V.Monet: Vědomá prostitutka

13. února 2016 v 13:15 | R. Petříčková |  Knížky pro ostatní


Takže, jak tvrdí autorka, pokud budete chtít být sexuálně vzrušující, budete muset opustit myšlenku na nevinnost a cudnost. Muže prý přitahují ženy sexuálně uvolněné a divoké. No, nebrala bych tuto knihu jako návod na první rande, ale může to být celkem fajn návod pro páry, kterým se ze života vytratilo vzrušení a oba mají sex živočišně rádi.
Autorka je totiž profesionální prostitutka. Otevřenost, s jakou píše a uvažuje o mužských i ženských sexuálních záležitostech, může uzavřenější povahy opravdu vyděsit. Ale když se otevřete, tak zjistíte, že ona jen do posledního záchvěvu využila a objevila každý kout lidské fyzické sexuální rozkoše. Abych jí nekřivdila, musím říci, že se zabývá i tantrou a lidskou duší a jinými formami milování, kdy opravdu tělo prostupuje láska, přesto však většinu knihu věnuje tomu fyzičnu.


Uvolní muže i ženu

Skvělé je, že to může být dobrá terapie pro ženy, které se opravdu chtějí otevřít, objevit svoji živočišnou sexualitu. Bez skurpulí, beze studu. A to můžete dělat i samy, k tomu v prvních fázích muž opravdu potřeba není. Veronica Monet se věnuje celému spektru potěšení, které vzájemné dotyky lidských těl přináší. Od masáží až po třeba stimulaci G bodu jak u mužů, tak u žen. Na této knize musím rozhodně vyzdvihnout obrovskou OTEVŘENOST, která je chvílemi až příjemně vzrušující. Ale opravdu jenom chvílemi, tak nějak tu nehledejte romantiku, protože tohle j e stručný a jasný návod na použití těla. A to jak mužského, tak i ženského.


Je to dřina, je to rutina
A pokud si někdy někdo myslel, že prostitutky a profi společnice si jen tak užívají, tak tady pozná, jak ošklivě se mýlil a že to je teda pěkná dřina. Pro tělo, i pro mozek. Někdy je to dřina, někdy rutina. Dovednosti a znalosti, které za ty dlouhé roky autorka nasbírala, sestavila do několika kapitol, které se věnují rozvíjení svého těla, jež ona sama považuje za takový chrám (a to je určitě pravda, toto byla pro mne nejhezčí kapitola celé knihy), až po svádění, rituály, předehru, nebo dokonce naučí dovést muže k vícenásobnému orgasmu. No a kdo má rád, tomu pomůže najít i potě&scaro n;ení z filmů pro dospělé, nebo poradí, jak si poradit s hraním rolí v posteli. Znáte to….domina, subinka, učitelka v kabinetu, školačka a pan učitel. Jen si ale představte, že vůbec není jednodouché si na tyhle věci zahrát, abyste u toho nevypadali trapně.

Veronica Monet to prostě vzala z gruntu a jediné, co v této knize chybí, je stud.

Dokonalý návod na to, jak návodně vzbudit svou TĚLESNOST. Lidské tělo je jako studna fyzických i emočních reakcích v závislosti na stimulaci těla, ale i mysli. Prostředí, slova, vůně, jídlo - to všechno hraje v lidské sexuální hře obrovskou roli.

Tak se nestyďte a otevřete tuto setsakramentsky žhavou knihu.

O autorce
Veronica Monet se po čtrnácti letech rozhodla skončit svoji kariéru profesionální společnice. Přestože se jí podařilo vypracovat se na úplnou špičku v tomto oboru a muži jí běžně platili 15 tisíc dolarů za noc, cítila, že přišel čas na změnu. Jak sama říká, důvody byly tři: konflikty se zákonem (a to přestože ze svých příjmů platila daně), nechtěla už pracovat nahá (chtěla přinášet svým klientům radost, aniž se jich musela dotýkat na intimních partiích)) a nakonec věřila své intuici, že nap&iacut e;še a vydá knihu. Od dětství snila o tom, že bude spisovatelkou a věděla, že v 45 letech vydá první knihu. Proto ve 44 letech skončila s prací a přestěhovala se do chatky v horách a napsala knihu, kterou držíte v rukou. Kromě psaní se Veronica Monet věnuje poradenství v oblasti sexuality, vztahovému poradenství a metodám zvládání hněvu. Zároveň provozuje webové stránky, kde nabízí informace a pomocnou ruku těm, kdo se chtějí zbavit nadvlády studu a vykročit směrem k opravdovému já.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2015, www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama