Důvod ustrašenosti? Blokujete si štěstí...

16. ledna 2012 v 10:42 | čajovna |  Taroty on-line
Milá J... hledat příčiny Vašeho chování v kartách mi přišlo jako těžký úkol, ale možná se mi to nakonec podařilo. Posuďte sama. Ono to totiž bylo jednoznačné od první karty.
Možná se mýlím, ale na jednoznačnou otázku jednoznačná odpověď.

Kořeny hledejte v dětství, které nemuselo být úplně harmonické. Buď děství (jste-li mladá) nebo i Vaše vlastní rodina (jste-li starší ročník). Hned vysvětlím. Znáte ten pocit rodinné pohody, kdy se vracíte domů a tam jsou zářící šťastné děti, matka jako symbol plodnosti a hojnosti a tatínek jako symbol ochrany a bezpečí celého toho radostného krbu.
Tohle jste neměla. Nezažila. Nebo jste měla vždycky pocit, že tohle je vám jaksi zapovězeno.
Nejste si jista, jestli tuhle pohodu a životní potěšení jste schopna si užít, jestli si je ZASLOUŽÍTE.
Obrovská nejistota tam je.
Bojíte se, že vítězství není pro vás.
Ale to vůbec není pravda.
Vy tam to štěstí, nárok na štěstí máte. Tenhle nárok má mimochodem úplně každý a to bez jakýchkoliv zásluh. To si pamatujte, a nesnažte se za každičkou chviličku štěstí podvědomě očekávat ránu osudu nebo se sama trestat.

Jsou to nevědomé okamžiky, sama si to třeba nemusíte uvědomovat, ale jsou příčinou Vašeho nevyzpytatelného chování. Když na vás přijde taková chvilka, zkuste se zastavit. A říct si... PROČ????
PROČ se CHCI takhle chovat?
za co? Proč, kde je příčina?
Zkuste si na to odpovědět a jsem si dozajista jistá, že za takovým zkratkovitých chováním bude podvědomé očekávání bolesti za štěstí... Taková daň.
Neplaťte ty daně, fakt nemusíte, milá J....

Vy ten život nebudete mít růžový, jako štěstí nalepené na dalším štěstí. Osud vám naservíruje od všeho trošku, ale VELMI z toho všeho máte ve svých rukou. Když bych to měla vidět úplně s nadhledem, tak jste svým způsobem dítě Štěstěny.
Vážně!
Mrkající
jen se Vám občas to kolo osudu nahne někam dolů a není to zrovna růžové, ALE.... obrovská síla ve vás je. Vy máte tu sílu, tu MOC to všechno změnit, začít žít šťastně, protože úplně nakonec mi na Vás vychází žezlová Královna. Vy to držíte ve svých rukou.
Moc držím palce!
Mám pro Vás jen jednu radu - netrestejte se. Nemáte zač, tenhle model chování, ať ho do vás zasel, kdo chtěl...(v dětství) už není pro Vás. Jste dospělá, jste samostatná, jste to VY. A máte před sebou úžasný život!
A pak budete šťastná...
Renata

p.s. jo a ještě něco. Je možné, že právě v tuto chvíli - či v nejbližší chviličce - se k vám dostane nějaká hezká pozitivní zpráva nebo se vám stane nějaká milá událost....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catherina Catherina | Web | 16. ledna 2012 v 10:52 | Reagovat

Ahoj, mrkni na muj web

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:00 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama