Pro Jarku...

29. srpna 2012 v 0:21 | čajovna |  Taroty on-line
Jarka měla dotaz ohledne muže, se kterým se seznámila - a teď nevím, jestli netradičně, nebo moderně a snad dnes již tradičně, a sice přes fenomén, díky kterému můžete číst i tento blog.
Jak tedy bude vypadat láska po e-mailu?

No není to špatné... dobrosrdečnost, láskyplné setkání, to rozhodně vypadá dobře.
Celým vztahem se ale vine jakési zklamání až tíseň, nutkavá touha po jistotě a ten problém je v jisté zranitelnosti vás obou, tam je obrovský strach z omezení sebe sama a vás dvou navzájem, ohledy na okolí, moc moc pochybností.

Nejsou na místě. Nevím, je-li to muž pro celý život, to ani nelze tak dobře určit, ale rozhodně je to vztah, který když převedete do reálu, tak bude stát za to. Obohatí vás oba, nesmírnou láskou a pochopením, tolik hezkých karet pohromadě jsem už dlouho neviděla a tipla bych to na velmi příjemnou lekci partnerské komunikace a vzájemného souznění. A i ty problémy, které tam jsou, ty strachy a obavy, máte možnost společně zkrotit a vyčistit to v sobě. K tomuto účelu jste se snad hledali Mrkající

Pokud opravdu půjdete "do reálného světa" tak to bude takový něžný vztah, jako křídla motýlů, takže pozor, bude tam i nějaký odpor z okolí, překážky... jsou překonatelné, nenechte se jimi odradit. Nejsou to vážné překážky, spíše vměšování někho třetího nebo drobná nemoc, která pozdrží schůzku...

Jarko, jdi do toho, bude to stát za to!
Renča
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 29. srpna 2012 v 8:32 | Reagovat

Ufff, už jsem myslela, že je to něco pro mě. :-)))

2 Renata Renata | 29. srpna 2012 v 10:11 | Reagovat

[1]: :-))) a i kdyby, tak by to tak špatný nebylo, ne? ;-)

Ta pravá Jarka se snad taky objeví :-)

3 Jarka Jarka | 2. září 2012 v 16:38 | Reagovat

Pravá Jarka je tu a moc děkuje za pomoc. Myslím, že to není špatná a jdu do toho.
Děkuji moc

4 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:52 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama