Proč někdy výklady tarotů nevychází?

7. září 2012 v 8:34 | čajovna |  Taroty on-line
Tak abyste si nemysleli, s touto otázkou a tímto "problémem" se setkávám i já. A o to víc někdy vrtá hlavami těch, kteří si nechají taroty vyložit. Lhostejno, či ode mě, či od někoho jiného.
Na tento jev má asi každý svůj názor, včetně nejrůznějších šarlatánských alibismů, ale faktem je, že se s tímto setkávám i já. A to v roli té, které je vyloženo, ale není pomoženo.
Taroty totiž ukazují především současnost
Jakýkoliv výklad - alespoň u mě - začíná rozborem současné situace. Z ní totiž vychází cokoliv budoucího. Tady máme šanci si naplno uvědomit, že sami jsme tvůrcem svého osudu, alespoň z velké míry. Taroty ukáží to, jaké vlivy máme kolem sebe právě nyní a jak se pravděpodobně bude situace vyvíjet, pokud vše zůstane tak, jak je. Tedy tak, jak je dnes.
Případně si spolu můžeme rozvinout milion situací, "co by kdyby", ale tady je třeba si uvědomit, že to je často čirá fantazie, protože i když si tady budeme povídat, co by se stalo v případě, že změníte partnera na někoho konkrétního, nemusíte to myslet až tak akčně a je to spíše říše snů. Ale i to jsou možnosti, které výklad naznačuje. Přesněji je ale začne naznačovat až tehdy, když se po této cestě doopravdy vydáte.
Vezměme si asi nejtypičtější příklad. Rozejdu se s partnerem a očekávám, že ten, o kterého tajně stojím, bude tím pravým. Tím být opravdu může, ale není to o tom, že se vše bude dít jen vlivem náhod příštích. Je třeba osudu trochu pomoci. Pokud budu příliš nesmělá, či zvolím nepříliš vhodnou taktiku, nemusí se kýžený výsledek dostavit.
Tyto hry na "kdyby" jsou výkladově velmi náročné a většinou se s každým dříve či později dostanu do jakéhosi citového zmatku. V podstatě je to nejhorší typ výkladů a vždy je z něj cítit, že dotyčná neví, co vlastně chce a chce tak moc pomocnou ruku a rozhodnutí o sobě od někoho třetího - až to bolí a hlavně to není možné.
Výklady tendencí nemusí vyjít.
Z jednoduchého důvodu - máte je ve svých rukou.
Pokud se mi bude zdát, že ta či ona pracovní nabídka bude skvělá a postupně Vás naplní... nestane se tak, když ji nepřijmete. Jak jednoduché.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nartaya nartaya | E-mail | Web | 7. září 2012 v 10:49 | Reagovat

Mám karty ráda, baví mě si je prohlížet, číst jejich významy... občas také zkusím výklad, ačkoli jej neumím. Navíc mne svazuje strach, abych se nedozvěděla něco, co by mne pak psychicky užíralo. Proto se ptám karet na věci spíše neutrální - na kterých nevisí můj život ani psychické zdraví :-)
Karty by měl vykládat člověk empatický a laskavý. Znám osobu, která si o laskavosti při výkladu může nechat akorát tak zdát, o vcítění se do druhého nemluvě. Výklad takovou osobou je tragédie a někdy může vést i ke katastrofě. Bohužel, tato osoba tarot vyučuje :-/ Její kurz jsem nedochodila a ztratila dokonce úctu k té, ke které jsem do té doby vzhlížela. Jsem ráda za tu zkušenost.
Karty nám mohou ukázat možnou cestu a možný výsledek této cesty. Ale rozhodnutí, půjdeme-li touto cestou, je pouze na nás samotných a proto, vydáme-li se záměrně jinudy, nemůžeme se pak divit, že nám nevyšly ty slibované vavřínové věnce, které ukázaly karty.
Nikdy přece nic není jen černé nebo jen bílé... Svět a život jsou plné barev a tedy i možných cest, cestiček a zákoutí...
Mám karty ráda, jsou pro mne pohádkou. Nechávám se v jejich společnosti unášet do světů, kam mne nedoveze žádný dopravní prostředek. Jsou to světy uvnitř mne...

2 René René | Web | 8. září 2012 v 17:18 | Reagovat

Máš pěkný blog.

3 Zdenka Zdenka | 21. ledna 2013 v 17:51 | Reagovat

Výklad karet, t mariášových či tarotových prostě nevychází. Nikdy není problém výklad přítomnosti a podívat se do minulosti, co ten člověk prožil, ale nezažila jsem ještě nikoho, kdo by se trefil do budoucnosti. Ale není to o tom, že si člověk zvolí cestu sám. Samozřejmě, člověk si cestu sám volí, ale pokud by měl být výklad budoucnosti, mělo by kartářce být jasné, jakou cestou člověk půjde a budoucnost uhádnout. Na to, aby člověk zjistil, že půjde -li tak, bude se mít tak, nebo onak, karty potřeba nejsou.

4 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:51 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama