Výklady karet pro paní J....

4. července 2011 v 21:19 | čajovna |  Taroty on-line
Dotaz:
..... chtěla bych se zeptat jestli potkám muže, který by byl pro život a mohla bych se o něho opřít.

Dotaz od paní či slečny J. znám jako své boty, snad touha každé ženy? Muž, o kterého se lze opřít? Ještě než se podívám do karet trošku něco obecného napíšu. Opírat se o kohokoliv může být velmi nebezpečné i kdyby to cokoliv bylo pevné jako skála. I skála může jednoho dne zvětrat. Ještě nebezepčnější je opírat se o skálu, jež jen tak vypadá či je průhlednou potěmkinovou vesnicí. Takže hledat chlapa pro oporu je trochu ošemetné. Tu největší oporu bychom měli mít sami v sobě, milé dámy a je to VELMI velmi těžké... přesto by většina naší síly měla pocházet z nás, z naší ženské podstaty a protože jsme bytosti hmotné, lidské, je tu místo i pro tu mužskou energii, která tu naši ženskou doplňuje a která je nesmírně důležitá a nelze bez ní žít vyrovnaný život. Muž jakožto symbol země doplňuje právě tu ukotvenost ve hmotě.
Paní J., vy jste uvězněna, možná nemoc nebo nějaká přechodná indispozice zvenčí, jež vás právě nyní nutí přemýšlet a být sama sebou? Uvažovat nad dvěma mincemi lidského bytí a jste ve fázi jakéhosi loučení s těžkým srdcem, zároveň vás však cosi velmi osvobozuje a vidíte širší perspektivy vašeho bytí a žití.
Vidím, že jsem správně napsala těch pár vět nahoře, zdá se mi, že je pochopíte. A budete ještě chvíli sama, to období, jež se nazývá Poustevník, není o osamocení, ale o přínosné samotě. Využijte jí, vzdejte se touhy, příliš horlivé touhy někoho hledat.... Nenajdete. Silou to nejde. Chtěním to nejde.... Budete-li se přepínat, dostanete se jen do nepříjemného stavu letargie a nerozhodnosti. Neuvidíte svůj život. Vzdejte boj a to nejcennější přijde za vámi. Je tam!!! Fakt to tam je... ta poslední karta je právě kartou ženství, rovnováhy a spřízněných duší.Vy ho potkáte, ale intuice mi říká, že ON si přijde pro vás... ne naopak. A do té doby na sobě pracujet, ať pro něj jste ta nejúžasnější žena na světě!!! Podaří se vám to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:08 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama