SOUTĚŽ s POSELSTVÍM BOHYNÍ - vyhlášení: Udělaly jste mi radost!

25. června 2012 v 7:29 | Renata Petříčková |  SOUTĚŽE
Obrovskou!
Za prvé hojnou účastí a za druhé nádhernými poznatky ke kartě Cenná příležitost. Při pročítání Vašich postřehů mi bylo jako bych se koupala v moudrosti, která v každé z nás je. U některých se jenom probouzí, jak horský pramínek, u jiných už to byly peřeje...

Bohyně Yemanya má v tuhle chvíli jistě radost.


Nevybírala jsem náhodně, ale Vaše postřehy mne donutily vybrat ty, které se úkolu zhostily tak, že přinesly svůj vlastní poznatek. I přesto to bylo velmi těžké, snažili jste se velmi a vybírat jsem musela ze tří desítek příspěvků.


Pět z Vás tedy získá tuto karetní sadu... Děkuji tímto ještě jednou nakladatelství Synergie, které tyto ceny věnovalo.

První je S. Veverková za tento příspěvek, zaujala mne poznáním, že z karty cítí energii příznivě nakloněného osudu!

Tato karta na mě působí hodně "žensky" - velmi jemně, ale přitom jde z ní neuvěřitelná síla!
Vše se zdá být najednou "jasné" a osud je hodně nakloněn...cítím, že je zde taková výzva, která nejde odmítnout.
Cítím světlo a přívan "nové" energie.
Teď skutečně cítim jistotu a vnitřní klid - teplo u srdíčka, je to velmi milé. Jsem ráda, že jsem mohla díky Vaší soutěži toto vnímat, považuji si toho a vzhledem k tomu, že již nějakou dobu nad pořízením si nějakých karet přemýšlím - jen jsem nevěděla "jakých karet" a teď jsem o krok blíže...Bohyně na mě zapůsobily - a vůbec né rozumem.

Druhá je Martina, která objevila v kartě nadpozemskou krásu, v jednoduché větě...

Karta Cenná příležitost bude znamenat něco nadpozemsky krásného, po čem každý touží.... něco co dává smysl životu...

Třetí je Lenka, která správně připomíná, že ani cenné příležitosti se neotvírají "zadarmo" a předchází jim někdy i bolest...

Karta na ni působí takto:

Před ní, než se dojde k těm dveřím, které nabízí k otevření, je zkouška. Může to být dokonce zkouška, která se nám zdá nepřekonatelná, někdy otravná, zbytečná. Avšak, za touto zkouškou leží tato karta, nabádá vejít a ačkoli to může být pěkná pakárna, "slibuje", že to bude stát za to a nakonec si budeme to rozhodnutí užívat a děkovat za ně bohům (bohyním), protože nám přinese nejen zkušenost, která bude třeba na další cestě životem, dokonce tím správným směrem, ale přinese nám také "ovoce", plody, jež na této cestě budeme nakonec sklízet. Jen je třeba mít na paměti, že nic není zadarmo, ale tato karta neznamená ztráty, jen z ní cítím trochu toho nutného úsilí, aby si pak člověk nakonec mohl plnými doušky užívat to moře, ten oceán slasti...

Čtvrtá je Anna, která se zamyslela také velmi hluboce a rovnou svůj výklad aplikuje na svou životní situaci. Kéž by Vám Aničko, právě tato karta přinesla onu důležitou Cennou příležitost. I Vy se nyní budete moci "radit s Bohyněmi".

Kdybych si vytáhla tuto kartu, věřila bych, že se mi v nejbližší době povede to, o co se už delší dobu snažím. Najít si ke svému úřednickému zaměstnání ještě nějaký přivýdělek, abych utáhla rodinný rozpočet se dvěma dětmi. Ta karta nabízí nějakou šanci osudu, jak svůj život změnit a pro mě by to mohlo v nejbližší budoucnosti znamenat novou práci, nebo nějaký výborný "nápad" nebo potkání životního partnera. Je také možné, že se do něčeho nového pustím (např.nějaký kurz), kde získám nové vědomosti nebo mě to nasměruje na jinou cestu a já budu mít nové možnosti, jak svého cíle dosáhnout.Ta krásná bohyně Yemanya to určitě myslí dobře a chce, abych si něco důležitého uvědomila.

navíc Lucie velmi dobře vystihla význam této karty.Tak jedna karetní sada i pro Vás...

A pátou je Blanka, která napsala jedinou větu, kterou lze mimo jiné význam této karty také shrnout. Ona cenná příležitost totiž je natolik vzácná, že může přijít jenom jednou. Blanko, děkuji...

Je to příležitost k něčemu novému,chyťte příležitost,jak se lidově říká "za pačesy" , nenechte si ujít tuto příležitost. Neváhejte,uděláte dobře, i když je to pro vás krok do neznáma.

Děkuji všem za účast a za mnoho podnětných myšlenek... Výhercům přeji mnoho krásných chvil s Poselstvím Bohyní a těm ostatním můžu slíbit brzkou soutěž, která bude zas trochu bylinková a hlavně celoprázdninová.
Máte se nač těšit.
Všem přeji překrásný předprázdninový čas!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nartaya nartaya | Web | 25. června 2012 v 7:46 | Reagovat

Mám obrovskou radost :-) Děkuju, Reni.

2 Maruška-Fukčarinka Maruška-Fukčarinka | Web | 26. června 2012 v 23:29 | Reagovat

Gratuluji vylosovaným a děkuji za krásné počtení jejich příspěvků.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama