Výkladový den: Dotek lásky

12. května 2014 v 21:02 | čajovna |  Taroty on-line

Květen, lásky čas. Dnes vám nabízím báječný výkladový den s kartami, které jsou možná ve velmi nenápadné krabičce, ale uvnitř se skrývá fantazijní svět a hlavně nesmírně láskyplný (leč stále realitu zachovávající) výkladový materiál.
Padesát karet, z nichž je jedna lepší než druhá a už jsem si s nimi pár výkladů udělala. Jsem nadšená. Sedí dokonale.A to jsem se jich trochu bála.

Přece jen, když se něco jmenuje Dotek lásky, a člověk k tomu přijde po takovém železem řinčícím díle jako je Steampunk tarot, tak jsem si myslela, že budu jaksi otrlá pro nějaké andělské lásky. Kdepak… Moc toho tady o andělech nenajdete, naopak. Karty prostě "jen" vnáší více lásky a uvědomění si do života. Vyzývají nás k drobnostem, k chování a prožívání, které vlivem každodenního stresu zapomínáme.

Opět tu platí, že u výkladu máme věnovat pozornost každé myšlence,která nás napadne. V průvodci si pak přečteme možné odpovědi, které rozvíjejí větičky, které již najdeme na kartě. A celý obrázek výkladu bude ještě pestřejší.

Lze jimi vykládat na vztahy, na běžné životní události a také systémem denní karty. Tedy si každý den vytáhnout jednu kartu, abychom věděli, nač se toho dne zaměřit nebo jaké téma ve svém životě budeme pravděpodobně řešit.

Takže já to zkusím a večer napíšu, jestli to byla pravda.Laughing
Moje denní karta:
Skutečná je pouze láska
"Přesměrujte svou pozornost od problému zpět k lásce."

A na obrázku je krásné souznění se zeměkoulí, s Univerzem a splynutí duchovního i fyzického světa. Takže předpokládám, že dneska budu vystavena situaci, kdy si budu muset říct - vykašli se na ty problémy, uvolni se, nadhled…všechno dobře dopadne, vždyť "skutečná je pouze láska".
No, zatím netuším, čeho by se to mělo týkat, ale večer si napíšeme.

A do té doby pište své otázky na tyto karty Vy nebo si můžete napsat o svou "denní kartu" :-)
… Těším se!
A ještě něco o autorech, protože to, co je o nich napsáno v příručce, je tak strhující, že… (no, že bych třeba k ilustrátorce šla na návštěvu a asi bych tam už i zůstala)

Angela Hartfield
Angela Hartfield je psychické médium, mezinárodně uznávaná spirituální intuitivní lektorka, léčitelka, učitelka a Mistr Reiki. Její andělská pomoc se soustředí na posilující techniky, které pomáhají lidem naučit se, jak získat pomoc a vedení andělů.
Angela komunikuje s andělskou a duchovní sférou od setkání s anděly ve svých čtyřech letech. Jako nadaná lektorka, spirituální léčitelka a učitelka vede certifikovaný program v Tokiu a další workshopy ve své domovině na Havaji, včetně kurzu Hawaiian Healing Journeys.
Pomáhá vnést jasno a nabízí vedení v oblastech, na které se ptáte. Jestilže se cítíte zablokovaní nebo chcete přitáhnout do svého života více kouzla a hojnosti, můžete se na ni obrátit. Uvede vás také do umění komunikace s vašimi anděly, elementály, i s vaším vyšším já.
Je autorkou věšteckých karet Angelic Whisper a Dotek lásky.
Její meditace Finding Your Life Purpose - A Meditation with Archangel Raziel and the Humpback Whales a The Magical World of Fairies používají klienti na celém světě.
Pokud Angela nevyužuje na svých certifikovaných andělských kurzech v Japonsku či v Irsku, cestuje do dalších částí světa a učí, ale také píše ve svém domově v Koně. Více se dozvíte na www.angelaheartfield.com
Obrázky, které doslova učarují, namalovala žena, která žije snad až fantastickým životem. Úplně jsem se zasnila, posuďte sami:
Josephine Wall
Josephine se odmalička zajímala o světlo a barvy, fantasy a vizální vyprávění příběhů. Byla předurčena k životu malířky! Okouzlující a do detailů propracované obrazy vycházející z její představivosti v nekonečném proudu nápadů.
Jejím prvním zaměstnáním po ukončení umělecké školy bylo Poole Pottery (Hrnčířské Poole), kde zdobila svými výraznými barevnými kresbami keramiku, která je nyní známá pod značkou Delphis, vyhledávanou sběrateli a za vysoké ceny prodávané na aukcích. Kromě malby se věnuje i keramické figurativní tvorbě, sochařství a reprodukcím vitráží. Vytváří také oděvy na zakázku.
Žije spokojeně se svým manželem ve Wisteria Cottage, kde pracuje v podkrovním ateliéru. Zdi pokrývá obrovská vistárie s kaskádou velkolepých květů - samozřejmě namalovaná. Josephine je přesvědčená, že práce pod střechou ve tvaru pyramidy je zdrojem inspirujících vibrací, které napomáhají její tvořivosti! Zbytek domova také dokládá její uměleckou povahu - lesní scéna a motýly v kuchyni, květiny a ptáci na nábytku a dokonce ještě další vistárie na skleněné výplni dveří v obývacím pokoji. Ani zahrada neunikla její tvořivosti, protože ji zaplnila neobvyklými stvořeními mnoha barev ve stylu připomínajícím viktoriánský sloh.
Karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com
Své dotazy pro karty pište do komentářů pod tímto článkem, těším se na Vás....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cajovnaprozeny cajovnaprozeny | 13. května 2014 v 9:27 | Reagovat

Dnes se také vykládá, můžete se ptát.

2 Nartaya Nartaya | E-mail | Web | 13. května 2014 v 10:35 | Reagovat

[1]: Reni, a víš, že mám chuť se opravdu ptát? Blíží se čas, kdy budu muset hledat práci. Mám takový pocit, že bych ráda dělala něco tvůrčího, hlavně se obávám rutiny. Potřebuju práci, kde bych tvořila a byla svým pánem... Ale život velí jiné povely, nejspíš to dopadne tak, že opět zabřednu do hnusné práce, odkud nakonec stejně uteču, protože nemám ráda stereotyp... Myslíš, že by karty uměly poradit? Zatím je to otázka pouze řečnická.

Mám takový pocit, že si stavím vzdušné zámky... Co tvůrčího bych mohla dělat já, abych tím uživila sebe, svoji Outěžku a dva kočičáky? Věděly by karty jaká pracovní příležitost na mne čeká?

Přijde mi, že od všeho umím jenom trošku a v ničem se neposouvám dál - jako by mi osud nebyl v tvořivosti nakloněn (psaní, malování, focení...) Jako bych opravdu měla své malé "talenty" zmuchlat a zahodit pro nedostatek času kvůli práci, kterou budu zase nemít ráda :-(

Já vím, na tohle se odpovědět nedá. Ale aspoň jsem se vykecala.

Reni, přeji hodně radosti s kartičkama, vypadají krásně. Tak ráda bych se vrátila k přírodě, nasávala její energii...

3 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:40 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama