Výklady na únor... co dosud přišlo na e-mail...

8. února 2012 v 8:14 | čajovna |  Taroty on-line
Dobrý den , chtěla jsem se zeptat na mého přítele ? Jestli je to ten pravý ? Miluji ho , ale občas nechápu jeho chování , jako by mne od sebe odháněl . Potom ještě prosím Vás na práci ? Děkuji L.

Milá L... On má ve vás obrovskou jistotu. Jen není schopen, ochoten dát najevo svou lásku nebo ten pocit, že si Vás váží. Ale ano. On Vás považuje za výhru svého života. Vám už tak nějak dochází trpělivost, ačkoliv tady máte velký potenciál k odpouštění a tak podobně. V tuhle chvíli se ON nějak nemíní vyhrabat ze své klece, nemíní vám dávat cokoliv najevo, a Vy taky ne. Zajela jste do stagnace, do období, kdy už se nebudete k ničemu vyjadřovat a nic řešit. I to je řešení - dává čas Ale ten vztah je tuhle chvíli pod kartou Marnosti, neupřímnosti, lží... Tak nevím, jestli ta pauza, ten odpočinek stojí za to,, protože vám vyloženě oběma škodí.
NO ale zase... možná lepší vyčkávat, protože se to nějak "vyvrbí" a zase si budete rozumět...
Když se dáte do konfrontace a vyříkávání, tak teda budou lítat jiskry. Taky se doberete výsledku, možná se i nerozejdete, ale bude to teda stát nervy...

práce: Nevím, jestli jí máte nebo hledáte, ale je to tady napjaté, ač to třeba v tuhle chvíli navenek nevypadá. Něco se mění, nebo změní a vy budete hledat odpověď na otázku, "zasloužím si to?" Je tam i možnost střetů a vyhrocení situací a nějakou delší dobu se to moc lepšit nebude, pořád napětí...bude tam nějaká autoritativní osoba (možná žena) možná - ale tak daleko to neumím, zacházím do spekulací - tak cca za půl roku se ty meče složí a bude mír.

J. a její další osud...,
a jéje, šupitka se nám trápí :-)))vylejvá si na sebe ten kýbl špíny, ačkoliv tady máš někde zasunutý docela hezký časy, ale tak jako vedlejší....takový relax po tom hlavním běhu života, je tady autoritativní žena (no.. tomu už rozumím..práce), kterou nosíš v hlavě víc, než je zdrávo. Tě moc nepotěším, ještě nějakou chvíli to bude trvat, ne moc dlouho, cca do měsíce, třeba jen pár dnů, do blízké budoucnosti jde Ďábel, to asi sama víš... něco tě rafne a položí ti obličej na zrcadlo svýh negativních vlastností. Spíš tak... zvenčí to nejspíš nepůjde, spíš to bude tvůj vlastní boj. Zvenčí na tebe jde naopak velmi dobrá karta, nějaké to splněné přání, hezké časy.
A bude to pokračovat. Až v sobě vyřešíš toho ďábla, jakože to fakt půjde, tak tě to posune k nějakému pomalému trpělivému růstu, nic neuspěchávej, jdi pomaličku a ejhle... v delším časovém horizontu tě čekají opravdu hezké časy, odpočinek, klid, důvěra, pěkná láska a znovuprožití lásky....
Ale teď to ještě bude chvíli bouchat, tak pevné nervy Ti přeju.....

Omlouvám se za stručnost, mám nemocný děti (opět!) tak jsem vůbec ráda, že jesm si pro karty našla tohle krásné sluníčkové ráno... Další dotazy můžete psát na cajovnaprozeny@centrum.cz , ale přece jen neodpovím hned, takže poprosím o trošku trpělivosti.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maruška-Fukčarinka Maruška-Fukčarinka | Web | 8. února 2012 v 22:58 | Reagovat

Renatko dětem přeji brzké uzdravení a vám všem pohodu. A děkuji moc....

2 cajovnaprozeny cajovnaprozeny | 9. února 2012 v 8:13 | Reagovat

[1]: nemáš zač, děkuji, děti už jsou o véliký kus lepší, ba dokonce už skoro zdravé....

3 Janah Janah | Web | 9. února 2012 v 16:58 | Reagovat

Jejda, to jsem nečekala, že tu najdu odpověď :-) Moc díky Renčo, že sis udělala čas...no krásně jsi mi to vyložila...těším se až dospěju k tomu delšímu časovému horizontu :-) Vlastně to není zase až tak strašné, jak jsem čekala :-)) Večer si uvařím třezalkový čaj a přichystám se na ty svoje démony... (mmch zrovna jsem se začetla do šamanistických webů...)
Dětem též přeji vylepšení zdraví, chtělo by to prostě sluníčko a ne tuhle Arktidu...

4 cajovnaprozeny cajovnaprozeny | 9. února 2012 v 21:03 | Reagovat

[3]: hódně třezalkovýho čaje doporučuju :-))) ďábloj pak spadne čelist.
fakt bude dobře, jen ještě chvíli to bude jaksi zamrzlý...:-(

5 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 3:59 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama