První únorový týden bude rychlý

3. února 2014 v 9:40 | čajovna |  Editorial, aktuality z Čajovny
Tento týden začíná Lunou v Beranu. Nic moc. Dynamika, touha po rychlosti a naprostá spontánnost může vyústit často až ve výbuchy emocí a vést k unáhleným reakcím.
V pondělí a částečně ještě v úterý si radši dvakrát rozmyslete, jestli si nešlápnout na jazyk a nesednout na prsty. Radši. Pro sichr. Škody napáchané pudovými reakcemi a náhlými výbuchy beranního temperamentu sice nebudou nikterak fatální, ale rozhodně nepříjemné. A zbytečně potom něco žehlit, žejo.

Ve středu se všechno během dopoledne uklidní, protože vstupujeme Lunou do znamení Býka. Náhle do hry vstupuje soulad a budeme si se svým okolím rozumět. Uff.
Jediné, nač si v těchto dnech je třeba dát pozor, je zažívání. Jezte to, co vám dělá dobře, vyhněte se nadýmavým a těžkým pokrmům, protože by je žaludek v tento den nějak moc nebral.
Čtvrtek opět probudí vášně a temperament, ale v dobrém. Láska, emoce, sex... týjo! Čtvrteční rande budou teda otřásat zeměkoulí.
V pátek se všechno zase uklidní a bude to takový malilinkato mrtvější den. Ony emoce a vášně včerejška se už moc nepodaří oživit.
Víkend si zachová Blíženeckou aktivitu a různorodost a tak od pátku, cokoliv plánujete, setkání, sport, jakákoliv neobvyklá aktivita, směle do ní.
A co tarot?
Rytíř holí - 4 mincí - 3 mečů (Smrt)
No tak se mi to nějak nelíbilo, tak jsem dovyložila onu Smrt. Tarot se tentokrát trošku s lunárním kalendářem rozchází. Ale třeba tomu přijdeme na kloub. Rytíř holí je o rychlosti a možná i zbrklosti začátku týdne. To by odpovídalo. 4 mincí v kombinaci s dalšími kartami je vážná a nepříliš příjemná. Na první pohled evokuje snahu až křečovitou, něco řešit, něco definitivně řešit tak, aby byly v životě opět nastolené jistoty, ale ono to tak dobře nepůjde, nebo pouze za cenu zlomených srdcí. Pokud se tedy tento týden s někým neshodnete, nebude to příjemné.
Ale ona Smrt dává naději, že se tímto případným sporem jen vyčistí vzduch. Odejde to staré, to, co už mělo někde raději zetlít a umřít, aby z toho mohlo vyrůst něco nového.
Svým způsobem je to konstelace trochu sado maso pro toho, kdo chce ve svém životě učinit nějaké změny. Půjde to, půjde to rychle, ale bude to trochu bolet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama