Nové začátky pro paní M....

2. září 2009 v 9:29 | čajovna |  Taroty on-line
Milá M... já jsem úplně nejdřív rozhodila karty tak nějak všeobecně, bez podtextu otázky. A ano, jsou tu opravdu nějaké překážky, něco nepřekonatelného, něco, co tě moc trápí a něco, co nejde tak, jak by mělo, tedy... Podle tebe mělo.

Ono to tak totiž nebude věčně, je to dar od osudu, tohle čekání. Tenhle pocit marnosti. Není to bohužel nic, s čím bys sama mohla vědomě hnout, popostrčit to, zahnat nějakou svou lenost a pohnout událostmi. I kdyby ses rozkrájela, jinak než to je, to nebude.


Ale není vše pesimistické, to vůbec ne. Ono se to tu už hýbe, zatím někde trochu ve vzdálené budoucnosti, ale je tu silně patrná příprava k velkým pozitivním změnám. Karty, které směřují k budoucnosti jsou optimistické, šance tu je, opět potvrzení těch předchozích tendencí, ale je tu také karta, která upozorňuje na to, že změny to budou docela zásadní a povedou možná k jedné nepříjemnosti a sice k opuštění starých myšlenek a názorů, starého životního stylu... Ale to asi obě víme, co to znamená a že tento životní styl ráda opustíš. Jen s tím musí být člověk vnitřně smířen a to tu je také vidět. Pro to, abys dosáhla svého (třeba to mimčo) je třeba ještě trochu zapracovat na svém nitru. Přeješ si miminko, to ano... ale já si ho přála také...hodně a moc... ale stejně mě to zaskočilo a váhala jsem. Tenkrát jsem si říkala, že kdybych ještě chvilku počkala, ještě chvilku rozvažovala, možná by ten přístup byl jiný. Možná je to o něčem podobném. Je tu stále karta Poustevníka a Kolo osudu a to mě pořád přesvědčuje o tom, že je u tebe potřeba ještě chvíli o něčem přemýšlet... k něčemu se postavit jinak.
Speciální výklad pro práci a miminko mi vyšel jednoznačně. Miminko bude nejspíše dřív, než práce. To se tu chystá a balí si houbařské náčiní, protože jeho chození po lese už brzo skončí ....
co se týče práce, máš obrovskou vůli a sílu nějakou najít, ale jsou tu překážky, které ti ji znemožňují sehnat, to se v podstatě velmi shoduje s tím, co o tvé situaci vím.
Asi bych práci neřešila, protože brzo budeš těhotná.
A jak ti držím palce!!!! To si piš!!!

Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M M | 2. září 2009 v 10:16 | Reagovat

Moc moc děkuji.
Výklad zřejmě sedí. Jsem skutečně váhavá, ač přesvědčená, že mimi chci, věřím, že až se to případně podaří, že budu zaskočená a budu si říkat, co jsem to udělala : )) Zase nosit bříško, zase rodit v bolestech, zase v noci vstávat, zase ten strach o maličké samotný : ))
Jen doufám, že až se zadaří, že vše bude v pořádku. To je mje největší přání a v to doufám, to mě drží v tom, že se vyplatí počkat...
Moc ti děkuji!

2 čajovna čajovna | 2. září 2009 v 11:22 | Reagovat

Nemáš zač. Opravdu je tam to váhání, ta vnitřní pochybnost.  Víš, že je vlastně docela fajn o ní vědět a zpracovat ji nějak?
Pak si to štěstíčko vychutnáš naplno.

3 M M | 3. září 2009 v 8:34 | Reagovat

Ale jak zpracovat? Ráda bych... Taky někdy pochybuji, zda nejsem "vnitřně" bloklá. Miminko jsem dlouho nechtěla, jelikož prvorozená byla dost uplakánek, chtěla se nosit, dlouho jsem kojila - což vše vidím jako pozitivum a sjem ráda, že jsme byli tak k sobě vázáni, a paradoxně se nebála jít někam jinam a věřila, že já se vrátím. Viz i školka, která je nyní naprosto bez problémů...
Ještě by mě zajímalo, co by karty řekly manželovi. Zda ten tam má něco, až budeš mít chutě a náladu, mrkneš mi prosím, info ti kdyžtak pošlu do SZ. Díky, že takhlě pomáháš : )

4 čajovna čajovna | 3. září 2009 v 10:53 | Reagovat

M, teď jsem měla karty v ruce, narychlo jsem mrkla na manžela, na tvého partnera, na tatínka budoucího miminka a on má asi velké obavy. Dost se toho bojí, i když to třeba nedává najevo, to nevím. Jeho strachy jsou spíše materiální, jako jestli dokáže uživit větší rodinu... strachy o jistoty. Jistoty a finance.

5 M M | 4. září 2009 v 10:21 | Reagovat

Tak tomu já věřím... Má už děti z předchozího manželství a ač "machruje", že to s ním nic nedělá, tak věřím, že se toho obává... A vím, že miminko chce i kvůli mně. A i to, že se možná bojí, jak to zvládnu já, jelikož je často dlouho pryč a ví, že to bude na mně. Takže tomu věřím naprosto...

6 čajovna čajovna | 4. září 2009 v 11:28 | Reagovat

to by tak být mohlo... já si ovšem myslím, že to přijde, mimčo bude...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama