Poslední letošní výklad... aneb vzhůru do podnikání!

9. listopadu 2009 v 10:10 | čajovna |  Taroty on-line
Hned na úvod malé upozornění - v tuto chvíli si pro letošek dávám pohov!!! Takže dotazy do tarotů-online psát sice můžete, ale odpovědi se dočkáte až příští rok. Dávám si takové malé sváteční volno, čas a klid...
Takže v lednu zase naviděnou v naší poradně!!!

Ještě dlužím jeden výklad pro paní, jež si moc a moc přeje rozjet své podnikání. Hm... otázka zní - ano nebo ne? Já vám nevím, máte pravdu, každá překážka by i mě připadala jako varování, ale nakonec, co je bez překážek?
Chápu tedy vaše váhání a tak pro mne byl výklad takový "srdcový" čili jsem se v něm cítila. Co mi tedy karty řekli o vašem záměru mít svůj vysněný salón?

Směle do toho, ono to nebude bez překážek, nějaké tam na vás ještě číhají, vidím je spíš v nějakých mezilidských vztazích, s obchodními partnery apod... záměr jako takový je velmi dobrý a směřuje dobře.
Kdybyste se v tuto chvíli rozhodla, že od svého snu upustíte, uleví se vám, budete ráda, ale dříve či později vám bude v hlavě vrtat červíček pochybností a tento směr výkladu (tedy, co by kdybyste si řekla NE) se opět stáčí k tomu, co se stane, půjdete-li dál. Z toho usuzuji, že po nějaké době byste se do toho znovu pustila.
Je tu také nějaká třetí osoba, někdo kdo vám v této situaci velmi pomůže nebo se stane vaším spojencem či jen dobrým přítelem. Díky tomuto podnikání se s někým takovým seznámíte. Ale opět, pozor na ty mezilidské vztahy, někdo to tam s vámi bude myslet neupřímně, nezaplatí, nedodrží, co slíbil, je to taková škodolibost, jeho jednání nebude mít vážný důvod.
Tedy, dám příklad, nezaplatí ne proto, že by neměl sám na chleba, ale proto, že prostě nechce.
Ale je tu velká síla, která se ukazuje v budoucnosti, takže ten váš salón by nakonec vzniknout měl a dokonce by mohl mít i celkem dobrý úspěch.
Držím Vám palce.... dejte klidně vědět, jak se vám daří...
Vaše letošní poslední Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 enili enili | Web | 9. listopadu 2009 v 21:22 | Reagovat

Ahoj Renatko.Chápu že vyhlašuješ odpočinek,on by se ten shon kolem Vánoc těžko zvládal.Já momentálně pilně pletu košíčky a zvonečky k Vánocům a dodělávám věci na které nebyl čas.Mám dovču tak to musím stihnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama