Pro Kláru

1. listopadu 2012 v 8:58 | čajovna |  Taroty on-line

Klárko, nějaká změna tam je, ale jeví se mi hodně neprůhledně. Je to něco, co k Vám patří, čím musíte projít (je tu karta Soudu i Spravedlnosti, takhle se ty dvě schází opravdu málo). Výklady na zdraví jsou poněkud ošemetný a dělám je jen velmi opatrně, pokud vůbec. Tato změna, která nastane Vám ale přinese nový začátek a nějakou možnost začít znovu, začít pořádně na hmotném základě, tvořit, mít, prostě se nějak lépe zakotvit ve fyzickém životě. Poté to tam bude hodně o rozumu a rozhodování, a opět se vám bude měnit pohled na svět.Miminko nebo nemoc - odpověď se mi neobjevuje. Ale když se pokusím vám maximálně pomoci, tak nemoc by určitě nebyla nikterak vážná, spíš by vám přinesla úlevu a projasnění vaší současné situace. Pozice pro miminko jsou také dobré, určitě tam někde je - nachystáno, aby k Vám mohlo přijít. Tam překážka není.
Nějaká překážka tam je právě teď. Něčemu se bránite, něco v sobě chráníte.
Ale rozhodně tam v TUHLE chvíli není nic špatného,něco, co by vás negativně ovlivnilo. Jsou to události pouze a jen ku prospěchu.
Skoro mi to přijde jako mix toho všeho, těhotenství možné, ale s nějakými současnýmikomplikacemi, které ale nebudou vážné a přestojíte je pro tuto chvíli dobře.
Tak držím palce...
Renata
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 martina martina | 8. listopadu 2012 v 9:10 | Reagovat

ahoj Renčo. mohla by ses prosím podívat na moje karty, co se týká manželství, práce, peněz? pokud by sis našla čas, byla bych moc ráda. děkuji a už se těším na tvé nové stránky. martina (nar. 5.2.1980)

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:47 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama