Ona ví... výklad pro jednu z vás....

6. června 2012 v 8:12 | Renata |  Taroty on-line
Zvědavost byla i u mě silná.
A výklad pro jednu z vás mě nepřekvapil.

Kde je tedy blokováno to NĚCO, to něco, co působí, že se cítí jako na poušti, ale křižovatku nevidí.
Vzala jsem trojnásobný výklad. Orákulum Grálu, Poselství Bohyní a Zlatý tarot. Vše se hezky doplnilo, spojilo.

Kdysi jsi totiž přijala model, že Úspěch je jen pro vyvolené - to je ta karta Oboustranné vítězství na levé straně, její negativní význam. Ten pozitivní je, že Oboustranné vítězství, kompromis, existuje a že všichni máme nějaký potenciál.Bohyně Kali je takovou kartou Smrti, máš velmi dobré povědomí o tom, že něco musíš nechat odejít, aby to nové mohlo přijít. A v podstatě pětka pohárů ukazuje, že jsi plakala naprosto zbytečně nad nějakou ztrátou. Ten potenciál máš... je za tebou. Vidíš toho rytíře, jak truchlí nad vylitými poháry? Za ním jsou ale další DVA. Plné a zlaté!!!

I ty máš za zády dva poháry, plné a zlaté... A víš to.

Nejsi tak úplně prázdná poušť, svůj potenciál si velmi dobře uvědomuješ.
Jen to tak nějak pro oči nevidíš...


V současné době (karty uprostřed) by cesta mohla vést přes úplné osvobození se od toho, co musíš, jak musíš vypadat, jak se chovat, prostě HRA. Bohyně i následující karta desítky pohárů ukazuje na lásku, kterou musíš směřovat k sobě samé, hýčkat se, hrát si sama se sebou, se svými myšlenkami, hledat v sobě a věnovat se rodině. Desítka pohárů je rodinná ochranná karta, nádherný výjev plodnosti, mléka, medu a strdí :-))), takže to podhoubí k vlastnímu hledání máš nádherné!

Karty vpravo pak ukazují do budoucnosti a tam je Afrodita, společně s Grálovou kartou Touha. Máš v sobě bohyni, spojení těchto dvou karet mi dává tušit, že potřebuješ najít sebe jako ženu. Přijmout sebe, své tělo, svou duši jen tak na okraj, tady karta Bohyní radí tanec... tanec, pohyb, cokoliv, u čeho se budeš cítit žensky. Dát si pár lekcí břišního tance... napadá mě, co takhle udělat si kurz na nějakou instruktorku čehokoliv, co se věnuje ženám, probouzení ženských energií, masáže...
Jako kasa v obchoďáku to fakt není....
a pak je tam totiž osmička pentaklů... ten učedník, který sedí naprosto zabrán do svého úkolu, do svého procesu učení,že nevnímá nic kolem, ba ani to, že obrůstá pavučinami... Mohlo by tě to chytit, měla by jsi v tomhle určitě úspěch.
Za mě... z pouště tě vyvede to, co sama cítíš, jen k tomu zatím neumíš najít cestu.
A mohlo by to být něco, co pomáhá hledat cestu jiným ženám.
To se i krásně propojuje s mateřství, rodinou... energeticky, prakticky to chce spolupráci všech, protože se nemůžeš rozdvojit, ale víš jak to myslím. Nebudou to dva oddělené světy (jeden doma, druhý za kasou v superhyper), ale propojené, navzájem se obohacujcí (doma děti, v práci ženy)...
Tak přeju hodně štěstí a snad jsem ti pomohla minimálně k tomu, že zkusíš hledat cestu ke své pravdě. Třeba už víš, kudy...
Renča

mimochodem, ještě nějaký čas trvá soutěž o karetní sadu POSELSTVÍ BOHYNÍ, směle soutěžte...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nartaya nartaya | Web | 6. června 2012 v 8:46 | Reagovat

Reni, musím chvilku vstřebávat. Tvé řádky čtu pořád dokola a je velice zajímavé, co Tě napadlo. Pamatuješ si na můj příběh z Prahy, kdy mne vzala krční páteř... ale ještě pár dní před tím jsem již kontaktovala svoji kamarádku masérku. Je výtečná, něžná, ženská, hodná a, pokud tedy mám tak hloupě zhmotnit to vše božské, je levná. Ale o těch penězích to je i není.
Před pár lety jsem k ní chodila, bylo to, než jsem odešla do Prahy, pak už nebyl čas, a její energie se propojila s mou, tehdy jsem opravdu šla na kurz relaxační masáže, bavilo mě to. A pak jsem šla na další, reflexní masáž na ploškách nohou. Bylo to bohužel v době, kdy se tak divně pokroutil můj vztah... Vzalo mi to tehdy sílu, přestala jsem se o masáže zajímat, protože onemocněla má duše a bylo třeba na chvíli upadnout do jakési temnoty a pomalu se léčit. No, pak se to zase obrátilo, já odešla do Prahy a začal ten podivný kolotoč, který mi nic neříká. Takové to MUSET a dělat pořád dokola to samé. To je něco, co mne ničí - já nenávidím rutinu. Ale na druhou stranu, nenávidím náhlé mnou nezpůsobené změny. Rozpolcenost.
V lednu se mi narodila outěžka :-), vrátila jsem se na chvíli zase domů. Jenže po porodu začaly problémy (to je to mé ježdění do Prahy)... byla jsem zoufalá. Bolest člověka v myšlení otupí. Jenže po pár měsících přišlo OSVÍCENÍ. Jak jinak to nazvat, když do té doby mi to leželo téměř na očích a já si toho nevšimla. Napadlo mno, že bych svůj problém mohla možná řešit mačkáním reflexních bodů na noze, hned jsem vyštrachala knížku, byla pořád nablízku, zalistovala a bylo to tam! Můj problém. Zkusila jsem pomačkat bodík a ejhle - FUNGOVAL!
A teď otočka zpátky - tu knihu mám ofocenou, je těžko k sehnání. A od koho ji tu celé ty roky mám? Od té šikovné masérky, od které jsem tehdy chytila tu krásnou energii.
Už jsem se také v souvislosti s tím, dívala na kurzy, které pořádá sám autor knihy a ony jsou. Pověděla jsem o tom té masérce a možná půjdeme na ten kurz spolu...
Co na tohle říkáš?
Ale pozor! Mám v sobě blok, což vyšlo i v těch kartách. Najednou mne zase to nadšení opouští. Netuším proč, snad strach, že to bude zase k ničemu. Protože přece tehdy jsem do toho šla s elánem a plány a nakonec z toho nic nebylo a já skončila v kanclu u faktur... a pak hůř, na poště mezi balíkama...
Další věc, ve výkladu vidíš ženy, ženské energie... Láká mne také práce s dětmi, nějak je "vzdělávat", hrát si s nimi... Ale opět je tam ta moje neprůbojnost a raději to vše zahodit a nezkusit ze strachu z neúspěchu...

Výklad je krásný a vím, o čem hovoří. Jen se odrazit...

Tak proč ten blok pořád? Ta brzda? Proč tolik pochybností?

2 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 6. června 2012 v 8:55 | Reagovat

Já tě chápu v tom, že taky nemám ráda rutinu (ale není rutina jako rutina, ta, která bere a ničí - s ní pryč. Ale pak je rutina, která upevňuje pozici na tomto světě, dává radost, sílu...) a nenávidím náhlé změny, vytrhávání.
Možná opravdu stojí za to popřemýšlet, nevěděla jsem, že jsem v tobě oživila něco, co jsi už předtím tak trochu dělala...
O penězích to JE i není... bohužel. Taky mi sen o masážích umřel na penězích, no a taky na fyzičce, takže u mě fakt jen sen, ale asi je jen málo lepších prací pro lidi a s lidmi.

Proč ten blok??? zkusím to zjistit.

3 nartaya nartaya | Web | 6. června 2012 v 8:56 | Reagovat

A ještě se zeptám, Renčo, jak se pracuje s více sadami karet najednou? Jak se míchají, vykládají? Mě fascinuje, jak Ti pak sobě ty sady ladí, jak se doplňují a místo, aby se hádaly, tak spolu hovoří srozumitelným jazykem. Ach jo, tuhle zeď, která je přede mnou tvrdá jako skála, rozbít a naučit se to... Jak se naučit pracovat s kartami? Jak se naučit vykládat?
Máš můj obrovský obdiv :-)

4 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 6. června 2012 v 9:01 | Reagovat

to je těžký výklad.... připadá mi, že ten důvod není zvenku, ale uvnitř tebe. Bojíš se, že tě to spálí (Slunce, což je jinak hodně pozitivní karta....) a obava z nových začátků, z lidí, nejsou to obavy, které kdyby se naplnily, tak tě semelou na prach. Spíš vnitřní bloky, nedostatek odvahy. Ale to řešení tady je v tom nabídnutí se. Je tu královna pohárů na pozici prožívání, a cesta ven vede přes pětku holí, což je karta takového hravého zápolení. A ty jsi tam hru měla i v tom velkém výkladu v článku.
svázána konvencemi? Tím, co si pomyslí okolí? (no a taky mimčo, žejo, s tímhle se změny dělají těžko, takže pomalé krůčky budou nutností a můžu z vlastní zkušenosti říct, že při mateřské se dá malými krůčky dojít hodně daleko, naprosto beze spěchu, jen se chytat příležitostí a hledat, dovzdělávat se třeba, brát maličké práce i zadarmo kvůli praxi apod..)
ale v té cestě řešení máš královnu pohárů, což vnímám jako to, že máš udělat první krok, malý, maličký, jakýkoliv, ale prostě se NABÍDNOUT. Nabídnout sebe, své city, své pocity, sebe samu a ono by se to mělo chytnout, protože ta královna tady sedí společně s Královnou pentaklů, což je mimo jiné i materiální, finanční zisk.

5 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 6. června 2012 v 9:04 | Reagovat

[3]:prostě jsem si vytáhla po třech kartách z každého balíčku a jen sledovala, jak to k sobě ladí jak ozdoby na dortíku :-)))
Tohle byl jeden z těch výkladů, co jde sám, čirá radost...
Dá se to naučit, nadřít významy, alespoň základ a čekat, že se tam propojí jednoho dne i intuice a pak už je to opravdu radostné počínání... a ty významy získají úplně jiné významy, nikoliv z knih, ale asi je to napojení na toho konkrétního člověka, na tu informaci, která mu má být předána.

6 nartaya nartaya | Web | 6. června 2012 v 9:43 | Reagovat

Reni, máš pravdu, nejdřív je nutné se naučit významy karet a pak se to najednou sepne... Ale stejně to chce mít dar a ten Ty máš.

Co se bloků týká, je to strach, to je pravda, strach z výdajů, které by se nemusely vrátit (jako se to již stalo v minulosti), strach z toho, že stejně nenajdu uplatnění, že ten svět je dravej a já se rvát neumím, neumím se podbízet... ale mám v sobě touhu pomáhat a ulevit od bolesti, tu mám dlouho. Proto inklinuji i k těm kartám, kolikrát si říkám, že jednou by to mohlo do sebe pasovat, takové masáže, trocha tarotu... S těmi myšlenkami si tak různě pohrávám už léta létoucí :-) Vidíš to tam správně. Cítím to tak taky.

7 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 6. června 2012 v 9:54 | Reagovat

možná ta cesta je pomalounká, fakt dát jen málo, ze sebe, z financí, ze svého času a čekat. Ono jestli to k tobě má přijít, tak se to na tyhle drobné "oběti" nachytá a začne se ti to vracet a dávat ti do cesty příležitosti větší.
Ono málokdo si finančně dnes může dovolit vrhnout se do něčeho po hlavě - bohužel. A masáže jsou drahej kšeft, jak kurzy, tak další vzdělávání, a o tom zařídit si salón ani nemluvím, tam už to přesáhlo mou schopnost to pobrat rozumem :-(((

8 nartaya nartaya | Web | 6. června 2012 v 10:18 | Reagovat

Teď musím rychle do města, ale ještě před tím se Tě zeptám ještě ohledně karet. Jak kladeš otázky, aby karty reagovaly. Jak se ptáš? Jak ses třeba ptala na ten můj "problém"... To je taky důležitý vědět.

Ještě se tu ukážu :-)

9 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 6. června 2012 v 10:36 | Reagovat

někdy formuluju... jako v tvém případě, měla jsi to hezky zformulováno sama. co ti brání a kudy se vydat....
Když se těžko hledá formulace, kladu otázku pocitově, čili jen myslím na ten neformulovaný problém a to se často taky pak ukáže, co přesně mělo být vyřešeno.

10 nartaya nartaya | Web | 6. června 2012 v 21:59 | Reagovat

Renčo, ještě jednou moc děkuju. A ještě něco: probudila jsi ve mně touhu poznávat... :-)

P.S. Kdyby Ti náhodnou někdy bylo ouvej na duši, vzpomeň si, kolika lidem jsi pomohla jenom tím, že jsi byla tím, kým jsi byla. A nebylo by to takové, kdybys byla jen o píď jiná (lepší/horší). Buď hrdá na to, že jsi taková, jaká jsi, je to fajn.

11 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 6. června 2012 v 22:18 | Reagovat

[10]: no jasně, touhu poznávat.... jsem ti naznačila JEN jednu cestu, na tu cestu musíš jít sama se sebou a povedeš se sama, jdi za srdcem a pomaličku a ono to půjde.
P.S. děkuji za krásná slova, padla na velmi úrodnou půdu ;-)

12 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:56 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama