Doreen Virtue: Léčení s vílami

31. prosince 2016 v 14:41 | R. Petříčková |  Knížky pro ostatní

Kniha Léčení s vílami je od této autorky už známá. A tyto karty vychází u nás už podruhé. Čtyřicetčtyři karet vyjadřuje mystiku, či spíše mystické přemýšlení éterických víl, které podle autorky na rozdíl od andělů vyzařují jemněji a mají nás na naší cestě pouze v pozitivním podporovat. V knize se mi líbilo povídání o magii víl, o rozdílech mezi anděly a i skeptika pak napadá, že na tom cosi může být, protože symbolika těchto bytostí provází lidstvo, co je živo. A že by se takto živě udržela mezi lidmi jen čirá pohádka? Tomu tolik nevěřím…

O to raději se potom čtenář může ponořit do symboliky té více než čtyřicítky karet, která je heslovitě popsána na malých kartách a ve větším rozsahu pak přímo v přiložené knížečce. Tehdy můžete pochopit více souvislostí. O čem je třeba odvaha? Dá se nějak definovat? Když si s ní vytáhneme kartu, můžeme být zmatení, protože pro každého znamená odvaha něco jiného. A tak je dobré se podívat do knížečky a tam si přečíst například toto:


Odvaha

Význam karty: Děláte v životě velké pokroky díky tomu, že jednáte na základě svých božsky inspirovaných představ. Věřte, že jste na této cestě vedeni krok za krokem.

Vnitřní pocity, sny a výrazné podněty, jež dostáváte, nejsou pouze příklady, jak se přání stává otcem myšlenky. Představují zárodky nových projektů a situací, které jsou prostředky vašeho božského životního poslání…

…Beze strachu vykročte a zbavte se ve svém životě všeho, co nepřispívá k vaší integritě. Udělejte druhý krok a uvědomte si, po čem ve svém srdci toužíte. I jen malý krůček, který vzdáleně souvisí se zlepšením vašeho života, ve vás vyvolá pocit, že se vznášíte v říši víl. Každý den dělejte jeden krok a zakrátko se vaše sny stanou skutečností."

Každý si v tom najde to své…

Opravdu jsou to jemné karty, když je prolistujete, zjistíte, že se jmenují opravdu "podpůrně": Nadhled, Splněné sny, Stůj na svém, nebo Tvořivost, Smích, Intuice, Pohyb… Jsou to spíše drobné rady k tomu, jak se udržet v dobré pohodě a ve směru svého života, nebo návody, jak obnovit svou životní energii a náboj. Intuice vás automaticky navede v balíčku do správných kartiček a ty si pak významově můžete poskládat vedle sebe.

A pokud vám tato kniha a karty probudí chuť se o vílách a jejich léčivých vlastnostech pro lidskou duši, dozvědět víc, můžete se podívat po stejnojmenné knize.

Anotace: Víly vám jako mocní andělé přírody mohou zázračně pomoci s vaší sebedůvěrou, vztahy, zdravím a profesní dráhou. Tyto vykládací karty vám zprostředkují hluboce osobní vztah s úžasnou říší víl, které vám pomohou nalézt novou vnitřní sílu a jistotu a přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou. S pomocí přiložené příručky se naučíte vykládat vílí karty sobě i druhým. V této sadě nejsou žádné negativní obrazy ani karty, neboť vás Bůh i příroda velice milují.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fellien Fellien | Web | 3. ledna 2017 v 22:46 | Reagovat

Na tyto karty se dívám v obchodě už delší dobu. Doreen má všechny karty velice podpůrně laděné, člověk tam nenajde negativní kartu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama