Týden s Poselstvím Bohyní na Popelkách

17. dubna 2012 v 12:17 | Renata Petříčková |  Taroty on-line
V tomto týdnu mě najdete na Popelkách... Tak se třeba přijďte zúčastnit, účast je veliká....

PŘÍMÝ PROKLIK NA VYKLÁDACÍ ČLÁNEK NA POPELKÁCH ZDE....Poselství Bohyní: Čeká vás vykládací týden s ryze ženskými energiemi

Autorka několika andělských bestsellerů Doreen Virtue je podepsána také pod těmito velmi zajímavými kartami. Strávíme s nimi celý týden, hlavně páteční večer, kdy Bohyně promluví i k Vám. Máte možnost si nechat vyložit tyto úžasné karty!!!
Pod tento článek můžete psát své otázky pro ryze ženské bohyně a v pátek Vás vezmu za ruku a pozvu Vás na návštěvu k několika z nich. A hlavně poznáte mou vlastní cestu k těmto kartám, které vůbec nejsou klasickými taroty.
boh 488

Andělská psycholožka Doreen Virtue tu představuje 44 bohyň a stejný počet přijatých vzkazů.
Nemusíme vůbec věřit na anděly, přesto tyto elementární božské bytosti osloví každou ženu.
V její nejniternější podstatě.
Popravdě jsem se těchto karet poněkud obávala, ale k mému velkému překvapení jsem k nim našla cestu velice rychle. Nevnímám je jako andělské, ale jako archetypální. Možná tím stavím na hlavu celý záměr autorky, ale v tuto chvíli se mi otevírají v celé své kráse.

A Vám též!
V pátek tu najdete velký článek o této vykládací sadě - Poselství Bohyní a večer si v několika novinkách budeme o kartách povídat.
Pod všechny tyto články můžete vkládat své dotazy pro tyto karty. Sama se moc těším na výklady.

ikonaII

Ptát se můžete od této chvíle, budu se vám snažit průběžně odpovídat….
Ideální otázka by měla znít - co bych měla vědět o určité situaci či o sobě samé?

P.S. V případě úspěchu pro Vás připravím ještě stejný večer se Zlatým tarotem a Egyptským tarotem.

Renata

Vydalo nakladatelství Synergie, 2007, www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:58 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama