Pátá dohoda v karetní podobě

11. listopadu 2013 v 10:22 | čajovna |  Taroty on-line
Inspirační karty, které vychází ze stejnojmenného bestselleru Pátá dohoda, jsou docela zajímavou cestou, jak si popovídat sám se sebou.
Don Miguel Ruiz a jeho syn Don Jose Ruiz společně vytvořili nejen Pátou dohodu jako knihu, jež byla Jaroslavem Duškem převedena i na divadelní prkna... ale také tyto karty. Dnes máte možnost se jich ptát. A čeká vás i soutěž za pár dní...

Kým být, jak skutečně žít beze strachu, bez pocitu viny, studu nebo lítosti. Jak si nevytvářet domněnky, nehřešit slovem a nebýt vztahovačný? Najít sám sebe a dostat se do stavu, kdy vám bude tak nějak úúúplně jedno, co si o vás myslí ostatní - to je asi to nej nej, co jsem si odnesla nejen ze Čtyř dohod, ale v rozšířené podobě i z Páté dohody.

Kniha bezesporu zajímavá a vlastně jedna z prvních, která u nás odstartovala boom duchovní literatury.
A tady je 48 karet na tyto motivy:
Příjemné, maličké kartičky se zlatým ořezem, jsou bezvadné i pro děti, jestli to tak mohu říct. No, dceru zaujaly velmi, protože obrázky jsou milé a provokující dětskou duši. A když se na obrázky potom podíváte i dětskýma očima - to je zážitek! Náhle i mimo slova, která nám karty říkají, cítíte tu vzletnost a inspiraci a možná na chvíli i úlet od všednodenních starostí.
Na tyhle karty musíte být dobře naladěni, asi jako tak, když si ke kávě máte dát zákusek, na který máte rozkošnickou chuť... (nikoliv chuť typu "panebože dejte mi něco sladkýho nebo někoho snad zavraždím!). Je to pro chvíle pohody, rozjímání a pro opravdové vychutnání si... čeho? Větrníku, rumového řezu, griliážové tyčinky se šlehačkou?
Hmmm...
Tak já vám hned předvedu, jak se mi v jednu chvíli povedlo si tyhle karty vychutnat. Co byste mi měli říct, milé karty?
Následně mi došlo, že karty mají dvě strany, jednu s obrázkem a krátkou afirmací a druhou, kde je lépe rozvedena myšlenka. Dalo by se spekulovat i o tom, že která strana vám padne, taková je v tu chvíli důležitější. Ačkoliv samozřejmě není od věci prozkoumat vše skrz naskrz.
Takže co mi vyšlo? Evidentně se mám vykašlat na to, co si mě myslí druzí a namalovat si život podle svého?
No.. to u čaje potěší?
Možná to nakonec s těmito kartami bude velmi zábavný den. Tak se ptejte, budu se do nich dívat za vás a třeba vás potěším....
Dnes či zítra se tu objeví odpovědi na Vaše otázky...

A POZOR. 10. září vypukne soutěž o 4 karetní sady. Těšte se!


DON MIGUEL RUIZ je autorem světových bestsellerů Čtyři dohody, kde se na žebříčku New York Times udržela jako nej nej kniha celých 7 let!) a jeho syn DON JOSE RUIZ kráčí ve stopách svého otce, píše knihy a věnuje se seminářům po USA a přednáškám na nejrůznějších posvátných místech světa.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013,www.synergiepublishing.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:44 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama