A sedmé, poslední vyprávění od Světlušky

27. dubna 2011 v 2:12 | Světluška |  Duchovní okénko
Dnes v noci mi bylo dovoleno nahlédnout do minulých životů a zjistit karmické vztahy v rodině. Když mi vše "docvaklo", procítila jsem to a vzájemně jsme si s dcerkou odpustily měly jsme ráno OBĚ velmi zvláštní zážitek - obě jsme viděly v jednu chvíli totéž.
Stalo se to ráno, když ji vypravuji do školky. Musí vstávat brzy, manžel ji vozí do školky cestou do práce a nyní v zimě je dlouho tma.
Najednou zničehonic se sama postavila k oknu (tam co stávám vždy já při svých "seancích" a říká: "To je nádherný Měsíc! Vidíš jak září? Vidíš ty kruhy kolem něj? Ano viděla jsem totéž co ona. Ale to nebylo vše.
Přišlo mi v tu chvíli na mysl co mám udělat a to vnuknutí jsem poslechla. Dívaly jsme se spolu na ten Měsíc, ona stála těsně přede mnou. Já jsem ji začala hladit po hlavičce a pak jsem ji tam tu svoji ruku nechala jen tak položenou, otevřenou a druhou svoji ruku jsem položila na svůj hrudník, na svoje srdce a v duchu jsem jí říkala "Moc Tě miluji dušičko moje". Snažila jsem se jí posílat tu čistou lásku a cítila jsem jak mnou proudí do jejího tělíčka a ona to také cítila. Já cítila teplo a ona také a bylo jí prý moc krásně.


Pak jsme si všimly něčeho zvláštního. Před námi se objevila najednou zářící hvězdička. Prvně si jí všimla Helenka a upozornila mne na ni. Ta hvězda se přibližovala a vzdalovala, jakoby blikala. Cítily jsme obě jak nám zběsile tlučou srdce. Helenka se mne ptala co to má znamenat a říkala že se trochu bojí. Uklidnila jsem jí že se nemusí bát, že vše je v pořádku a vše bude dobré.
Řekla jsem jí nahlas to co jsem jí říkala v duchu již při tom posílání lásky při
pozorování Měsíce.
Pak ta hvězda začala před našima očima stoupat a zase klesat, jakoby kývala, jakoby nám říkala ano, tak je to správně… tak to má být a pak už jen stoupala vzhůru a byl nám oběma nádherně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maruš-Fukčarinka Maruš-Fukčarinka | Web | 28. dubna 2011 v 22:42 | Reagovat

Souznění.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama