Výklad pro jednu z Vás, které by už konečně mělo přijít do života štěstí...

25. července 2012 v 14:43 | čajovna |  Taroty on-line
Výklad pro jednu z Vás, která sem čas od času chodí a to štěstíčko jsem jí přála již před lety... Zatím se život moc nemění.

Začnu manželem, má to smysl. Ale ten vztah bude výhodnější pro něj,než pro tebe. V minulosti je tady něco zlého, nepříjemného, ten rozchod tam proběhl z nějakých nepříjemných až zákeřných důvodů, je tady karta Ďábel a i do budoucna je to vztah o takové houpačce, přičemž ta nedůvěřivější jsi ty. Ono to tam vyloženě není špatné, tvůj ex se vyloženě zaradoval z toho návratu, ty jsi to brala jako jistý druh úlevy, šance, ale víc než s budoucností spojená s takovým - a te´d si můžu na chvíli vydechnout, nemusím hledat partnera. Manžel tam má vůli k tomu, aby se u tebe opět natrvalo usadil, prostě se cítí jako doma, jako návrat domů. Ale spíš jakoby materiálně a když to zkusím dál... tak ono to kupodivu jde. Zůstaňte spolu, on to život nějak vyřeší a přijde to z Tvé strany. Něco "z nebes" zasáhne a možná někoho dalšího, pro tebe vhodnějšího patrně potkáš, s manželem potom zůstanete přátelé i nadále, ale on tam potom už zřetelně z tvého života jako partner odchází.

Práce - v pohodě, akutně ti vyhazov nehrozí, ale nějaká drobná změna jo, něco nového tě bude čekat - nová kolegyně? Každopádně co se práce týče, tak je tady opravdu pozitivní karta co se týče mezilidských vztahů. Tady si nejsem tak úplně jistá. Vypadá to na nějakou změnu v současné práci a ta změna přijde velmi brzy. POkud by šlo o další práci,t ak úžasný - Slunce a Císařovna, tedy zase bys tam potkala jen to dobré a rozhodně by ti nová práce šla k duhu.
Tady můžeš zůstat klidná, ať to dopadne jakkoliv, obě varianty jsou dobré.

a jinak.... ta příčina. Něco negativního, co si živíš, zkaženost světa? Taková zvláštní karta to propojuje, máš totiž blokované jak partnerství, tak i sebe samu jako ženu, navíc jako plodnou ženu. Císařovna je žena, která je úrodná, rodí, pečuje...a i toho prince pohárů, který by ti mohl přivést novou lásku. Máš prostě něčeho strašně moc, něčeho nad hlavu, plný zuby, musíš se naučit vypnout. Vypnout od hnusu světa, nevnímat ho - alespoň chvílemi. Pak to štěstí tady doslova čeká,to jsou tamý pozitivní karty, máš ho za dveřmi. Kdybych měla udělat nějaký příměr, tak je to jako když tohle všechno stojí za dveřmi a ty kvůli sluchátkám na uších s nepěknou hudbou, neslyšíš, že to štěstí nesměle klepe. Jen mu otevřít.
Fakt, jinak tady vážně problém nevidím.

Slíbila jsem obrázek, předchozí výklady jsem si dělala tak nějak průběžně. Ale vzala jsem nový tarot, Tarot snů s tím, že mi tři karty ukáží, co je pro tebe důležité. Tady to je. Dvě karty se shodují s těmi, co mi už padly v předchozí sadě.Tady se potvrdilo to, co jsem psala výše. Ten rytíř s mečem stoupá na bílém koni vzhůru a nebojí se - nebo jen trošku - vybojuje to, má odvahu. Sedmička pohárů se mi dnes objevila podruhé, ta mi vyšla jako karta, která tě blokuje. To ono nic, zkažené nic, které ti brání v cestě. Tady má podobu pohárů naplněných po okraje vším možným, taková výloha všeho možného, ale NIC z toho. Prázdno, iluze, nečinnost. Ty musíš být ten rytíř, který probere všechny ty své poháry a zjistí, co v životě chce a co mu jde a vše negativní, zbytečně negativní, z něj vydloube pryč. To ti opravdu nebude chybět, to - co vydloubeš.
A potom, třetí karta - Císařovna. Mám říkat víc?
Je jen na tobě, aby ses stala tou plodnou a úrodnou ženou, přeber si život tím mečem a mělo by to přijít. Přeji ti hodně odvahy, nemáš před sebou těžký úkol, těžké je udělat první krok...
Renča
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nartaya nartaya | Web | 25. července 2012 v 15:43 | Reagovat

Reni, máš v sobě ohromný dar. V životě jsem nepotkala nikoho, kdo jej má. Tvé výklady jsou plné citu, pochopení, empatie. Skrz Tebe proudí tak krásná energie - Tvá práce hladí, hřeje, šeptá...

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:54 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama