Pro paní N....

15. října 2009 v 9:56 | čajovna |  Taroty on-line
Paní N. mi napsala do vzkazů a já se jí tedy pokusím pomoci, takže výklad bude velmi všeobecný...uvidíme, jestli mi karty odhalí, co vás vlastně nejvíce trápí...

Opravdu je tu nějaké trápení, v současnosti vidím, že jste nejspíše postavena před nějakou nepříjemnou situaci, která se dá přirovnat k nutnosti protáhnout se těsným tunelem, světýlko naděje tam někde je, ale je pro vás zoufale daleko. Snad nějaká ztracená šance? Nejsou to záležitosti vůbec příjemné, řekla bych, že jsou dokonce jedny z nejvíce zatěžujících lidskou duši, jste konfrontována s jakousi podlostí, s nejčernějšími lidskými myšlenkami a to vše tu je ve spojení se zoufalou touhou po jistotě.


Jsou tu také poraněné city, nějaké rozhodnutí učiněné v rozporu s vaším srdcem, něco, co vás zranilo a násilně odtrhlo od něčeho či někoho, na kom vám velmi záleželo..Ale stále je tu ta šance, i když si nejsem jistá, jestli právě ona není tím, co momentálně vnímáte jako promarněné či ztracené.
Ovšem, budoucnost už vypadá o poznání lépe. Zdá se, že se vám od okolí dostane nějaké pomoci, vážně nevím, bude-li to psycholog, tam asi záleží spíše na kvalitě psychologa, než na tom, že to prostě je kdosi, kdo si říká psycholog.... Ale je to tu dvakrát a je tu také velká šance, že se vaše duše opět vyváží štěstím, ale bude to nějakou dobu trvat. Ta pomoc bude pomalá, o to trvalejší a tři karty, které jsem si vyložila navíc, mi říkají, že to není situace, která by se na vás valila pro nic za nic. Když se zamyslíte nad svým životem, důsledky, pohnutkami, minulostí, možná zjistíte, že je to tak trochu ve smyslu "mám, co si zasloužím".... Ale ať to vnímáte jakkoliv, tendence do budoucna jsou velmi příznivé a značí konec tohoto trápení, viděla bych taky nějaký materiální zisk nebo zisk v podobě člověka, nového partnera, kamaráda nebo snad dítěte...
V každém případě můžete hledět vpřed s čistou hlavou a jasnou myslí, v budoucnosti je jasno a čisto. Máte nač se těšit, a než se tam dostanete, přeji vám hodně pevných nervů a zdaru, ještě to bude boj s černotou, ale vy to zvládnete, máte na to!
Vaše
Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 enili enili | Web | 16. října 2009 v 20:39 | Reagovat

Ahojky,už jsem zpět v plné poní a vidím jak se činíš.Sama vím(a ty víš že vím)jak je důležité říkat při výkladu i pravdu někdy nepříjemnou.O to líp člověk věci přijímá ,tak jak jsou.At´se ti daří.Zítra mám ještě druhou dlouhou službu a pak tu zase chvilku budu.Máš ICQ ?Moje číslo je v profilu.

2 pavel pavel | Web | 16. října 2009 v 22:41 | Reagovat

kdo není často konfrontován s nějakou podlostí?
já denně...

3 čajovna čajovna | 20. října 2009 v 16:57 | Reagovat

Milá N., moc děkuji za hezkou zprávu ohledně výkladu. Jsem ráda, že jsem situaci vystihla, dívejte se pozorně kolem, je tam někde pro vás opora a cestička ke štěstí, bude líp - stoprocentně, karty to ukazují. Jen musíte nyní trošku vydržet... Mějte se stále lépe!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama