Pro paní J...

11. července 2011 v 9:46 | čajovna |  Taroty on-line


Milá paní J... při přečtení vašeho dotazu mě napadlo jediné - pryč v rámci obyčejného pudu sebezáchovy...
ale je mi jasné, že je to vězení, ze kterého se bezprizorní člověk jen tak dostat nemůže.
Nicméně karty pro vás v tuto chvíli ukazují dobu, kdy se někde ve skrytu už chystají změny, skryté, zatím neprojevené, možná ani vy sama netušíte, kde a jak probíhají. ale probíhají, je to doba příprav na něco a to NĚCO potom bude toho charakteru, že se nebudete moc rozmýšlet a skočíte, bez přemýšlení, co bude dál. A tam dál je důvěryhodné prostředí, rozhodně to nebude risk, ač to tak bude vypadat, ale bude to cesta dál, postupíte kamsi, kde si konečně odpočinete. Možná ne fyzicky, ale na duši určitě, budete jednoduše vědět, že je to tak správně.
Možná najdete lásku, říkají mi druhé karty, nebo to bude nějaká osoba, která vám podá pomocnou ruku a vy se s ní budete cítit až spřízněna.Nutkavý pocit jistoty a snaha o něco, co je marné, to mi tady ukazuje současnost. Zároveň velká změna, takže opět je tady něco, co je už v běhu a co vám pomůže. S tímto dějem přijde také vystřízlivění z minulosti a rozšíření nových obzorů, které budou jiné a pro vás jedině ku prospěchu.
Budu vám držet palce, ať se z toho co nejdříve dostanete. Ta šance mi tu vychází velmi silně, takže věřím, že místo vyhoření pocítíte v sobě nový oheň.
Opatrujte se a hýčkejte se, zasloužíte si to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 10. května 2015 v 4:07 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama