Výklad pro M...

10. listopadu 2012 v 10:43 | čajovna |  Taroty on-line
... by ses prosím podívat na moje karty, co se týká manželství, práce, peněz? pokud by sis našla čas, byla bych moc ráda. děkuji a už se těším na tvé nové stránky. m. /osobní údaje vymazány/.. A .

Milá M...

takže...
peníze - budete mít, nebo máte, šanci nějaké získat, nepřijdou sami, je třeba je vydělat, vymyslet, jak je vydělat. A měla by to být nějaká akce, která bude pro vás opravdu zlomová, bombastická , snad změna oboru? Převrátí vám smýšlení a osobnost nasměruje jinými úhly pohledu. Zajímavá situace...

práce - Práce trošku hapruje v tom, že si nejste úplně jistá, ale do budoucna by se tam mělo něco vyvinout. Něco, co bude stát úsilí a budou to změny. Že by souvislost s penězi?

manželství - v pohodě... Jste patrně tak trochu fofr manželé a stojí to nějakou práci, ty děje a události a emoce u vás jsou spíše rychlejšího rázu, a je tady velká schopnost kompromisů, přesto tady někdy může padat tíha na vaše bedra.
Ale zase se zvednete a zase tam je trápení. Je to taková houpačka. Nic zásadního, ale není to úplně harmonie z červené knihovny, je to prostě běžný život. Schopnosti ho ukočírovat máte, takže není důvod smutnit. Jen se prostě nenudíte.

:-)
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martina martina | E-mail | 12. listopadu 2012 v 8:18 | Reagovat

ahoj Renčo. skláním se před tvými znalostmi a děkuji moc za výklad. martina

2 cajovnaprozeny cajovnaprozeny | 12. listopadu 2012 v 11:24 | Reagovat

[1]: držím palce, protože tam to v budoucnu vypadá na parádní změnu k lepšímu...

3 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:46 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama