Doreen Virtue: Léčení s vílami

31. prosince 2016 v 14:41 | R. Petříčková |  Knížky pro ostatní

Kniha Léčení s vílami je od této autorky už známá. A tyto karty vychází u nás už podruhé. Čtyřicetčtyři karet vyjadřuje mystiku, či spíše mystické přemýšlení éterických víl, které podle autorky na rozdíl od andělů vyzařují jemněji a mají nás na naší cestě pouze v pozitivním podporovat. V knize se mi líbilo povídání o magii víl, o rozdílech mezi anděly a i skeptika pak napadá, že na tom cosi může být, protože symbolika těchto bytostí provází lidstvo, co je živo. A že by se takto živě udržela mezi lidmi jen čirá pohádka? Tomu tolik nevěřím…

O to raději se potom čtenář může ponořit do symboliky té více než čtyřicítky karet, která je heslovitě popsána na malých kartách a ve větším rozsahu pak přímo v přiložené knížečce. Tehdy můžete pochopit více souvislostí. O čem je třeba odvaha? Dá se nějak definovat? Když si s ní vytáhneme kartu, můžeme být zmatení, protože pro každého znamená odvaha něco jiného. A tak je dobré se podívat do knížečky a tam si přečíst například toto:


Odvaha

Význam karty: Děláte v životě velké pokroky díky tomu, že jednáte na základě svých božsky inspirovaných představ. Věřte, že jste na této cestě vedeni krok za krokem.

Vnitřní pocity, sny a výrazné podněty, jež dostáváte, nejsou pouze příklady, jak se přání stává otcem myšlenky. Představují zárodky nových projektů a situací, které jsou prostředky vašeho božského životního poslání…

…Beze strachu vykročte a zbavte se ve svém životě všeho, co nepřispívá k vaší integritě. Udělejte druhý krok a uvědomte si, po čem ve svém srdci toužíte. I jen malý krůček, který vzdáleně souvisí se zlepšením vašeho života, ve vás vyvolá pocit, že se vznášíte v říši víl. Každý den dělejte jeden krok a zakrátko se vaše sny stanou skutečností."

Každý si v tom najde to své…

Opravdu jsou to jemné karty, když je prolistujete, zjistíte, že se jmenují opravdu "podpůrně": Nadhled, Splněné sny, Stůj na svém, nebo Tvořivost, Smích, Intuice, Pohyb… Jsou to spíše drobné rady k tomu, jak se udržet v dobré pohodě a ve směru svého života, nebo návody, jak obnovit svou životní energii a náboj. Intuice vás automaticky navede v balíčku do správných kartiček a ty si pak významově můžete poskládat vedle sebe.

A pokud vám tato kniha a karty probudí chuť se o vílách a jejich léčivých vlastnostech pro lidskou duši, dozvědět víc, můžete se podívat po stejnojmenné knize.

Anotace: Víly vám jako mocní andělé přírody mohou zázračně pomoci s vaší sebedůvěrou, vztahy, zdravím a profesní dráhou. Tyto vykládací karty vám zprostředkují hluboce osobní vztah s úžasnou říší víl, které vám pomohou nalézt novou vnitřní sílu a jistotu a přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou. S pomocí přiložené příručky se naučíte vykládat vílí karty sobě i druhým. V této sadě nejsou žádné negativní obrazy ani karty, neboť vás Bůh i příroda velice milují.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fellien Fellien | Web | 3. ledna 2017 v 22:46 | Reagovat

Na tyto karty se dívám v obchodě už delší dobu. Doreen má všechny karty velice podpůrně laděné, člověk tam nenajde negativní kartu.

2 Veselé kurzy Veselé kurzy | E-mail | Web | 16. prosince 2017 v 13:33 | Reagovat

Inspirativní článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama