Paní L... co bude?

2. září 2009 v 9:45 | čajovna |  Taroty on-line
Paní L... moc Vám děkuji za zprávu o tom, jak jste se měla o prázdninách a ráda se na karty podívám.
Malý výklad mě velmi překvapil. Paní L., vy budete šťastná...!!! Už v těchto chvílích se něco malého někde rýsuje, nedovedu odhadnout, jestli to již tušíte nebo sama někde v dálce vidíte, ale vypadá to tak, nějaký pomalý růst tu jistě je.


Pak se zdá přijde velký třesk, dosavadní věci se otřesou, zakymácí a zbortí se to, co pro vás bylo špatné a co je třeba změnit. A bude jinak... Po těchto zážitcích může přijít v podstatě cokoliv, al eu vás je to jednoznačně jedna z nejlepších karet, navíc karta ochranná, která přináší vždy něco prospěšného a v životě příjemného. Nějaká ta šťastná zkušenost a já jsem se zaměřila konkrétně na partnerské vztahy související s touto kartou. Čeká vás tedy nějaké prohlédnutí, zjistíte, že buď váš dosavadní partnerský vztah je v pořádku a zjistíte, jakou má pro vás pro oba cenu nebo vás čeká setkání s někým novým, s někým, jehož zájem nebude jen povrchním zájmem, ale hlubokým přátelstvím.
Je to prostě vztah založený na důvěře a přátelství, to je často víc, než zamilovanost a poblouzněnost...

A co ten, onen? Mrkla jsem jen krátce, i on má před sebou nějakou šanci, ale u něj to bude spíše rozhodování nelehké, které mu přinese nějaké ty bezesné noci a trápení.
Má to souvislost s vámi? Spíše ne...

Držím Vám palečky
Vaše Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama