TAROTOVÁ KARTA ĎÁBEL: Netřeba se jí bát, je třeba se zastavit.

9. října 2012 v 0:10 | Renata Petříčková |  Taroty on-line
Po Facebooku mi přišla zajímavá podoba tarotové karty Ďábel. Netuším, kdo je autor a tak jestli nyní porušuji práva (ďábelská), dejte mi vědět. Obrázek jinak volně koluje po netu...

Tato karta mívá různé čertovské podoby. Tady mě zaujala lebka v ohni a na ní... nikoliv muž, vládce ohňů, pokušitel nebo - no i takové jsou tarotové sady, kde je velmi zdůrazněn falický symbol. Tedy penis. No budiž, tam taky vládne pokušení. Zároveň je to však symbol duality, vzrušení, které ozdravuje tělo i duši a spojuje muže a ženu.
Ale tady na té ohnivé lebce sedí ŽENA.
Právě se jí roztrhla pouta, která měla na ruce. Dívá se rozpačitě,najednou neví, co s tím.

Karta ukazuje ten úžasný okamžik, kdy oheň očišťuje a osvobozuje. Jdi, jsi svobodná!!!! Křičí na tu dívku, která se v následující chvíli jistě zvedne a odejde za světlými zítřky. Její očistec skončil.

Spřádání příběhů podle jednotlivých obrázků na kartách je velmi podnětné a každá karta má v různých zobrazením jiný důraz. Tato je vzácná tím, že ukazuje onu svobodu, kterou ďábel poskytuje.

Jinak je to karta - ano - spíše negativní, svádí nás na scestí, přemíra hmotného majetku, smyslových požitků, nespokojenost s omezeními fyzického těla, lákavá, neč nebezpečná cesta.
A vlastně i ono svázání, kázeň a zodpovědnost přináší ve svém důsledku svobodu, protože UKAZUJÍ CESTU.
Vždy však záleží, v jaké souvislosti se ďábel ukazuje a kam nás směřuje. Jeho vliv může být i pozitivní - očistný.
Není třeba se ho bát, ale ZASTAVIT SE a zamyslet se nad tím, co prožíváme, kam směřujeme - tam může být něco špatně, něco scestné nebo naopak se něco očišťuje a netřeba se tomu brátnit. Naopak, přijměte Ďábla v sobě a pomožte mu ODEJÍT.
Jak naznačuje tato zajímavá karta...

Renata
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nartaya nartaya | E-mail | Web | 9. října 2012 v 19:57 | Reagovat

Popsala jsi to krásně, Reni. Tarotové karty vlastně málokdy jsou jen pozitivní nebo jen negativní. Ona třeba i taková Věž může být spojena s osvobozením od něčeho, co nás ničí. Chci jen říct, že na žádnou z karet se nelze dívat jen s obavou, ale že je třeba se nad výkladem pořádně zamyslet, než rychle dělat závěry. Vždyť i to Slunce nemusí být jen o energii, radosti, ale může znamenat i konec... V každé kartě je mnoho odpovědí, teď jen šikovný vykladač dovede z nich číst a mnohdy se u toho pěkně zapotí. :-)

2 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 9. října 2012 v 20:44 | Reagovat

Ano, Věž mám ráda. Hroutí, ale poskytuje prostor pro něco vzdušného, nového. Stejně tak umí bolet i Slunce, když ho je moc.

3 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 9. října 2012 v 20:44 | Reagovat

Ano, Věž mám ráda. Hroutí, ale poskytuje prostor pro něco vzdušného, nového. Stejně tak umí bolet i Slunce, když ho je moc.

4 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 9. října 2012 v 20:44 | Reagovat

Ano, Věž mám ráda. Hroutí, ale poskytuje prostor pro něco vzdušného, nového. Stejně tak umí bolet i Slunce, když ho je moc.

5 Maruška-Fukčarinka Maruška-Fukčarinka | Web | 9. října 2012 v 23:21 | Reagovat

Pohrávala jsem si s myšlenkou zakoupit si karty na výklad a zkusit si karty vyložit. Pak jsem si řekla ne, určitě bych si vše vysvětlila kladně, ba i ty zápory. Vždyť nejednou jsem si řekla ono známé. "Všechno zlé je k něčemu dobré" A je dnes jsemm se o tom opět přesvědčila.

6 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:49 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

7 Moghul Moghul | Web | 21. června 2015 v 7:07 | Reagovat

online pujcka pred výplatou přelouč [:tired:]

8 jollity jollity | Web | 21. června 2015 v 21:26 | Reagovat

online pujcky na ucet ;-)

9 sonia sonia | E-mail | 2. září 2016 v 23:25 | Reagovat

Prosím, buďte opatrní ZDE nikdo nemůže POMOCI zde, nebo dokonce naznačují, jak se můžete dostat své ex nebo lásku zpátky, výpovědí většiny Spell Caster musí být kladen ignorovat, protože většina z nich jsou podvod myslím REAL SCAM které jsem byl obětí a já GOT RIPPED tisíc dolarů, protože jsem byl tak snaží dostat můj manžel BACK poté, co opustil ME Již více než 2 roky s mým 7YEARS starý syn Jerry, jsem požádal 9 různých Spell Caster tady a ALL bezvýsledně všichni požádat o totéž SEND Vaše jméno Váš EX JMÉNO ADRESA A OBRAZOVKY TELEFON ČÍSLO ETC což jsem udělal znovu a znovu, dokud jsem neviděl tento email ONLINE O DR UZOYA A jsem se rozhodl napsat mu MAIL.HE ask me čtyři věci, moje pravé jméno, můj bývalý A Můj bývalý matka JMÉNO A £ 350 POPLATEK a řekl můj bývalý vrátí IN 24 hodin, takže musím-li ukončit hovor AS jsem zaplatil přes $ 7000 ON kouzla kouzlení a kurýrní a nic MÍT pracovat pro mě po 3 dnech jsem přemýšlel o tom, kolik Ztratil jsem DOPOSUD kvůli svému manželovi tak jsem řekl Uvedu mu TRY Tak jsem zavolal znovu ho a poslat svým pravým jménem, ​​můj bývalý A MY EX MATKA NÁZEV A 350 £ PROTOŽE Přísahám, že byl můj poslední TRY SO I čekal AS mi řekl počkat, až další den a já nemohl spát tu noc, protože jsem opravdu rád můj manžel a chtějí ji zpátky u 9pm ten den jsem viděl můj manžel ONLINE na obličej knihu a řekl HI Zpočátku jsem byl proudem, protože Nikdy se mnou mluvit za uplynulý rok a 9 měsíců TEĎ neodpověděla jsem ZNOVU řekl jste tam? Rychle jsem ODPOVĚĎ ANO a on řekl, můžeme vidět zítra řekl, že ano, a on se odpojil Byla jsem zmatená Snažím se chatovat s ním znovu, ale byl NO MORE ON-LINE jsem nemohl spát tu noc, jak jsem se zeptat, co je zač řekne tím, že 7.AM Druhý den ráno mi dal Miss Výzva I rozhodl se zavolat zpět, když jsem byl ještě na SHOCK Znovu se zavolat a vyberu řekl vidíme po práci jsem dnes řekl, že ano tak si ukonèit hovor jsem ihned vystoupil práci, kterou Zavolej mi a setkáme a nyní jsme zase říkám DR UZOYA Další den mu poděkoval za to, co udělal jsem ve skutečnosti STILL mu zavolat A děkuji mu jako můj život nebyl úplný bez mého manžela Prosím, buďte opatrní ZDE Byl jsem SCAM tisíc dolarů, pokud chcete kouzlo lásky TODAY pak volat DR UZOYA TEĎ nebo e-mailová ním (druzoyaspiritualtemple@gmail.com) upřímně, že je nejlepší a jeden REAL Spell CASTER.THANKS

10 nonetheless nonetheless | Web | 9. září 2016 v 10:21 | Reagovat

rychla pujcka online jaroměř [:tired:]

11 Lydia Lydia | E-mail | 19. září 2016 v 18:34 | Reagovat

To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com
Slibuji, že vaše problémy jsou řešeny okamžitě. Poté, co byl ve vztahu s ním sedm let, on mě opustil, jsem udělal všechno, co mohu přivést ho zpátky, ale marně. By pro lásku cítím pro něj, prosil, ale odmítl jsem vysvětlil můj problém na někoho on-line a navrhla bych raději poslala Spellcaster, kdo by mi pomohl, aby mu kouzlo zpátky, ale já jsem ten, kdo nikdy věřil v kouzlech, neměl jinou možnost, než se snažit to, poslal kolečko, řekl žádný problém vše bude v pořádku do tří dnů, můj bývalý zpátky ke mně do tří dnů, kouzlo bylo obsazení a překvapivě druhý den to bylo kolem 4:00 hod. Můj bývalý mi zavolal, byl jsem tak překvapen, odpověděl hovor a vše, co řekl, že byl tak líto všeho, co se stalo, chtěl jsem, což mám rád tolik. Byl jsem tak šťastný, překvapený. Od té doby Slíbil jsem, že všichni budou vědět, že nikdy nebude mít problém vztahu, který budu odkazovat na spell džbánu o pomoc. Každá osoba může potřebovat pomoc závodníka, jeho e-mailovou drsunnydsolution1@gmail.com~~HEAD=dobj hovor nebo WhatsApp ho 2348077620669

On také dělal mnoho kouzlo-like,
(1), chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Má být podporovány ve své kanceláři
(4) Chtěli byste dítě.
(5) Chcete být bohatý.
(6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
(7) potřeba finanční pomoc.
8) Chtěli byste mít pod kontrolou tohoto manželství
9) Chcete být přitahovány k lidem
10) Bezdětnost
11) POTŘEBUJETE manžela / manželky
13) Jak vyhrát loterii
14) PROMOTION SPELL
15) OCHRANA SPELL
16) Kouzlo PODNIKÁNÍ
17) jasně dobrá práce
18) lék pro každou nemoc / H.I.V.
Spojit se s ním dnes na adrese: drsunnydsolution1@gmail.com

12 Laura Laura | E-mail | 10. března 2017 v 18:38 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Laura Woods, jsem procházel článek a zjistil o muži jménem Dr. Akpabio. Byl jsem trpí otázek rozchodu s různými chlapy. Musel jsem se obrátit na kouzla čaroděje. Steve byl na pokraji odchodu mě kvůli jiné ženě. ale já zůstala pozitivní a věřil jsem mu mohl mít zpět a aby ho zůstat. ejhle Dr Akpabio mi pomohl. Steve a já jsme zase spolu. Dr Akpabio je takový hodný člověk, on mi také pomohl s mými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu. Pokud máte nějaký problém vůbec, kontaktujte jej na tento e-mail: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete se obrátit doktor Akpabio pro následující:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci.
(3) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
(4) Chcete ženy / muži běžet po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatý.
(7) se chcete dostat manželství kouzla.
(8) odstraní nemoce z vašich tělesných kouzel
(9) Obchodní kouzlo.
(10) loterie vylosovaných čísel.
(11) přivést zpět ztracenou lásku.
a mnoho dalších..
můžete ho kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo volejte / WhatsApp mu: +234 906 167 0869

13 cloe cloe | E-mail | 14. září 2017 v 10:49 | Reagovat

After being in relationship with him for seven years,he broke up with me, I did everything possible to bring him back but all was in vain, I wanted him back so much because of the love I have for him, I begged him with everything, I made promises but he refused. I explained my problem to someone online and she suggested that I should rather contact a spell caster lord Adamu that could help me cast a spell to bring him back but I am the type that never believed in spell, I had no choice than to try it, I mailed the lord Adamu and he told me there was no problem that everything will be okay before three days my ex will come back begging. I thanked him in earnest hoping he will come back to me because I miss him so much.To my very surprise on the 3rd day he came back begging and asking me to accept him back and he will never leave me again. All this would never had been possible but for lord Adamu I will always and forever recommend you to the world lord Adamu This is his contact below: lordadamuspelltemple@yahoo.com

14 jones jones | E-mail | 9. listopadu 2017 v 17:06 | Reagovat

DŮLEŽITÉ DŮLEŽITÉ DR Slunečné PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.com
moje jméno je slečna Jonesová, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně, a to až do té doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem jenom zůstala s maminkou a neudržovala jsem se dobře, protože moje matka se po smrti mého otce oženila s jiným mužem, takže se oženil, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a miluju tolik, takže jeden den, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a řekla jsem DR Sunny a řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mým dítětem. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci, abyste se všichni na tomto fóru připojili ke mně, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

(2) pokud máte vždy špatné sny.

(3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

(4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

(5) Pokud chcete dítě.

(6) Pokud chcete být bohatí.

(7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

(9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

(10), pokud chcete zastavit rozvod.

(11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

(12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

(13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

(14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

(15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

(16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

(17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat ... nebo zavolat nebo co mu zašle číslo +2348077620669

15 Sarah Sarah | E-mail | 15. prosince 2017 v 15:24 | Reagovat

chuby velké kouzlo kolečko je velmi dobrý v otázkách vztahu, on pomohl hodně párů se vrátím. Jen zkuste ho a uvidíte. On je velmi pozitivní. Zde jsou jeho podrobnosti
e-mail:chubygreat@gmail.com
WhatsApp nebo volejte 2348165965904.

16 Ayisha Hasna Ayisha Hasna | E-mail | 1. září 2018 v 0:17 | Reagovat

Ahoj všichni, jmenuji se Ayisha Hasna, jsem zde, abych se podělil o své svědectví, poté, co jsem byl ve vztahu s mým manželem po léta a Bůh nám požehnal s dítětem, v určitou dobu mi začal působit divně a nakonec odešel mě za druhou ženu jsem udělala všechno, co jsem mohl, ale všechno bylo marné, byl jsem opuštěn a nebylo žádné vysvětlení, ale pro lásku, kterou jsem pro něj nechtěl nechat jít, musel jsem diskutovat o svém problému s můj přítel a navrhl, že bych měl spíše kontaktovat kouzelníka, který by mi mohl pomoct, abych mu dal kouzlo, abych ho přivedl zpátky, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil v kouzelnictví. Neměl jsem jinou možnost, než to zkusit, kontaktoval jsem toho muže a řekl mi, že všechno bude v pořádku.
Udělal jsem všechno, co mě požádal, abych učinil všechnu oběť, a po nějaké době se všechno začalo znovu vyvíjet, nemohu mu poděkovat natolik, že tento muž je pro mě a mou rodinu podpora, musel jsem sdílejte to zde pro každého, kdo má nějaký duchovní problém, můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho

Email: karnataka.temple@gmail.com

Obraťte se na něj za jakékoliv duchovní problémy a podívejte se na skvělou práci.
Oblast specializace zahrnuje následující oblasti
1) Pokud chcete, aby se vaši bývalá kamarádka vrátila zpět.
2) Pokud chcete svého manžela nebo manželku vrátit zpět.
3) Pokud chcete propagovat ve vaší kanceláři nebo na pracovišti.
4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
5) Pokud chcete dítě.
6) Chcete-li být bohatí.
7) Pokud chcete spojit svého manžela / manželku s vaším věkem navždy.
8) Pokud potřebujete finanční pomoc.
9) Chcete-li, aby se vaše podnikání rozšířilo a bylo známo po celém světě.
10) Pro dlouhou životnost
11) pokud máte vždycky špatné sny.
12) Pokud chcete ochranu
13), chcete-li, aby lidé poslouchali vaše přání a dali si přání.
14) Pokud máte soudní věc a chcete vyhrát případ.
15), pokud máte problém s pozemky nebo nemovitostmi.
16) Pokud jste drogově závislý a chcete ho zastavit.
17) pokud nemůžete impregnovat ženu, ETC

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama