Výklad pro paní H....

4. července 2011 v 21:33 | čajovna |  Taroty on-line


Je tam ten muž nebo ne? A může mi nabídnout práci.... a vůbec, pár dotazů ohledně práce...
Tak do toho paní H...
Ten muž, jehož jsem vám v květnu někde zahlédla.
Dává si na čas, vypadlo mi kolo osudu... takže se nám někde zdržel nebo se ještě drží v tajnosti? Ale jo, mohl by vám nabídnout práci, je tu šance, ale práce to nebude úplně bez zádrhelů, trošku nějaké ženské haštěřivosti a problémů, ale nemělo by to být nic zásadního, určitě ta práce pro vás bude mít víc pozitiv, než negativ a jsou to jen takové prvotní problémy. Tolik k práci kuchařky.
Já neumím odhadnout, kde ten chlap je, z karet umím vyčíst jen současnou situaci a tendence, konkrétní otázky...oj, kdybych to uměla, i já bych si žila jako královna, všechno dopředu bych věděla. Ale neumím to. A vlastně po tom ani netoužím. Ani pro sebe, ani pro ostatní. Život už mě naučil, že jsou věci, které vědět nemáme. Proč? Protože jejich vědomí by nám uškodilo.
Když vám teď řeknu, běžte do té práce... nebo nechoďte do ní.... ovlivním vás. Já jen vidím, že tam budou problémy, ale ne takové, aby vás položily. A taková situace pro vás může být prospěšná víc, než práce, kde půjde vše hladce.
A taky se můžu ve všem mýlit ;-) i to je možné.
Stejné je to i s muži... který je ten pravý? Praví jsou všichni, jen každý jinak.
A všeobecný výklad na vaši situaci naznačuje podobné. Máte před sebou šanci či spíš v té šanci přímo jste! Ale příliš lpíte na pocitech jistoty jakožto výrazu tísně, do níž jste se dostala. Jestli se nemýlím, jste Býk, vy to víte... co máte dělat. Býk se nikdy nemýlí a Býk dobře rozmýšlí, než udělá první krok. Je tu také karta vzestupu v zaměstnání, nečeká na vás někde ještě lepší místo v hierarchii pracovní? Myslím jako lepší pozice, povýšení? Kariérní postup...?Vzhledem k těm nadšeným kartám kolem bych to skoro i tipla... A vy víte, že musíte věci rozložit rozumem a pak je znovu poskládat a to vás osvobodí od nefuknčního aa ještě jedna věc. Dopřejte si dovolenou, klid, zvenčí na vás jde situace, kdy budete lehce omezena, malou nemocí, nějakou událostí, která vám na chvíli znemožní tvořivost a dopřeje vám kratičký čas na oddych a rozmyšlenou. A potom... ochranná karta, takže vše dobře dopadne. Práce bude i muž bude..
Budu držet palce...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 5. července 2011 v 19:56 | Reagovat

Moc děkuji,kartičky vyšly OK,dobře to dopadne.Také vám přeji krásné léto a všem lidičkám co čtou vaše stránky.

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:07 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama