L. a podivné chování jejího přítele

13. ledna 2012 v 11:34 | čajovna |  Taroty on-line
L., vy jste ale nazlobená. Hodně.. vře to ve vás jako v sopce. Ale váš vztah je tak charakterizován. Už potřetí mi dnes vychází jako základní charakteristika Měsíc. Od začátku je váš vztah velmi silný, ale nejistý. Máte oba pocit, že se doopravdy neznáte, něco vám z vás samých uniká. těžko tam hledáte k sobě cestičku.
Vy ho jednoznačně přijímáte jako obrovsku šanci, od první chvíle v něm cítíte vztah, nový začátek, chlapa pro život.
V tuhle chvíli o něm smýšlíte dosti negativně, negativně o svém vztahu, vracíte se myšlenkami do minulosti, hledáte viníka, vyloženě se těmi myšlenkami týráte.
A možná kvůli tomu i trochu kopete kolem sebe, rozhodně ten vzor chování tam není úplně vyrovnaný a na vaší náladě to je poznat.
On ve vás vidí dokonalou ženu. takovou krásnou bohyni...
Smýšlí o vás velmi pozitivně, považuje vás za dokonalou ženu, za štěstí, které potkal a nic lepšího nehledá. Jen se chová poněkud nevyzpytatelně, jak to zrovna přijde.

Budoucnost vašeho vztahu je opět na vážkách. Jak jsem psala v minulé odpovědi pro J... (je zvláštní, že se mi pořád opakují karty).... byl by to vztah nikdy ne úplně idylický, ale vy máte kde brát společnou sílu. Jak sama píšete, jinak je úžasný.
Jen tohle vás trápí, jeho uzavřenost. není způsobena jinou ženou, on je prostě takový.
Vnímá vás jako svou JEDINOU.
Buď se s tím smíříte a budete s ním žít tak, jak to je nyní. Nebo půjdete někam jinam.

Příčina jeho chování? Nemá problém s autoritami. Špatně je snáší a nedokáže snášet kritiku na svou osobu? To by mohly být důvody jeho uzavřených stavů a pak je řešením s ní o tom zkusit mluvit.
nebo to nechat být, smířit se s obdobími "ticha" ve své domácnosti...jít si zacvičit nebo ke kadeřnici a počkat, až si to partner v sobě "vykouše" sám...
Hodně štěstí L... je to na vás.
Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L. L. | 13. ledna 2012 v 11:39 | Reagovat

Renat moc děkuji za výklad, netrpělivě jsem ho očekávala a hodně mě povzbudil. Ve spoustě věcí máte pravdu, dalo by se říct, že ve všem... Před pár dny jsme se sice rozešli, ale stále jsme v kontaktu, několikrát jsem se již viděli a zdá se že nám to odloučení jen prospěje. Většinu věcí jsme si vyříkali a vysvětlili a uvidíme, jak to bude dál... Ještě jednou díky!

2 princessGogo princessGogo | Web | 13. ledna 2012 v 11:41 | Reagovat

Hezoucky blogissseeek, mrkni na muj web !

3 cajovnaprozeny cajovnaprozeny | 13. ledna 2012 v 11:42 | Reagovat

[1]: L... tam práskaly meče jeden o druhý, šílený... ani jsem to nechtěla tak psát, ale vy jste to napsala do dotazu jak jemně, že mě až ta razance vašeho hněvu a sporu vyděsila!!!

tak ať k sobě zase tu cestu zpátky najdete. Je tam porozumění beze slov, ale ona ta slova jsou často důležitá a ta bariéra byla jednoznačně od něj. Držím palce!

4 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:01 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama