Rozhovor s Blbounem na Superrodina.cz

17. června 2012 v 12:51 | Renata Petříčková, Superrodina.cz |  Renata Petříčková a její knihy
S webem Superrodina.cz vznikl nádherný rozhovor. Nápad udělat rozhovor s Blbounem nebyl tak úplně nový, jedinečný je však v tom, že Blboun je jediným účastníkem rozhovoru... Podívejte se.

Blboun nejapný z knížky S Blbounem do říše pohádek se uvolil ze svého jinak vytíženého harmonogramu a poskytl nám naprosto exkluzivní rozhovor! Přečtete si tu vše, co v knížce nenaleznete. Ale pozor - to ostatní je pouze a jen v publikaci. Chcete vědět více? Nahlédněte přímo do knížky.

Žije v pohádkové říši. A je tam jediný - i když kdo ví, ještě ji nemáme prozkoumanou celou - žije tam sám a jednoho dne potkal Jeníčka a Mařenku a vydal se s nimi nejrůznějšími pohádkami.

Blboun žije v knížce S Blbounem do říše pohádek a podařilo se nám ho odchytit pro tento exkluzivní rozhovor. Vzácná chvíle! Blboun měl totiž napilno s jakousi velmi choulostivou záležitostí, a tak byl přemluven jen za pět dobrých máslových mramorovaných bábovek.

Takže se na oblíbené jídlo nemusím ptát, že?

"Ale beze všeho. Bábovky všeho druhu, máslové nejvíc. Ani nemusí být bábovka čerstvá, rád si v zobáku rozkoušu i nějakou ztvrdlou. To hezky křoupe. Z přirozené stravy potom červy ze smrku, z borovic jsou moc hořké, ty nemám rád."

A co tedy Blboun vysloveně nesnáší z jídel?

"Asi se tomu taky nebudete moc divit. Jednoznačně pečenou drůbež. Tu nemůžu ani vidět. Z nějakého důvodu se mi při pohledu na vypečená ptačí stehýnka, prsíčka a křidýlka nedělá dobře. Ale na tom snad není nic divného."

S Blbounem do říše pohádek 1 Podívejte se na 13. komantu Blbouna nejapného z pohádkové říše. Přečtěte si vše, co v knížce nebylo!Tak přejdeme k příjemným věcem. Co třeba hudba? Blbounova oblíbená písnička?

"Mohla by to být Píseň pro Blbouna nejapnýho od Karla Kryla. Abych jako dělal čest svému jménu. Jinak jsem pták poněkud nelétavý a tak mám rád lenivou hudbu a to jakoukoliv."

Co by si vzal Blboun s sebou na cestu kolem světa?

"No úplně nejradši Blbounku!"

Ne! Nějaká existuje? Mysleli jsme, že jste už sám!

"To neprozradím, protože to si přečtete v druhé pohádkové knížce, jestli bude mít to štěstí a spatří světlo světa."

a zbytek si přečtěte už na Superrodině, otázky budou ještě vypečené...

PŘEJÍT NA ČLÁNEK 13. KOMNATA BLBOUNA NEJAPNÉHO Z POHÁDKY....

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama