Jak proběhl výkladový den s Kartami Kouzelné mapy

30. listopadu 2013 v 8:48 | čajovna |  Taroty on-line
V minulých dnech proběhl na Čajovně U modré kočky /viz odkaz výše/ výkladový den s Kartami Kouzelné mapy... Nechám Vám nahlédnout, jak karty vypadají...

Dnes vám představím opravdu zajímavé karty, které částečně souvisí s knihou Kouzelná mapa. Oboje ale může fungovat nezávisle na sobě.
Karty tento svět našich životních map ale rozšiřují do konkrétních obzorů: a že jich je!
Pojďme se dnes tedy ptát na to, v jaké situaci se nacházíme a kudy ven.
Specifičnost těchto karet mne v příručce ihned navedla na část, kde jsou způsoby výkladu. KOCHEJTE SE OBRÁZKY! Stojí za to!
Významy těchto karet jsou totiž velmi úzké a zvláštní. Ze tří nebo ze šesti karet, autorka nabízí zajímavé úhly pohledu a vyloženě po čase inspiruje k tvoření vlastních obrazců a vlastních interpretací. V závěru svého úvodního slova k tomu dokonce i nabádá.


Už při čtení knihy mne v tu dobu zaujala krajina s názvem Krutý mráz, tedy místo, kde se na chvíli uložíme k zimnímu spánku, protože stejně v tuto chvíli nemůžeme nic dělat. A tak tedy spíme a pozor - nezapomínáme snít své sny.
Byla jsem příjemně překvapena, jak elegantní a krásná je karta, kterou ztvárnila autorka.

Podívejte se, co o ní stojí v příručce:

Všechno má svůj čas.
Teď je vhodná doba zanechat aktivit a odpočívat.

Přímá pozice:
Studená zima vás nabádá, abyste zpomalili a nechali "zmrznout" to, co ještě není připraveno kvést. Je čas na regeneraci a hibernaci. Vyvarujte se náročných aktivit. "Těhotenská pauza" nám umožní přeformulovat myšlenky, přehodnotit projekty a nechat vztahy v zasněném stadiu, kdy se nikam neposouvají, protože to teď není nutné.
Teď je také doba, kdy máte dát k ledu všechny vaše hádky. Nic prospěšného ze žádné nevzejde. Péče o sebe je teď tou nejdůležitější aktivitou… tak přemýšlejte, přečtěte si dobrou knihu nebo jděte na masáž. Odpočívejte a sněte.

Obrácená pozice:
Jakkoli se budete snažit, tlačit, manipulovat nebo žadonit, v této chvíli nemůžete udělat nic, co by vedlo k něčemu smysluplnému. Život chce, abyste si dali pauzu. Musíte se tomu podřídit, jinak se vyčerpáte a budete k odpočinku donuceni. To, co potřebujete, na vás bude čekat, až se na jaře znovu probudíte. Teď má zima pro vás svůj vlastní plán. Čekejte na známky jara.


I když obyčejně v kartách na obrácené pozice příliš nehraju (jen výjimečně, kdy si o to dotyčná karta vyloženě řekne), tak tady obrácené pozice budou mít svůj význam. Překonala jsem své puntičkářství a jala jsem se míchat a vykládat karty nedbale tak, aby nějaká část byla otočená. Tady se určitě vyplatí jet i na obrácené pozice, i když časem zjistíte, že negativní význam karty je jen do extrému vyvedený její pozitivní význam. Všeho moc škodí a když už nic jiného, člověku se tu ukážou chvíle, kdy se třeba v dobré vůli nechává zneužívat.
No a tady je moje oblíbená Vlídná zahradnice a Pole snů...

Ostatně karty nemusíte mít přeházené, stačí, když si nějakou vyložíte na místo negativní, obrácené pozice. Celkový dojem z vyloženého obrazu, který vidíte, tak dostává zcela jiný nádech.
Je to mimořádně zajímavá karetní sada a já se těším na dnešek, kdy několika z vás vyložím. Budu se snažit o co nejvíce výkladů, ale pokud někdo akutně potřebuje a dnes, zítra nebo pozítří by se na něj nedostalo, může mi napsat na e-mail rpetrickova@centrum.cz a probereme to po e-mailu. Netuším, kolik toho stihnu, protože jsou to výklady složitější a hlubší a když už, tak se vám chci věnovat důkladně.

Jsou to karty, které nejlépe užijete ve chvíli, kdy se ocitnete na nějaké životní křižovatce a nevíte, kudy dál. Nebo pokud se cítíte tak ztraceni, že absolutně netušíte, kde jste a hlavně proč jste se tam ocitli.

A zítra se těšte na soutěž - budeme soutěžit o tři sady těchto karet a také o tři knihy Kouzelná mapa od Colette Baron-Reid.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:43 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama