Tarotový kurz na Čajovně U modré kočky - ukázka

26. února 2013 v 20:00 | čajovna |  Taroty on-line
TAROT KURZ 7: Proč se ve vztahu děje to, co se děje
Je to jedna z nejčastějších pokládaných otázek. PROČ. Na tohle umí taroty celkem dobře odpovídat, pokud je tam volný proud energie a je nám opravdu dáno pochopit i našeho partnera. Pojďme se podívat na jeden modelový příklad. Použijeme Tarot skrytých světů, protože je krásně snivý a tajemný a my se budeme nořit do hladin podvědomí vašeho partnera.

Ve vztahu se přihodilo něco, co zrovna příjemné nebylo a ejhle... ono to všechno nějak nepříjemně stojí nebo se nevyvíjí směrem, jakým by naše srdce rádo.
Použijeme rozložení karet, které je intiutivně použito pro tuhle situaci, nikde takový způsob není, je čistě můj pro tuto chvíli.

To je jeden z častých dotazů - musí se používat pevně dané obrazce a rozložení karet? Odpovídám, že je to zkraje určitě vhodné, naučíte se tak pozice, na jakých se karty mohou vyskytovat, ale záhy můžete přejít k vytváření vlastních obrazců či dokonce vykládat jen tak, na konkrétní otázku třeba trojicí karet.
Někdy je ale dobré mít před sebou celý obrazec vyložených karet, protože dochází ještě k propojení všech karet - přijde jakýsi dojem, který při jednotlivém vykládání nemusí přijít.


Takže tady jsme stvořili cosi takového:
Tohle je tedy důvod, proč se náš partner chová tak, jak se chová (a jak se nám to nelíbí).
Začneme zkraje:
Karta dole je to, co partner cítí.
Milenci: rozhodně na svou milou nezanevřel, cítí osudové spojení a i když to nedává najevo, je tam hluboké pouto. Pozor, Milenci jsou karta oblíbená a všeobecně nadšeně vítaná, ALE.... tak pozitivní jednoznačně není. Je to také karta VOLBY, volby mezi dvěma možnostmi,ženami apod. Je-li to ukazatel pevného osudového vztahu nebo právě té volby, objasňují karty kolem.
V tomto případě, vzhledem ke všemu ostatnímu, bych tuto kartu viděla jako hluboké uvědomování si ryzí síly celého vztahu s Vámi.
Nad ní je karta, jež ukazuje na vlivy zvenčí.
Šestka mečů. Havrani čekají na svou kořist, spoutání, strach, obavy, pocit vězení, ale... nahoře nás odnáší labuť, hebce na svých křídlech do měsíční noci nebo snad do svítání? Úniková cesta z těžkostí.
Zvenčí tedy na tohoto muže působí nějaký problém, který je či brzy jen bude příčinou současných těžkostí. Je na cestě k vyřešení.
Druhý sloupec karet. Dole citová stránka a nahoře rozumová stránka.
Páže pohárů a city - co víc může jít k sobě? Na klidném místě ta krásná vodní nymfa medituje nad pohárem, ze kterého stoupá hřejivé teplo. Vzpomínek? Je to ryzí sentiment, romantika, idylická jednoduchá krása našeho nitra, které zažilo něco nádherného. Ano... city toho muže jsou doslova zahlceny krásnými vzpomínkami. Protože celý vztah cítí jako MILENCI, je to další bod PRO. Že vztah bude pokračovat v dobrém.
Uvidíme, co bude dál, ale zatím to vypadá dobře.
Horní karta, která ukazuje, co se mu děje v rovině rozumové, je v zajíjmavém souladu. Velekněz. I ten rozum je trošku zastřen tou romantickou a zamilovanou duší. Není to ale bláhový cit, jako ten páže pohárů, který je vyloženě sentimentální snílek.
Velekněz je moudrost sahající do samých kořenů lidských věků. Je to muž klidný, moudrý, duchovně osvícený, neutíká to citových ani fyzických extrémů. Jen tiše sedí ve svém středu a rozdává moudrost tam, kde o ní někdo prosí.
To krásné, co ten muž cítí, právě zpracovává jeho rozum. V něco cenného a nádherného. A hlavně trvalého.
Výsledná karta je úplně vpravo:
Devítka pohárů je na místě, které ukazuje pravděpodobný vývoj celé události.
Výsledek je na dosah, jen vztáhnout ruku. Hejno ryb evokuje radost ze života, z pohybu, z lidského bytí. Tato krásná karta plná hojnosti a štěstí je symbolem splněných přání, světlé budoucnosti a zasloužených odměn.
Takže. V pohodě... ten vztah se nejenže brzičko spraví, ale také se přehodí na trošku jinou úroveň. Lepší, pevnější. Láskyplnější.
Smile Kdyby to takhle bylo vždycky, bylo by radost rozdávat radost....

další díly budou průběžně přibývat a hlavně - předchozí najdete na Čajovně U modré kočky.
Powered by Web Marketing
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:46 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama