J. a její vztah... je to vztah?

13. ledna 2012 v 11:21 | čajovna |  Taroty on-line
Milá paní J... Nebojte se, H. vás pořád vnímá velmi pozitivně a jste pro něj nezapomenutelná žena. Hodně jste mu ovlivnila život a jste tak trochu jeho "splněné přání"...
Ale v tom vztahu se mi nyní ukazuje překážka v roli - pravděpodobně - jiné ženy. Docela ho dusí, válí to s ním (matka?, vlivná kamarádka) prostě někdo, kdo mu staví do cesty překážky proti vám.
Vyloženě tomu člověku vadíte svou čistotou a pozitivní energií.
Vztah, stejně jako předchozí u J... vnímáte rozporuplně. Měsíc. Intuice, nejniternější napojení, ale taky obrovké pochyby, jestli je to správně.
Propadáte sebelítosti.
Váš vztah ale stále stojí na pevných základech. Tam někde v duši. V reálu je tam hodně starotí, spousta "ukočírování" hmotných a realistických záležitostí, které vnímáte jako překážky.
karta ukazující na budoucnost vašeho vztahu je právě taková. Neustálé balancování s těmito vahami reality a lásky. Ale není to nějaké zlomyslné, ale poměrně vyvážené řešení hmotných starostí.
Představuju si to asi tak, že byste spolu neměli úplně hmotně jednoduchý život, nebyla by to procházka růžovou zahradou, ale taky žádné tragédie. Prostě normální pozemský život. Ale... večer byste se k sobě stulili do postele a tu sílu, o kterou vás běžné žití vyčerpalo, byste snadno nabrali zpět.

Ještě se vyřešení neblíží, ale pořád stojíte na dobrých základech. Nebylo by moudré je bourat jen kvůli netrpělivosti.
Renata
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 princessGogo princessGogo | Web | 13. ledna 2012 v 11:31 | Reagovat

Hezoucky blogissseeek, mrkni na muj web !

2 Jana Jana | 16. ledna 2012 v 12:05 | Reagovat

Děkuji moc, doufám, že to všechno ustojím. J.

3 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:02 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama