Výklad pro Irenku

2. července 2011 v 8:50 | čajovna |  Taroty on-line
Nejprve malá omluva za prodlení s výklady a ještě horší věc - přišla jsem o virtuální životní prostor (tedy počítač), takže kromě Irenčina výkladu, o který se sama znovu přihlásila, jsem všechny ztratila :-((( takže kdo stále čeká nebo chce nový výklad, nechť napíše na cajovnaprozeny@centrum.cz a budu se snažit co nejdříve odpovědět. Už je vše v pořádku, tak snad to bude rychlejší "spolupráce".
Ale zpátky k paní Ireně...


Vy jste v době nedávné procitla, uvědomila jste si, že žijete v jakési iluzi a přišly pochybnosti. Pokud se osvobodíte i od souzení druhých, pak pocítíte sílu svobody. V tuto chvíli prochází sítem váš vztah, ale nejen on, také vztahy k mužům obecně. Oddělují se vztahy založené na lásce duší a na lásce těl. Tady je rozdíl mezi slovy milování a sex, ale tenhle rozdíl jste už možná také pocítila. Je to poněkud indiskrétní přirovnání, ale já říkám, že o lásce nemůže mluvit ten, kdož tyto dva pojmy nezažije a nepocítí. Doporučení karet je pro vás jediné - vnořte se do absolutní pozornosti, snažte se pečlivě prožívat každou minutku svého žití a odpovědi na otázky přijdou sami.
K muži M...Potřebuje odpočinek, v současné době je tady karta, která ukazuje na vyčerpání, příliš mnoho pracoval, příliš si na sebe bral a příliš budoval svou takříkajíc OSOBNOST. Je ve stresu, a rada pro něj - aby udělal něco absolutně nedůležitého, co ho přiměje zjistit, že být perfekcionista k ničemu nevede. Potřebuje znovu nalézt radost z nového bytí. Vidíte? Tady byste se shodli, je to úkol pro vás oba.Sluníčkové tarotové karty
Bojíte se, ale nemáte proč. Je to takové to ALE.... rád bych ale... Na to nedejte, změňte to na rád bych, A....udělám to! Nemusíte se bát, ty obavy jsou tu takové, že zbytečné. Jako se dítě spálí o kamna a pak se celý život bude vyhýbat kamnům? Hloupost, ví, že je má obejít nebo na ně nesahat... Zvenčí na vás útočí pocit nejistoty, jste ve stavu tísně a nutkavé potřeby jakékoliv jistoty a cítíte se možná trochu jako zbabělec. Snad vám pomůže,že tyto nejistotové karty, kterých tady máte opravdu hodně, končí v budoucnosti právě tím, rád bych, ALE.... a do delší budoucnosti je tu karta ochranná a jednoznačně pozitivní, Svět - šťastný konec, partnerství, nové manželství, nová láska,....
Když si vedle sebe vůči vám položím vaše dva muže, tak k manželovi mi tu vychází trápení, pocit vnitřní prázdnoty, váš vztah už patrne oboustraně vyhořel a je tu pro vás dva šance, jež vás dovede k rozmrzelé prázdnotě. Střih, změna... Rozchod? Vypadá to spíš tak, ale nechci předjímat. Možná jste opravdu vy dva už došli na konec svéhou soužití a tou šancí je právě trocha budoucí osamělosti a pro oba šance na nové žití.
S M. bude vztah růst, ale pozor na takovou tu dvojí tvář. Jednoduché to nebude, bude tam spousta možností třenic a nedorozumění, jež mohou pramenit ze špatné komunikace. Žárlivost, zranitelnost, stavění si vzdušných zámků? Vidíte? Takové ty vlastnosti pubertálních lásek, snaha vlastnit. Je to jedinečný vztah, kdy se vy oba můžete těchto vlastností zbavit. Nemusí být ani projeveny navenek, nemusíte si dělat žárlivé scény, ale mohou to být drobné pocity na pozadí, on se mnou nekomunikuje, on mi nenapsal... ó já chuděrka neš´tastná...! Víte, jak to myslím... Je to o bezpodmínečné lásce, která nic nechce a nic neočekává. Tenhle vztah mi tu vychází jako silně okamžitě karmický a sice, že za každý čin v tomto vztahu přijde vzápětí spravedlivá odměna, budete konfrontováni s následky svých činů.... Nedokážu Vám Irenko říci, jestli je to ten pravý pro život, ostatně pravý je každý, jež nám přijde do cesty, ať se zdrží dva týdny nebo dvacet let... ale rozhodně pro vás život velmi přínosný, ale záleží na tom, jak to pojmete.
Budu Vám přát štěstí...;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:08 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama