Nabídka výkladu karet podle Karet Kouzelné mapy

9. prosince 2013 v 11:51 | čajovna |  Taroty on-line

Jsou to karty, které nejlépe užijete ve chvíli, kdy se ocitnete na nějaké životní křižovatce a nevíte, kudy dál. Pokud svůj problém svěříte do diskuze pod článkem, může se na Vás usmát štěstí a získáte výklad, kterým se Vám pokusím rozřešit problémy...
Bude i s fotografiemi právě těch "Vašich" karet", takže je možné, že mnohé si z obrázků vydíváte i sami.

Zkuste to, děkuji za přízeň i za důvěru...
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markýsek8 Markýsek8 | 12. prosince 2013 v 9:05 | Reagovat

Dobrý den,
já tedy zkusím položit dotaz. Jsem v situaci, kdy jsem zůstala naprosto sama v životě a vůbec nevím, co se mnou bude dál, jak zvládnu budoucnost. Jestli nějak překonám ten pocit méněcennosti a proč jsem se ocitla v situaci,v jaké jsem. Možná mne nejvíc zajímá, proč. Mám pocit, že jsem si to ničím nezasloužila.
A pak ještě miluji jednoho muže, ale je to asi bez šance. Děkuji za odpověď, Markéta, 30.6.1981

2 Renata Renata | 29. ledna 2014 v 10:48 | Reagovat

Dobrý den, Markýsku,
výklad dám dnes jako samostatný článek. Děkuji za zájem....
Renata

3 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:42 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

4 Farah Farah | E-mail | 8. června 2015 v 14:53 | Reagovat

Tak také zkusím štěstí.:) Momentálně jsem ve zvláštní situaci, Cítím jak se otevírají nové možnosti změny života v podstatě ve všech směrech a vše se nějak děje najednou. Změna práce - vím že mám začít pomáhat lidem (i když se na to pořád necítím), změna bydliště (odstěhovat se na venkov i když se na to necítím) a nyní ještě zdá se možnost jedinečného vztahu ve skutečné bezpodmínečné lásce (a na to se vlastně taky necítím).
Tak že na jednu stranu je úžasný viděrt co mi život přichystal ale na druhou stranu mne to samozřejmě tlačí  k tomu vyřešit si v sobě ty vnitřní překážky, které tomu brání a to už není tak příjemné. Zvlášť ten vztah mne trápí, že se do té bezpodmínečné lásky nedokážu dostat i když vím, že jinak to fungovat nebude.........no a pak mám samozřejmě občas pochyby že se tohle vlastně neděje že jen blbnu.:) Tak že vlastně nevím kam jít za nějakým né úplně jasným pocitem, který není logicky podložený a není žádná "jistota" a nebo zůstat kde jsem kde je vše jasné střízlivé a logické a nic neměnit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama