Pro paní J. Přijmout brigádu v neznámém oboru?

24. září 2012 v 9:46 | čajovna |  Taroty on-line
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu ohledně zaměstnání. Již delší dobu jsem bez práce a nyní jsem dostala nabídku na brigádu v úplně pro mne neznámem oboru a nevím jeli pro mě dobré jí přijmout. Je možné získat odpověd od tarotu?
Děkuji moc

Hezký den, paní J... tentokrát mi to tak hezky vyšlo a rovnou jsem pro Vás výklad připravila i v obrázcích. Můžete se tedy dívat se mnou.


Vpravo jsou tři karty ukazující současnou situaci. Máte radost z této nabídky, ačkoliv vnitřně váháte a bojíte se toho neznáma. Prostřední karta je o nabízejícím se poháru, ale člověk na obrázku váhá. Neví... váháte taky. Ale karta Svět obyčejně ukazuje tam, kde je naše místo, kde je správný směr. Když se popátrám po tom, co je pro vás potřeba, aby vás nová práce naučila, pak je to jakási organizace, sebevědomí, stanete se skvělou manažerkou jakýchsi protichůdných činností. Ať se v této práci bude dít cokoliv, přinese vám to nové schopnosti, které užijete i kdekoliv jinde. Sebevědomí.

Horní vrstva karet ukazuje na možný vývoj, když tuto nabídku přijmete. Nebude to lehké, se vše naučit a budete s tím mít celkem dost práce a možná padne i myšlenka "do čeho já to jen vlezla?"... ale ty další karty už ukazují, že to bude jen krátká doba, prvotní šok, prvotní zvyknutí si. Pak budete za celou tuto šanci a brigádu ráda.
Dole jsou pak možné problémy - i vzhledem k poslední kartě vrchního řádku tipuju, že by se tam mohl vyskytnout nějaký muž, kterému budete proti srsti. Ale nikoliv tak, že byste byla tak nesnesitelná, že vás nesnáší, ale budete mu spíš imponovat svými schopnostmi a on to nebude umět zpracovat jinak, než že se nad vás bude povyšovat.
Tohle hoďte za hlavu, pokud to přijde,... to je JEHO problém, nikoliv Váš.
Takže - asi směle do toho!
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nartaya nartaya | E-mail | Web | 24. září 2012 v 11:04 | Reagovat

A já, Reni, dodám takovou přízemnost. Paní  J. si musí uvědomit, že to je jenom brigáda a odejít může vždycky, kdyby to bylo jó neúnosné. Získá zkušenost, kterou už jí nikdo neodpáře a to se počítá. Určitě bych to zkusila i s tím, že začátky všude a ve všem stojí vždycky za prd, ale pak se z téměř každé práce stane rutina... Pak už je to jen o tom, zda se v tom člověk aspoň trošku našel a zvládá to po stránce psychické, a nebo ho to ubíjí natolik, že si řekne dost a půjde za zkušeností novou někam dál.

2 cajovnaprozeny cajovnaprozeny | Web | 24. září 2012 v 12:32 | Reagovat

Určitě, bude to pro ní mít smysl, i když to bude krátkodobá věc. Hodně se tam naučí jako člověk, pofackovat se se světem, tak bych to řekla.

3 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:51 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama