Pro A...

5. října 2012 v 0:55 | čajovna |  Taroty on-line
Partner a práce...
Začnu prací. Zlepší se finanční situace?

Nebude to tak úplně rychle, ale naděje tady je a okolní karty mi připadají tak, že se tak stane po příchodu někoho do firmy, že se tam něco změní. Ve vedení nebo v organizaci a bude to změna pomalá, taková nesmělá, žádný obrovský finanční skok dopředu, spíš, jak se říká "bude trochu kapat, než aby úplně pršelo."

A partner?
Partner je úplně v pohodě, je s Vámi spokojen. Pokud někdo něco řeší a vidí bledě, pak jste to Vy :-))) Ale tak se podíváme na ta třecí místa, kde to skřípe a kde jsou příčiny. Vy si nejste tím vztahem jista a Váš partner Vám nedává zas tak moc najevo, že jste ta jeho osudová. Ano, to jste, ale v tomhle uvědomění si nejste ani jeden příliš jisti. JInak je moc fajn, že partner tady má dobré materiální zázemí, ne jako že by byl bohatý, ale umí. Umí si vydělat a je snaživý. Je sice někde na začátku toho všeho, ještě se učí být tím mincemi zahrnutým králem (má tady pouze Páže mečů), ale je chytrý a umí v tom chodit. Tu vztahovou nejistotu cítím nejvíc z Vás, máte střídavě pocit ztracených iluzí, střídavě nových začátků, nevíte, jak si s těmi pocity počít a nejste otevřena JEHO komunikaci. Pokud tak učiníte, pokud si opravdu sednete a vypovídáte se jeden i druhý, mělo by dojít k tomu, že ON získá jistotu, a také Vám tu svou jistotu předá, protože jemu na Vás opravdu záleží a rozhodně Vás nemíní měnit za jiný model ;-)... a Vy získáte prostor pro přemýšlení. Nepřesvědčí Vás, to asi ne, spíš to vypadá na to, že začnete nad jeho argumenty a postoji přemýšlet ryze rozumově a budete se rozhodovat.
Jak to dopadne, už nechám na Vás...
Třeba zrovna oslava Vašich narozenin může být fajn začátek... Přeju všechno nejlepší...
A držím palce!
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maruška-Fukčarinka Maruška-Fukčarinka | Web | 6. října 2012 v 0:25 | Reagovat

Držím "A" pěsti, ať vše vyjde a je v pohodě. Občas se nám zdá, že je vše jinak než ve skutečnosti bychom chtěli.
Renatko dnes jsem dostala balíček, jsem nadšena a děkuji. Jdu do hajan, vše mám zdokumentováno a až skončím s hlídáním Ondráška - vnuka dám vše na blog, podělím se o svou radost.

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:50 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama