Výklad pro Marušku...

21. července 2012 v 10:59 | čajovna |  Taroty on-line
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jsem těhotná a bohužel přítel mě opustil a dítě nechce. Já váhám jestli si dítě nechat nebo ne? A vrátí se ke mě přítel? MARUŠKA

Tak tento dotaz mi dorazil na e-mail a rozhodla jsem se i pro obrázek výkladu, který mi vyjde.


Je to už delší čas a připadá mi, že jste si miminko nakonec nechala? I když to pro vás nebyla vůbec lehká situace - řada karet na Vás je dole, je tam ten unavený žoldák, královna držící pohár a truhla plná mincí.

Váš partner je v horní řadě, jsou to karty takové neurčité. On neví... a váhá. On strašně moc chce odejít, něco ho láká někam jinam, navíc si je patrně vědom toho, že vám ublížil o čemž svědčí ta první karta jakéhosi Pyrrhova vítězství. Ano, on ve své mužské hrdosti zvítězil, ale teď už míní utíkat někam jinam, než aby se musel dívat na Vaši bolest nebo řešit Vaše těhotenství. Ale na této cestě se zastavil - nebo se zastavuje. Přemýšlí.

Za klasickými taroty jsou dvě větší karty z Orákula vizí...
Ty pak sdělují také zajímavé věci. U vás je to obrovská tvořivost a taky touha po poznání tajemství, které možná ještě není dobré vědět a znát. Vyloženě chcete znát osud, držet ten klíč k vlastnímu štěstí. To není špatná vlastnost, ale vzhledem ke kartám Vašeho přítele nahoře...bych to viděla trošku jinak.
On moc a moc touží po bezpečí. Ale pro sebe, spíš než touha bezpečí dávat - tedy role otce a živitele rodiny - touží po někom nad sebou, po někom, kdo se o něj ještě postará. A je tady potom loučení, konec. Přijetí toho konce, ta paní na obrázku dostala dopis, nebo ho posílá? Nevíme, každopádně tam je nějaké ukončení, doba smutku - ale ti ptáci na pozadí obrazu dávají naději, že se něco ještě vrátí. To už ale nemá s Vámi mnoho společného, to už bude jen jeho cesta.
Vzhledem k tomu, že ty dvě dámy na posledních kartách pro vás oba jsou si velmi podobné, tipla bych si - že impuls k rozchodu nakonec dáte - nebo jste již dala - vy...
Pokud byste se k sobě chtěli vrátit, počítejte s tím, že ON je z mužů, kteří potřebují přístřeší - tím tahounem celé rodiny, ať materiálním či citovým vždy budete Vy...
Moc Vám přeji šťastné rozhodování...
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 25. srpna 2012 v 14:56 | Reagovat

Krásná blog, to nemá chybu.

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:56 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama