Pro paní Š, zdraví a přítel by měli vydržet!

4. června 2009 v 11:28 | čajovna |  Taroty on-line
Milá paní Š, zdá se, že karty neukazují na nic vážného. Ani v jedné z oblastí, na kterou se ptáte Problémy tu jsou v partnerství, v tuto chvíli, možná bych tipla podle významu karty na nějaké mužské ego, které vám dělá vrásky....ale je to jen můj tip, můžu se mýlit a vlastně to ani není důležité, protože budoucnost by se měla brzy obrátit k lepšímu. Do budoucna se může váš partner i vy dívat s jistotou a nadějí, dokonce tu je jakési těšení se. Velmi často tato karta ukazuje třeba "těšení se na třetího", tedy dítě.

Ale nevím, bude-li tomu tak i vás, v každém případě to může znamenat nějaké období, kdy budete spolu velmi šťastni a může to být třeba skvělá dovolená. Zdraví tu ukazuje také nějaké neduhy, mohou částečně souviset i s vaší ženskostí, tedy nějaké problémy v reprodukční sféře. Ale nijak zásadní, vážně jen nějaké "kosmetické" hlouposti, nic, co by se nedalo vhodně a rychle řešit. Bude to ale běh na dlouhou trať, ačkoliv to není nijak vážné, léčení bude zdlouhavé a vám se bude zdát nepřiměřeně dlouhé, to je asi ta štítná žláza. Ale není tu nic, co by vám mělo způsobovat nějaké obavy, byť jen malé.
Naopak, opět tu jsou nějaké šance, které se prolínají celým výkladem a chvíle, kdy se budete cítit šťastná či spíše vyrovnaná a srovnaná se svým životem.
V tuto chvíli bych vám doporučila nadechnout se, vydechnout a začít si užívat. Pusťte starosti z hlavy a zaměstnejte se něčím příjemným. To ostatní přijde samo.
Držím Vám palce
Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 čajovna čajovna | 17. června 2009 v 14:59 | Reagovat

Paní Š., děkuji za zprávu.  Budu Vám držet palce a přát si, ať všechno vyjde tak, jak má...
Dejte zas vědět, potěšíte mne...

2 Š Š | 10. prosince 2009 v 10:32 | Reagovat

dobrý den Esterko,píšu Vám zase o radu nebo o pomoc.Operaci jsem se zatím vyhnula,ale psychicky na tom nejsem moc dobře.S partnerem máme často hádky, začal chodit po hospodách a mě to hodně vadí,a podle něj je problém jen ve mně, on se nikým nedá omezovat.Pořád váhám,jestli ten vztah ukončit nebo doufat v nějaký zázrak,který se zřejmě nestane.Tak mi prosím poraďte,co dělat. Děkuji Š.

3 Domácí čajovna Domácí čajovna | Web | 10. prosince 2009 v 10:47 | Reagovat

[2]: milá  Š, napište mi to prosím do emailu cajovnaprozeny@centrum.cz, po novém roce odpovím...
do té doby hodně štěstíčka a jak vidím tak asi nebetyčné trpělivost...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama