Energie prosince 2011

10. prosince 2011 v 19:00 | převzato |  Duchovní okénko

Zhodnocení listopadu

Cítíte to? To 11/11/11 ? … Ano! K Posunu došlo a zvýšil se světelný kvocient.
Bylo to výjimečné, neboť nastala ta doba. Stalo se to, protože jsme přešlapovali na místě a žádali o pomoc. Podpora je jako dvousměrná ulice. Dává Vám odvahu pokračovat kupředu, aby bylo možné pomoci ostatním, ať již je známe nebo ne.
Poznat Vaše slabé či silné stránky Vám umožní veliký posun. Pokud se zaměříte na nějakou slabost, zjistíte, že se řešení objeví, ať již přispěním někoho jiného, nebo nápadu, který se zformuje uvnitř Vás samých. Nastal čas Jednoty. To vyžaduje, abyste sdíleli Vaši jedinečnost s ostatními. Váš postup je zaručen, ale brzdí Vás ta věc, že nevíte, jak jednoduché to bude. Vše je určeno Vaší odvahou. Jsme právě ve středu všech změn. Doufám, že jste si všimli podpory, která je všude kolem nás, I když se to tak v našem materiálním světě nemusí na první pohled zdát.

Přehled prosince

Jedná se o měsíc zmocnění. To navazuje na výše zmíněnou podporu a jednotu. Nyní se připravujeme na svět 5D. Zpočátku to bude vše jemné, nikdo z nás již nebude reagovat na strach. Pokud totiž k sobě připustíme strach, je svět 5D nepřístupný. Tato dimenze s Vámi sice bude v kontaktu, ale ne ve fyzické formě. To vše Vám dá novou možnost volby - zvolit si Lásku. To je to, co Láska dokáže. Je to síla, která řekne ne, když nekráčíte tam, kde Vás to nejvíce posílí. To přináší do našeho světa problémy, ve kterých však pracovník Světla vidí příležitosti k osobnímu růstu. Nikdo neříká, že bude vše jednoduché, ale pokud zůstanete ve svém srdci, objevíte možnosti, o kterých jste netušili. Zmocnění je pro Světlo velice důležité. Vaší prací je být odvážnými bytostmi a ukázat suverénnost, ohleduplnost, soucit a vlastní přirozenost.
Existují dva příběhy, které souvisí s prosincovými energiemi. Je to příběh Pán prstenů a životní příběh Seta, Osirise a Isis. V obou je ztráta, hledání odvahy a týmová spolupráce. Pán prstenů se zdánlivě potýká se smůlou v bitvách, s velkým zlem, ale nikdo zde není sám a podpora přichází v ten nejméně očekávaný okamžik. Přesto je odvaha znatelná každou chvíli u každého jednotlivce ve skupině. Může se to zdát jako příliš extrémní, ale to samé platí i pro tento čas. Kde je Vaše odvaha a kudy vede Vaše cesta? Vše se rozsvítí, až nadejde čas. Vaše práce také spočívá v tom, abyste poté, co zjistíte, kudy máte jít, nastoupili tuto cestu, s odvahou v srdci, nikoliv se strachem. V mnoha ohledech tento příklad dosvědčuje to, co se děje po celém světě. Nic se ovšem nestane přes noc a každý z nás nastoupí na svou cestu, až přijde ten pravý okamžik. Nedovolte vašim strachům a bolestem, aby ovlivnili Světlo uvnitř Vás. Co se týče příběhu Osirise, to byla akce, která nakonec přivedla Osirise a Isis na novou úroveň vědomí. To je to, co dělá opozice. Je to polaritní hra. Jakmile bojujete s tím, co nechcete, tím si blokujete vlastní růst, ale pokud to přijmete jako součást svého života a svých zkušeností, můžete rázem zvýšit svoje možnosti a urychlí se Váš růst. Ironické, že?
Ale přesně v tom spočívá ta krása, kterou zažíváte na Zemi, pokud se ji ovšem rozhodnete vidět. Samozřejmě, z našeho pohledu se dějí špatné věci, a děly se vždy, ale my to prostě musíme přijmout a přizpůsobit se. Je to vaše odvaha, díky které poznáte nový život a kterou máte k dispozici v každé situaci.

Prosincová astrologie

Máme velkou astrlogickou podporu v tomto měsíci. 10.12.2011 nás čeká úplněk spojený se zatměním měsíce, to celé ve znamení Blíženců. Uvolní se mnoho nedořešených starých otázek ohledně komunikace. Uran vchází do Berana, což znamená, že přichází změna jménem pokrok. Uran s Beranem jsou známy, že nenesou moc taktní změny, ale I tak jsou vzrušující. Tato výbušná energie s sebou přináší expanzi Světla, což určitě neznamená nic špatného. Dne 21.12.2011 přichází zimní slunovrat a Slunce se přesune do Kozoroha. Ten nabízí stabilitu struktur a přípravu na vzácné okamžiky, jež nás ještě čekají. Globální vlády již pomalu chápou, že přestávají být skryté v pozadí. Neetické korporace začínají být v zájmu lidí a jsou vystaveny velkému tlaku. Všeobecně vztahy, které nejsou v rovnováze, se rozpadnou. 24.12.2011 je úplněk v Kozorohu a tento den nám přináší podporu pro nastávající rok.
25.12.2011 jde Jupiter do Býka, což znamená energii vyrovnání a hojnosti. Hojnost především znamená lásku, což se může zdát obtížné v době chamtivosti. To je bod, kdy je zkoušena naše odvaha v srdci. Jste ochotni riskovat pro Lásku? Jste pro ni ochotni dělat moudrá rozhodnutí? Potrvá to tak dlouho, jak si vše nastavíte. Jděte do svého srdce a naslouchejte, abyste se mohli v roce 2012 projevit. Pak se může Vaše odvaha rozvíjet
Shrnutí
Podpora je zde a vaše odvaha je potřebná. Rok 2012 je za dveřmi a stejně tak Vaše vůle rozhodnutí vybudovat nový svět. Víte, že je to mnohem lepší, než se nechat zatáhnout do víru beznaděje. Víte, že na tmavých místech je potřeba Světlo. Víte, že Láska přemůže vše ostatní. Je na čase vyjít z místa pohodlí a být silnou bytostí. Být pokojným bojovníkem, kterým jste. Každý z nás má u sebe jiný kus skládanky. Nechte své světlo, aby svítilo, a zjistíte, že budou mnohé věci odhaleny. Jste tím, kým jste.
Šťastný prosinec.

Copyright : © 2005-2011 Jamye Cena, www.CrystallineSoulHealing.com
Do češtiny přeložili Sentinel a -Ag- (www.svetloatlantidy.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama