Výkladový den: Indigoví andělé

13. května 2014 v 12:53 | Renata Petříčková |  Taroty on-line

Indigoví andělé! Co si pod něčím takovým vůbec představit? Ještě něco jemnějšího než je anděl, ještě něco jemnějšího, než je indigový člověk? Vůbec poprvé se tu setkávám "knižně" se synem Doreen Virtue, který podle svých slov patří k indigovým lidem. S touto knihou a sadou 44 karet své matce pomáhal: nebo ona jemu, kdo ví…

Každopádně matka a syn tu tvoří poprvé autorskou dvojici. Popravdě, při četbě knihy nebo prohlížení karet jsem nikterak nepoznala, že se na díle podíleli dva lidé a můj dojem z Indigových andělů je jediný - jsou to karty nesmírně tenké, lehké a stříbrně oříznuté, což je obrovský nezvyk po všech těch zlatých nebo ve steampunku měděných ořezech. Jakobych slyšela jemně cinkat stříbrné zvonečky. Stříbrný ořez jim dává eleganci, bílou andělskou něhu…

Ale…


Stejně jsem stále měla neodbytný pocit, že se s Indigovými anděly neumím skamarádit. Indigovým lidem pomáhá několik andělů, o těch tady najdete povídání a také přímo návod, jak karty očistit a jak s nimi následně pracovat.
Tyto jednoduché karty mají jednu výhodu, odpovědi můžete získat - většinou - z pouhé jediné karty.
"Karty Indigoví andělé odpovídají na veškeré otázky ukryté ve vašem srdci. To se samozřejmě může lišit od otázek, jež si kladete navenek. Někdy se totiž bojíme zeptat na to, po čem opravdu toužíme. Nicméně karty vědí, co doopravdy chcete, a přesně na to také reagují. Otázka je zámkem a odpověď klíčem - prostě a přirozeně do sebe zapadají."
No tak si to zkusíme v praxi, ne?

Můžete se dnes ptát, ovšem mějte na paměti jednu věc.
Tyhle karty jsou snad to nejlehčí, co jsem kdy držela v ruce. Mají stříbrný ořez, což jen umocňuje ten bílý světelný magický svit… ovšem mám taky trochu strach, že jim nebudu rozumět, takže se mnou mějte trpělivost. Jsou tak něžné a až vzletné, že mi svými významy zprvu naprosto splývají. Možná je to ovšem tím, že se nepočítám mezi indigové… pro tvrdého realistu může něha těchto karet a věčná boží láska, znít až příliš přehnaně a prostě v nich NIC neuvidíte. Přece jen, klasický tarot, to je proti těmto kartám tvrdý ebenový kyj, kterým dostanete přes hlavu. Tohle je pírkové pohlazení.
No tak se zkusme pohladit. Schválně. Zaujala mne zmínka autorů o tom, že karty se ptají na to, co opravdu máme vědět,… tak schválně. Zeptám se, co bych měla vědět o situaci, na kterou právě myslím?
Nóooo

Karta Sny
"Tato karta vás nabádá, abyste věnovali pozornost svým snům - těm, které máte ve spánku, ale především těm, jež máte v bdělém stavu. Právě ty jsou totiž výrazem vaší pravé, neohrožené Indigové duše a zrcadlí se v nich váš nejvyšší potenciál.
Tato karta vám přináší zprávu, že si můžete dovolit snít beze strachu, a to i v případě, že se obsah vašich snů jeví vašemu racionálnímu já jako nerealistický. Andělé vám doporučují posilovat vaše vyšší já, neboť jen tak dokážete zázraky, po kterých jste vždy toužili."
Tak to jsem opravdu nečekala, protože do postele za prvé chodím jak do kina a že jsou to někdy horory a za druhé, mé denní sny se snad nedají ani publikovat, protože to je jeden vzdušný zámek za druhým, no co byste taky chtěli od Blížence, že? Pořád někde poletuje…
No… tak teď se tady usmívám, protože tyhle karty si mě právě získaly svým vtipem. Nebo to nebyl vtip?

No, každopádně kontakt s nimi navázán velmi hezky a s úsměvem a láskyplnou náručí, takže teď je čas na vás… ptejte se…
Renata
A kór když je dneska venku taková nevlídná kosa... tak šup šup, pro zahřátí posílám kočičí tlapky

Tak se milí čtenáři Domácí čajovny, můžete opět ptát... do komentářů na tomto blogu... odpovědí se dočkáte v řádu hodin nebo dní, takže se nebojte, žádný dotaz nezůstane zatracen...
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | 14. září 2014 v 20:57 | Reagovat

Dobrý den, v říjnu si budu dělat kurz modní stylistka a chci se tím i živit, tak se ptám jestli to pujde a zda je to pro mě to nejlepší? A jestli ještě mužu tak se chci zeptat zda už potkám partnerku duše? A ještě na mou dceru Sáru 9.5.2011 zda je indigové dítě nebo jiné? Moc děkuji Lenka.

2 Jitka Šolínová Jitka Šolínová | E-mail | Web | 31. října 2014 v 9:51 | Reagovat

Mým posláním je práce s Indigovými dětmi. Ťuká to na mne už dlouho, ale až nyní jsem získala prostor pro realizaci. Stejně tak malování mne vede k Arteterapii. Ale stále se točím v kruhu  své rodiny, dětí, teď už vnoučat. Znám svou cestu, ale nemůžu najít místo, kde na ní nastoupit. Hledám, snažím se nic nepřehlédnout, ale žádný konkrétní ukazatel, který by mne posunul tímto směrem nevidím.

3 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:40 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama