Poslední listopadový týden: Pozor na výbuchy energií a výčitky!

29. listopadu 2013 v 8:52 | čajovna |  Taroty on-line
Trošku proměnlivý bude ten příští týden. Lunární kalendář mi tady tvrdí, že víkend, který právě končí, nám prý může splnit nějaké to malé tajné přání: stalo se, milé dámy?
Každopádně by to byla fajn vzpruha, protože příští týden bude jako na houpačce.

Začínáme pondělím, kdy Luna vstupuje do znamení Panny. Veškeré naše počínání bude spíše praktické a co začnete, to taky dokončíte. Pracovní a hmotná efektivita tohoto dne je obrovská, je vyloženě škoda toho zítra neuvyžít!
Úterý už bude maličko rozháranější a i když se kolem nás bude dít hodně krásných věcí a nálada se stane romantická až dobrodružná, ona praktičnost vymizí. Takže pozor na nálady a výbuchy emocí.

Až do pátku budou dny náročné hlavně pro vztahy. Snadno se ocitneme v bludném kruhu a hrozí i úzkostné nálady a přehánění emocí. Pokud však svoje síly vzepneme ke kvalitním záměrům, mělo by se nám dařit. Jen se nesmíme točit v něčem neplodném a energii celého týdne využít praktickým směrem.
Víkend vše uklidní, kompromisy a šťastné náhody vylepší náladu každému. Ráznost, švih a šarm se bude rozvíjet a okouzlíme jím své okolí. Takže UF - o víkendu se uleví!
A co tarot?
Rytíř pohárů - 3 pentaklů - Desítka mečů
Zdánlivě dramatické. Týden by to měl být nesmělý, opatrný a takový víceméně plánovací. Nic moc se dít nebude, ale budeme hodně rozmýšlet a hlavně, pokud se v tomto týdnu vyskytne něco, co má skutečný potenciál na úspěch, rozvíjejte to. Možná tato energie přinese konce toho, co už je odumřelé, konec nějaké psychicky i fyzicky obtížné situace a naději na lepší, i když ještě ne moc dobře viditelné, zítřky.
Tak hodně štěstí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:44 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama