Výkladový den pro Vás: Andělské tarotové karty od Doreen Virtue

19. července 2013 v 12:41 | čajovna |  Taroty on-line

Jak jsem slíbila, je tu první výkladový den a Andělskými tarotovými kartami, jejichž autorkou (textů) je Doreen Virtue a Radleigh Valentine a po výtvarné stránce se realizoval Steve A. Roberts. Jak se toto spojení tří zajímavých lidí podařilo, můžete nyní na vlastní kůži vyzkoušet.
Nabízím Vám možnost pod tento článek o Andělském tarotu Doreen Virtue psát své dotazy. Dočkáte se odpovědí!
Nejprve se ale na tyto nové karty podíváme trošku podrobněji.

Očekávání jsem měla velká, na obrázcích vypadala tato sada úžasně a na první pohled bylo jasné, že nebude úplně typická. Či spíše, neočekávala jsem něco "klasického"…
Ona odchylka od klasiky je o to výraznější, že tu autoři místo holí, mincí, pohárů a mečů zvolili přímo živel. Takže je tu voda, vzduch, země a oheň. Jednotlivé sady malé arkány jsou také odlišeny barevně.


Také karty velké arkány se někdy jmenují jinak, než v klasickém tarotu. A tak místo Blázna tu je Snílek, místo Smrti Osvobození, místo Milenců Zamilovaní apod… Snadno se takové rozlišení může stát zavádějícím pro výklad. Výhodou i nevýhodou může být i to, že na kartách jsou krátké afirmace ke každé. Pár charakterizujících větiček. Usnadní to orientaci začátečníkovi, na druhou stranu význam mnohých karet je hlubší a tyto věty mohou být příliš povrchní a zavádějící.

Ale asi není účelem hloubat nad těmito kartami nějak přílišně, ale pojmout je prostě tak, jak jsou. S tím, že mnohé nám při výkladu může napovědět intuice, myšlenky a náhlá vnuknutí.
Pro mě je to bezesporu zajímavá sada, kterou bych si však jako tu svou první rozhodně nepořídila, protože je přece jenom jiná, zvláštní a netypická. Jako zpestření a návštěva andělských světů je však geniální.

Výtvarná stránka je právě taková, jaká u andělských karet bývá... andělé, archandělé, mořské víly, jednorožci... některé vás třeba osloví více, jiné méně. Mě se moc líbí karty Vody... pohárové, jsou splývavé, jemné... Naproti tomu ač mám ráda téma jednorožců, někdy mi přišly karty trochu přeumělkované, ale na druhou stranu, jde o to ponořit se do obrázku, takže... i když se to na první pohled nelíbí, zkuste to. Třeba budete překvapeni. Tohle je prostě tak trochu jiný tarot.
A nejste-li vyloženě příznivci andělských bytostí, může to být cestička poněkud delší.
Tak se ptejte, dnešek patří jen Vám a Andělským tarotovým kartám.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 výklad karet zadarmo výklad karet zadarmo | 28. července 2013 v 12:01 | Reagovat

http://vestirnalasky.blogspot.cz/

2 dagmar pavlisova dagmar pavlisova | E-mail | 31. srpna 2013 v 16:31 | Reagovat

Prosim budu mit v mem zivote stesti, lasku, zdravi, uspech? To mi v mem bolestnem zivote chybi,.

[1]:

3 Alena Alena | E-mail | 1. září 2013 v 7:44 | Reagovat

Dobrý den,poprosila bych o otázečku.
1.Jak se mi bude dařit v nové práci do budoucnosti?
Děkuji Alena,Skopec..27.3.1961

4 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:45 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama