Výklad Osho Zen Tarotem

6. února 2014 v 11:16 | čajovna |  Taroty on-line
Nabízím Vám dnes jeden tarotový výklad na přání. Použila jsem Osho Zen tarot.
Karty tajemné a zvláštní a možná právě kombinace vícero karet dá nadechnout toho exotického snad až himalájského a pro nás těžko uchopitelného čehosi, čím se tento tarot vyznačuje.
Horní linie patří muži, na kterého se tazatelka ptá...
Jak tedy vypadá jejich vztah.
Smutek - Vědomí - Důvěra - je trojice karet muže. V tuhle chvíli prožívá smutek, který ho tíží, ale zároveň probouzí jeho vědomí. Díky smutku si cosi uvědomuje. Co ztrácí? Co získává? A ve výsledku dojde k něčemu pro něj úžasného...
Vloží důvěru do vztahu, který s tazatelkou má.
A ono se mu to vyplatí, protože jejich společná karta je OSLAVA.
Ženiny karty jsou dole: Trpělivost - Pochopení - Kompromis.
I ona bude muset do vztahu v tuto chvíli dát trochu klidu, trpělivosti. Žena na prvním obrázku je těhotná a čeká celý měsíční cyklus. V jejich očích se zračí trpělivost. I tazatelka musí být trpělivá, než její partner projde svým obdobím krize a vyloupne se do své "důvěry". Ale má tam varování ve formě karty Kompromis. Nesejít ze své cesty, ze své víry, dál jít cestou "Pochopení". Neprosazovat si násilím svoje, nechat věci plynout... neintrikovat.
Jejich vztah potom bude vzkvétat. Ale v tuto chvíli si ještě žádá čas.
Tak hodně štěstí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 magduska magduska | E-mail | 5. září 2014 v 8:48 | Reagovat

Moje budoucnost

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:42 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama