Výkladový den

30. listopadu 2014 v 18:07 | R. Petříčková |  Taroty on-line

Dnes se propojíme s moudrostí starého Egypta a Atlantidy. Hned zkraje knihy, která je k těmto kartám přiložena, se dozvíte, že v těchto zemích kdysi existovaly Chrámy posvátného zvuku, které byly léčivé a přinášely lidem moudrost a klid. A někteří z Vás mohou moudrost těchto karet získat právě pro sebe. Nabízím šanci na výklad zdarma.
"Tyto chrámy existovaly ve starověké Atlantidě a Egyptě. Zesilovaly přirozený soucit a moudrost srdce prostřednictvím duchovních písní a přinášely všem lidem harmonii. Nesčetné zvukové rezonance totiž jako jiskřivé světlo krystalu přinášejí ten nejvyšší dar - naše spojení s božským vědomím."
Musela to být překrásná doba, tenkrát před 250 000 až 15 000 lety před naším letopočtem. Moudrost se přechovala a podle autorů knihy také ukryla do jedenácti křišťálových lebek, ukrytých po celém světě. Tyto karty jsou dotekem staré Atlantidy.... a moudrosti našich předků, andělské věštby, které nám mají přinést do života smír a lásku.
Byla jsem docela zvědavá, na jakém principu karty pracují. Je jich 24 a jsou rozděleny podle jednotlivých andělů, archandělů. Některý je božský posel, jiný soucitný milenec, jiný svatý osvoboditel, jiný nebeský společník, další kosmický vůdce. Každý je patronem různých vzorců chování, cítění nebo dějů, které se dějí kolem nás.
Náhodně jsem jako ukázku vybrala kartu Metatron: Nejvznešenější učitel:
"Zázrak
Změníte-li své vnímání, začnou se dít zázraky. Metatron zvěstuje, že se ve vás budí kreativní síla, jako se rodí zázrak. Když se otevřeme této možnosti, potom Bůh a Metatron stojící po jeho pravici z nás sejmou strach. Otevřete tedy svou mysl a vězte, že z vašich ramenou bude sejmuto veškeré břímě. A jakmile přestanete lpět na starých věcech, Zdroj vás obdaruje náhlou radostí. Odříkejte Hi z krční čakry a zázračný vliv Metratrona zesílí."

Zvláštní karty. Pro chvíle naprostého usebrání a pohody. Touhy se ponořit do nejhlubšího nitra sebe samého: nejsou to karty, které si vytáhnete jen tak, nebo ve chvíli, kdy jste plni pozemských emocí, starostí a chcete řešit ryze hmotné věci. Tady se člověk musí zamyslet do samé hloubky své duše. Večer, při svíčkách, nebo v naprostém klidu a tichu a výrazné touze ulevit duši a pochopit.
Tak to zkusíme. Ptejte se na ta nejhlubší tajemství a moudrost Atlantidy a své osobní dotazy pošlete na rpetrickova@seznam.cz a já Vám karty vyložím
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 30. listopadu 2014 v 19:29 | Reagovat

Karty si s přítelkyní někdy vykládám, mám hodně staré, ale spíše pro legraci co nám asi poví. :D

2 cajovnaprozeny cajovnaprozeny | E-mail | Web | 1. prosince 2014 v 8:46 | Reagovat

Taroty můžete brát i vážně. Jako jediné se nejvíce osvědčili. Mám s nimy dobré zkušenosti.

3 Renata Renata | Web | 2. prosince 2014 v 8:44 | Reagovat

No, taroty poví často víc než psycholog. Anebo to samé :-))

Tak se ptejte vážení čtenáři, jsem tu jen pro Vás...

4 Lenka Lenka | 18. prosince 2014 v 14:40 | Reagovat

:-) krásné karty, jen se jich bojím zeptat na to, co mě teď nejvíc tíží, protože se bojím odpovědi :-(

5 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:38 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama