Pro paní J.... o práci

21. července 2011 v 1:35 | čajovna |  Taroty on-line
Milá paní J..., karty mi tu ukazují situaci, ve které opravdu nejste vlastní vinou a je tam ničivá podlost a skoro bych řekla, že tam není všechno úplně v pořádku podle zákona nebo morálky (je morálka dneska ještě platnou stanovou lidského soužití?) :-( a také je tu vaše úzkost a to, že si myslíte, že jste v bezvýchodné situaci a jakákoliv cesta ven z ní je jako prolézat bolestivou džunglí za nějakým nejasným světýlkem a že to bude hodně bolet.
Bude...ale ne dlouho.
Hned na brzkou budoucnost je tu změna jako hrom, transformace, život vzhůru nohama, ale ještě to asi hned nebude zaměstnání. Spíše období vyčkávání, přerovnáte si v hlavě mnoho věcí a zjistíte - třeba - že se můžete a chcete věnovat něčemu úplně jinému - tady to ukazuje dokonce na práci v médiích nebo s lidmi nebo prostě komunikace, vcítění do lidí, práce s těmito živými lidskými energiemi, žádná destrukce, žádný montování součástek ve fabrice.
Ale bude to chtít trošku času, ten odpočinek - tu zdánlivou nezaměstnanost - si nenechte vzít, nespěchejte za každou cenu do práce, nenechte se tlačit svým svědomím pod vlivem společnosti ani svým okolím, a nechte si chvíli pro sebe. Z okolí na vás jde podpora, nikdo vás nejspíš nebude obviňovat, že jste povaleč nebo tak něco. Sama po té nové šanci vnitřně toužíte a dokážete si to užít.
Tak a´t to vyjde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 23. února 2013 v 18:22 | Reagovat

Přeji,hezký ač mrazivý den,v červenci 2011 jsem Vám napsala na výklad Tarotů,že žiji s alkoholikem a starám se o nemocné rodiče,a že si připadám unavená a vyhořelá,zkrátka psaychicky na dně,sluší se abych ,vám napsala odpověd´na váš výkladco jste mě předpověděla,ůžasná předpověd,ano přesně jak jste popsala že se chystají změny,přesně po roce(loni v červnu) mě zemřel manžel který se upil k smrti,neměl to zapotřebí,byli jsme spolu 41 let,bylo to pro mne  psychicky náročné,nevěděla jsem koho víc opatrovat zda manžela či maminku, a na to v řijnu mě zemřela maminka,ted mám novou lásku v sobě ten nový ohen´,jsem štastná,potkala jsem skvělého člověka ,ano skočila jsem do nového života bez rozmýšlení,je moc hodný a podal mě pomocnou ruku,držím se té šance že prožiji konečně klidný život,v mém okolí poznávají na mne velkou změnu,velmi si to užívám,většina mě to přejí,a ti druzí to neřeším,protože jak zní to přísloví:že každý at si obuje moje boty a projdou se mým životem a pak mohou soudit, já jsem  ted´štastná a děkuji Vám  za váš výklad tarotů v roce 2011 v červenci. Děkuji.z pozdravem Koutecká Jana

2 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:06 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama