektu v sociální oblasti. Jedná se o zakoupení RD a zřízení menšího centra, které by nabízelo ubytování a zaměstnání handycapovaným. Cílová investice cca do 3.000.000,- Kč. Ručit můžeme pouze kupovanou nemovitostí. Nemusí to být celá částka najednou. Budeme vděční za jakoukoliv pomoc, i po menších částkách. Můžete se stát doživotními členy sdružení. Pomůžete dobré věci na svět.
Našim klientům poskytujeme různé druhy služeb, jako například: kompletní úklid v domácnosti,
vaření, praní, žehlení, asistenční služby, odlehčovací pobyty, provozujeme sociální obchod, fyzioterapii (cvičení, masáže, relaxace), atd.


Kontakt: www.regina.iprostor.cz
 
 

Reklama