Březen 2018

Steven Greer: Unacknowledged

14. března 2018 v 10:55 | Sueneé Universe |  Knížky pro ostatní

Unacknowledged: mimozemšťané - odhalení největšího světového tajemství!Kniha Unacknowledged napsaná známým exopolitickým informátorem a badatelem Dr. Stevenem M. Greeram vyšla v květnu 2017. Máme jedinečnou příležitost v druhé polovině roku 2018 mít český překlad. Buďte s námi u této výjimečné události.

Anotace knihy z přebalu:
Na počátku července 1947 byly nedaleko vojenské základny v Roswellu sestřeleny tři mimozemské lodě za použití nového elektromagnetického pulsního zbraňového systému. Následovalo odhalení existence mnoha desítek mimozemských druhů a jejich technologií - stalo se to Rosettskou deskou pro objevení nových fyzikálních principů - nové generace zdrojů na volnou energii a pohonných systémů umožňujících cestovat napříč galaxiemi.
Nové zdroje mohou velmi snadno nahradit všechny naše současné spalovací motory na celé planetě Zemi. Díky nim se změní geopolitické a ekonomické uspořádání na naší planete.
Už žádné těžení fosilních paliv. Už žádný benzín, uhlí nebo jaderné elektrárny. Už žádné silnice a žádné znečištění… je to konec této etapy, která začala vědeckotechnickou revolucí s příchodem parního stroje.
Byli jsme obelháni. A teď, 70 let po incidentu v Roswellu, jsou svědci připraveni o této lži mluvit na veřejnosti v naději, že se tím tak má lidstvo ještě šanci vrátit na správnou cestu.

Obsah:
 • Část I.: UFO & ET: Tajné archivy Část II.: Blízká setkání pátého druhu
   • Pozorování UFO před 2. světovou válkou
   • Pozorování Foo Fighters (1941-1945)
   • Roswell (FBI dokument)
   • V dobách Trumena (1945-1953)
   • V dobách Eisenhowerova (1953-1961)
   • Majestic-12
   • Energie nulového bodu (volná energie)
   • Nepotvrzené projekty se speciálním přístupem (USAP)
   • Skrytí pravdy všem na očích
   • Pozorování zajištěná armádou 1961-1997 (dokument o Marilyn Monroe)
   • Podzemní základny (dokument NRO)
   • Mimozemšťané a incidenty jadernými zbraněmi
   • Mimozemšťané a základny na Měsíci
   • Exkluzivní svědectví: Richard Doty, zvláštní agent, AFOSI (ukázka z knížky)
  • Naděje
  • Část 1: Rekapitulace
 • Část III.: Směřujeme k odhalení
 • Část IV.: Kosmické podvody
 • Část V.: Akční plán - co dělat dálUFO: Fotografie a kresby
  • Pojďme jednat
  • Fundrising na podporu vývoje nových technologií
 • Přílohy: fotokopie originálních dokumentů z archivů tajných služeb
Komentář překladatele:
Knížku jsem si koupil v originále hned jak byla k dispozici na Amazon. Podpořil jsem také výrobu filmu, protože věřím, že tyhle informace jsou naprosto zásadní pro pochopení fenoménu zatajování kolem přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. (Na autorizovaných českých titulcích se pracuje!)
Knížku jsem dočetl asi do poloviny a pak jsem si řekl, že ji musím přeložit děj se co děj, abyste i vy, čtenáři Sueneé Universe, mohli konečně uvidět ten celý obrázek špinavých intrik, které nejedna světová vláda udělala na celé lidstvo za poslední století. Lhali nám, zabíjeli, zatajovali, popírali - jen aby nevyšlo najevo, že to ve skutečnosti nemají pod kontrolou, že nad tím nemají moc.
Možná se vám budou přátelé smát: Co čteš za ufónský scifi?
Ptám se jich ale, jak vysvětlit souvislosti, které se ukrývají v jednotlivých svědeckých výpovědích z první ruky avládních dokumentech, získaných od informátorů a nebo z archivů tajných služeb? Jak vysvětlit, že tyto věci do sebe zapadají jako kostky LEGO nebo skládačka puzzle aniž by se mnozí protagonisté navzájem znali? A že jsou jich dnes už stovky, možná tisíce!
Mnohem snadnější mi připadá připustit, že něco na tom je. Že i když některé věci mohou být zastřeny dezinformacemi, tak to jádro zůstává pravdivé: Nejsme tu sami a nikdy jsme nebyli sami! Není to jen náš svět, je to svět i jiných bytostí - veřejný prostor, který spolu sdílíme…
Jistě má každý právo na svůj názor, i ten můj nebo pana Greera je ovlivněn osobními zkušenostmi a zážitky. A i když budete třeba mít pochybnosti o důvěryhodnosti informací, které vám tu na webu předkládáme, přesto (nebo právě proto) doporučuji si knihu přečíst, protože tohle jsou informace z první ruky. Protože tohle jsou informace podložené tvrdými daty a fyzickými důkazy.

Zdroj: https://www.suenee.cz/

Vítězství přírody! Nový národní park v oblasti Amazonie

11. března 2018 v 10:54 | Sueneé Universe |  Krajina

Národní rezervace Yaguas leží v Peru v Amazonské nížině a obsahuje mimořádně druhově bohatý biotop. Pro ochranu živočišných druhů a klimtu je to důležitý příspěvěk, jak přizvukují i něměčtí ekologové. Yaguas leží v regionu Iquitos v severovýchodním Peru. Oblast patří k Amazonské nížině, je velice těžce přístupná a extrémně bohatá na živočišné druhy: bylo zde potvrzeno tisíce rozličných rostilnných a živočišných druhů. Mezi nimi také delfín brazilský (říční), vydra obrovská, siréna, jaguár a chápan vlnatý. Své jméno má rezervace podle řeky Yagua, která zde pramení a ústí do řeky Putumayo.Obrovský krok pro přírodu
Díky svojí druhové rozmanitosti a vyjímečné přírodě prohlásila nyní peruánská vláda tuto oblast za národní park. Nyní je v národním parku oblast deštného pralesa "Zona Reservada Yaguas" o rozloze 8.700 čtverečních metrů, to je čtyřikrát tak velká plocha, než je plocha všech národních parků na německé pevnině dohromady.
Národní park Yaguas bude patnáctým národním parkem Peru a jedním z celkem 76 státem chráněných přírodních rezervací. "Národní park Yaguas je jedním z vyčnívajících příspěvků ochrany klimatu a biologické mnohotvárnosti. Toto je grandiozní krok pro ochranu přírody v Peru. Zoologická společnost Frankfurt od roku 2015 finančně podporovala peruánský úřad pro ochranu přírody a podporovala přitom zlepšení ochrany Yaguas a urychlovala proces přeměny z chráněné zóny "Zona Reservada" do dnešní podoby. Bylo to pro nás velice napínavé, být u zrodu a budeme dál nápomocni a budeme stát pří nově zrozeném děťátku významných chráněných oblastí Peru", říká Schenck.

Iniciativa původních obyvatel
Národní park Yaguas je sice neobydlený, ale hodně okolních obcí a společenství závisí na vodních zdrojích tohoto ekosystému, především na rybách. Proto je pro jejich přežití ochrana oblasti životně důležitá. "Na přání sousedních vesnic se jim národní park vrací zpět. Vědí, že park chrání jejich zdroj obživy", říká Schenck. Současnému rozhodnutí předcházel jednoletý proces vyjednávání, na kterém obhajovalo 23 okolních obcí přeměnu rezervace Yaguas "Zona Reservada Yaguas" v národní park.
Obce jako Ampiyacu, Medio und Bajo Putumayo vyzvaly peruanský stát v roce 2017 dokonce k tomu, aby pomohl zabránit v ilegální těžbě dřeva a zlata v ohrožené oblasti Yaguas právě vyhlášením této oblasti národním parkem. Zástupci 23 vesnic a společnství v červnu 2017 připomínali nutnost Yaguas chránit "protože považujeme toto místo za svaté, pro výchovu zvířat a rostlin, a protože chceme Yaguas bez ilegálních aktivit". Ministerstvo životního prostředí Peru v důsledku toho vedlo participativní a demokratický proces konzultací, do kterého byly začleněny všechny zainteresované obce a společenství.

Zdroj: https://www.suenee.cz
David Frej: Stravou proti zánětu

8. března 2018 v 16:55 | R.Petříčková |  Knížky pro ostatní

S knížkami Davida Freje se už nesetkáváme poprvé. Že je zánět zabiják, už víme, navíc tak skrytý, že si ho často akutně neuvědomujeme a únavu, depresi nebo cukrovku, obezitu nebo problémy s lymfou a otoky, s takovým problémem nespojujeme.


Je Země plochá nebo kulatá?

4. března 2018 v 20:04 | Libertus |  Teorie ploché země


Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím v jakém světě vlastně žijeme? Jaká je opravdu naše Země? Plochá nebo kulatá? Než-li moje myšlenky úplně odvrhnete jako naprosté nesmysly a bláboly pomatené mysli, zkuste alespoň na okamžik popřemýšlet o našem světě. Zastavte chod svých myšlenek, které vám nyní automaticky naskakují, díky mému výroku, jako nevyvratitelná a holá skutečnost, jako neotřesitelná pravda o které nemá význam ani začínat jakoukoliv diskuzi.
Již od dětských let, respektive školních let je námi manipulováno. Je nám vtloukáno do hlav, že Země je kulatá a mimo naši planetu žádný jiný život neexistuje. Jsme ve vesmíru sami. Život vznikl velkým třeskem a je složen z chemických sloučenin. To je přeci holý fakt. Nic jiného není možné, žádná jiná alternativa se nepřipouští. Každý, kdo by chtěl tvrdit něco jiného je buď blázen nebo hlupák. A je proto zapotřebí ho hned zdiskreditovat a zesměšnit.


Velmi dobrou službu tomuto procesu dělají moderní vědci, včele s Grygarem, který se v tom naprosto vyžívá. Ale proč? Napadlo vás někdy, proč je taková averze ze strany vědců na jakýkoliv trochu jiný či odlišný názor?
Ti vnímavější snad již rozpoznali, k čemu to vše směřuje. Ano, k ovládání mas, k ovládání mysli. Ale my to nemusíme dělat. Nemusíme být jako ovce a jít poslušně na porážku. Většina z vás, když přijde večer po práci domů, tak první, co udělá, je že si zapne televizi. To je také způsob jistého druhu ovládání. Možná toho nejhlavnějšího. Naše mysl je ovládána prostřednictvím reklam, ale také některých dokumentárních pořadů. Vidíme například start rakety do vesmíru a pak, jak se vznáší v prostoru vysoko nad Zemí. Ale je to opravdu Země, kterou vidíme, nebo je to jen nějaký trik? Zamyslete se! A jsou ty lodě skutečně ve vesmíru? Nebo naopak pod vodní hladinou. Stav beztíže v mnohém připomíná stav pod vodou.


Kdysi v minulosti, například ve středověku, tomu bylo obráceně. Dříve lidé věřili, že je Země plochá. Jedinou autoritou pro ně byla bible a jejich duchovní vůdci. Dnes je "autorit" mnoho, je mnoho médií, která tvrdí to či ono a obyčejný člověk je spíše zmatený. Nikde nemá žádnou jistotu, nemá o co by se opřel. Bible byla prohlášena za bludy a bůh za mrtvého. V minulosti každý,kdo přišel s nějakou novou myšlenkou či ideou, tak byl po zásluze potrestán, ne-li přímo upálen, pokud byl prohlášen za kacíře. Vzpomeňme jen G. Bruna či G. Galilea, abych uvedl jen některá známá jména.
Dnes sice nikoho, pro jeho názor neupalujeme, ale jsme pokročilejší, tak ho alespoň v očích veřejnosti zdiskreditujeme nebo zesměšníme. Případně dostane bludný balvan, však on si to pak již rozmyslí, aby šířil takové bludy. Tolik ze strany moderních vědců. Namísto spolupráce agrese a nevraživost, hraničící mnohdy až s nenávistí a úskočnými akcemi.
Vědci obecně, se obávají o svoje postavení, které v naší společnosti mají. Toto postavení jim dává velkou moc a sílu ovládat masy. Formovat je a posouvat tam, kde je chtějí mít. Aby lidé dělali, co potřebují, oni a vláda. Když vláda řekne, že budou volby, tak miliony lidí jdou poslušně k volbám. A když lékař prohlásí, že je zapotřebí se nechat očkovat, jinak hrozí nějaká epidemie či zákeřná choroba, tak se všichni poslušně zvednou a nechají se očkovat a podobně. Člověk, který o tomto systému zapochybuje nebo má jiný názor, tak je hned kamenován. Nahlédnout za oponu je trestné?


Ale my se takto nemusíme chovat, my nemusíme být poslušné stádo, které je vedeno bačou na porážku. Máme svobodnou mysl a můžeme se sami rozhodnout čemu budeme věřit a jakou pravdu budeme následovat. Jestli pravdu vycucanou z prstů nebo pravdu, která nám byla vyjevena a která formuje náš charakter a povahu.
Zvířátka hledají domov, 1.část.

2. března 2018 v 8:56 | čajovna |  Zvířátka hledají domov

BENÍK BELLA


AGNES AMIGOFOX BEAN


BLESK BERT


HRAVÍ SOUROZENCI TEČKA A PROUŽEK

Pokud vás některé zvíře zaujalo a chtěli by jste mu poskytnout nový domov, tak podrobnější informace najdete na:
www.greslicka.cz/stredni_cechy, klub.greslicka@centrum.cz