Pro paní I... dvě cesty?

3. října 2009 v 6:41 | čajovna |  Taroty on-line
Milá paní I, podle vašeho psaníčka pro mě se zdá, že zašmodrchaný vztah s manželem se nedaří rozmotat a karty tomu nasvědčují. Dokonce jsou tu karty, které doslova rozšmodrchání brání, takové to uvíznutí na mrtvém bodě, neochota, neschopnost to protnout a zkusit znovu hledat něco, co vás kdysi spojovalo.
Nejsem v žádném případě zatánce konců manželství, to je velký závazek a velká výzva do života a každý pár, který spolu vydrží desítky let, je hoden obdivu. Bohužel se lidi rozchází a mě to pokaždé donutí se zamyslet... ale to jsem maličko odbočila, chci jen, abyste věděla, že pokud vám tady teď říkám, že karty v tuto chvíli vidí vaše manželství opravdu jako rozvrácené, že se ve vašem vztahu rodí určité rysy vzájemné nesnášenlivosti, říká se mi to těžko. Jsou to karty, které ve vztazích nerada vidím, proto, že to není neškodné pošťuchování, ventilování si stresu tím, že na druhého slovně zaútočím, i když ani to není hezké. Tohle je vážnější, je to taková celková nenálada, otrava tím druhým, a proto už k sobě nenacházíte cestu. Vy jste tu šanci měli, minule, když jsem vám vykládala, byla tam velmi viditelná, ale zdá se, že jste ji promarnili a to je velká škoda.


Co s manželstvím? Neporadím... to musíte sama, jen musíte vědět, že jste již trošičku za hranicemi "zachranitelnosti", i to jde napravit, ale musí chtít oba, což u vás bohužel není...

Navíc je ve vašem životě nový muž. Jeho šance? Vidím je docela dobře, je to dokonce velká šance na hezký vztah, rozhodně je tu hodně vzájemného štěstí a radosti, jeho náruč určitě uvítáte a nejen proto, že jste z domova "vyprahlá". Možná je to s ním krok správným směrem.
Rozhodněte se, jak chcete, já vám budu držet palečky, konce a nové začátky jsou vždycky těžké...
Vaše Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva* Eva* | Web | 3. října 2009 v 9:52 | Reagovat

Ahojky, tak ostružiny zatím nepomrzly, ráno bylo na teploměru  3°C. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama