Výklad pro M...

28. září 2012 v 12:06 | čajovna |  Taroty on-line
M... Vy se s manželem jakoby nemáte kde chytit na společném bodě, v té nejzákladnější duchovní úrovni. On ve svých myšlenkách a touhách uniká někam do minulosti, povětšinou tohle bývá nevyřešená minulost, různé boly z dětství apod... a vy jakoby na to zrovna dvakrát nejste. Míjíte se, ačkoliv tam je snaha se spojit. Jakoby to bylo tím vaším společným úkolem, najít tu společnou řeč, ano... nesmírně těžký úkol a sice všechno v životě, mezi vámi dvěma, zpytlíkovat tak, aby to fungovalo.
Než se budu pídit dál a podrobněji, dovyložím to, co tady před sebou mám. On je jakoby ten, kdo utíká. Kdo touží jít někam jinam, je to možná tak trochu před vámi, protože vy jste oproti němu ten silnější ve vztahu. Silnější, v jeho očích úspěšnější, prostě ten lepší. On to špatně nese a jakoby má úmysly na Vás útočit. Hravě nebo podle, to tady nepoznám, ale je tam znát takový jeho úhybný manévr před vaší silou. Vy máte velmi zajímavé karty, kterými vše jakoby vyúsťuje. Císařovna jako vy a on jako Spravedlnost. Mezi tím je právě ten bojový prostor, kde je živo a rušno, ale zároveň je to také taková aréna k učení. Když si chci tyto dvě karty upřesnit, tak je tam stále ten jeho únik, ten jeho pocit, že byl o něco okraden, že byl obelstěn životem, že nedostal, co chtěl, co si přál. A vy jste v izolaci, váháte, jestli to, co Vám manžel nabízí je to správné, snad i sama chcete trošku ujít do ústraní, dát si od všeho oddech, chvíli nic neřešit. On se Vás bojí, jelikož jste velmi silná a charismatická žena. Pokud se zeptám, kudy nato, abyste k sobě našli cestu, tak tam ten prostor pořád je, možná vede přes rodinu nebo něco, nějaký projekt, úkol, životní údobí, které je právě završováno, jakoby se nalézt vzájemně v té oslavě dobře odvedené práce? Ale zase je to o spojování protikladů, není to růžová romantika, která jde sama. Je to tvrdá práce.
A k dětem... s dětma už bude dobře, je tady ten pád iluzí, ale ono i předtím bylo moc fajn... to teplo domova z Vás děti cítily a na tom se nic nezmění. Současná krize je jen dočasná, ten strach pomine, není k němu důvod. Ale je pravda, že procházíte těžkým obdobím ve své duši, ovšem představte si, že vás to právě dovede k tomu tu tíhu už dále nenést, nasednout na loďku a odplout z toho smutného trápivého ostrova... a to je ten moment, který vás v nejbližší době čeká. To odplutí. To je moc hezká karta, ona působí depresivně, ale není. Je to chvíle, kdy pod tlakem vnějších či vnitřních pochodů a událostí řekneme "a dost", a i když to není třeba úplně příjemné opouštění něčeho, tak to prostě opustíme. Hned poté tady už máte karty velmi hezké a úspěšné, i na poli citovém, i materiálním... takže si v sobě ty obavy uzavřete a jeďte dál, bude dobře. Nemusíte mít strach - ač sama vím, že "strach" se maminkám vymluvit nedá, ten prostě přirozeně JE.
Držím palce!
Renča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:50 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama