Když už jsme u těch karet... jak vlastně fungují?

18. dubna 2012 v 7:32 | čajovna, Renata Petříčková |  Taroty on-line
Když už teda máme ten Týden s Poselstvím Bohyní, tak musím zmínit otázku jedné čtenářky, která se mě ptala, jak vlastně ty karty fungují.
Jednoduše.
Říká se, že opravdu dobrá kartářka umí předpovědět či analyzovat cokoliv i bez karet. Budiž, s takovou jsem se ještě nesetkala, ale moc po tom toužím, to bych opravdu v úžasu stanula před jejím uměním.
Které ovšem není co závidět. Ona ta zdánlivě jednoduchá duchovní "práce" nesmírně vyčerpává. Na druhou stranu také obohacuje, což můžete mnohé z vás pocíti poté, co s Vámi komunikuji ohledně výkladů osobně.

Jak tedy karty fungují?
Kartry jsou prostředníkem mezi Vámi a Vaším nevědomím. Jakousi energií, která čiší právě z vás, vaší vlastní osobnosti i Vyššího nevědomí, které si lze představit jako pravděpodobný souhrn toho, co Vás čeká v nejbližší budoucnosti. Analýza toho, jak Vám je právě nyní dává jakousi pravděpodobnou podobu Vaší nejbližší budoucnosti.
Karty mi tedy ukáží vlivy, které na Vás v tuto chvíli působí a poté i vlivy okolní. To dohromady dává MOŽNOU budoucnost.

Není neměnná - vše máte ve svých rukou.
Výklad jako takový je vždy o tom, jak by se věci vyvíjely v případě, že vše zůstane tak, jak má... Pokud tedy není uvedeno jinak a neděláme výklad na několik možných cest z křižovatky, na které se právě nacházíte.

Tarotové karty - a nejen ty - jsou prostě jen spojením mezi vykládajícím a Vámi. Spojením, které ukazuje pravděpodobnost.
Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších karet - Velekněžka.
Moje úplně první sada, ze které Vám vykládám. Mám ji už 15 let a je stále jako nová. Jak to ty karty dělají, nevím...
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nartaya nartaya | 18. dubna 2012 v 10:28 | Reagovat

Kdo hledá v kartách řešení svého života, nenalezne je. Karty opravdu ukáží jen možnou cestu, kam se vydat a co na té cestě je možné zažít. Karty ovšem neurčují, jakou cestou se vydat. Mohou ukázat možnosti a Vy sami se rozhodnete. Proto tedy občas výklad i dobré "čtečky karet" nevyjde zcela. Mohli jste se totiž vydat cestou, na kterou jste při výkladu zapomněli...

2 Renata Petříčková Renata Petříčková | Web | 18. dubna 2012 v 11:34 | Reagovat

[1]: ano ano.... děkuju za komentář!

To je ale pro čtečku karet dost podraz, když se dotyčnej vydá najust na JINOU cestu :-)))))))))))))

3 nartaya nartaya | 18. dubna 2012 v 11:50 | Reagovat

[2]: Ono někdy není zbytí, někdy holt Osud promíchá karty jinak, než kartářka :-) Život je někdy hravej a někdy prevít.

4 Janah Janah | E-mail | Web | 18. dubna 2012 v 17:59 | Reagovat

Renčo, pamatuju si, když jsi mi o té koupi tarotových karet psala před těmi 15 lety :-))) Ještě na papír :-))) A je super, že jsi s nimi navázala takové přátelské pouto! Ať ti tvá první sada slouží ještě dalších spoustu let. Mimochodem, tvoje (nejen) dnešní výklady na Popelkách, dost dobré, smekám nad tvou úžasnou empatií...a v skrytu duše závidím...holt komu není shůry dáno ;-) Uvažovala bych nad vlastní kartářskou praxí!!! :-)

5 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:58 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama