Pro paní R....

3. června 2009 v 9:02 | čajovna |  Taroty on-line
Předně se omlouvám za prodlení, nemocí mám až po krk, ale co se dá dělat - chodí nezvané... Ale Váš problém zní velmi urgentně a tak jsem vyložila karty. Protože máte otázek přehršel a jak tak cítím, asi se sama v sobě příliš nevyznáte, nepokládala jsem kartám žádnou otázku. Vůbec žádnou. Prostě jsem je jen tak vyložila s tím, aby mi ukázaly, jak to u vás je, kde je problém a co se na vás řítí, kde je lepší oblast a kde horší...
Výklad se celkem shoduje s tím, co jste mi o své situaci napsala, snad mimo jednu věc - máte podporu tam, kde ji možná zatím netušíte, nebo jen matně chcete tušit - v rodině.

Je to nejvýraznější část celého výkladu, ale vezměme to popořadě. Současná situace opravdu není lehká, jsou tu karty, které vás nutí konfrontovat sebe samu s těmi nejtemnějšími, nejpodlejšími a nejpudovějšími vlastnostmi člověka. Jste naštvaná, rozervaná... to souhlasí. Také se vám asi dobře nespí, protože tu jsou i starosti, které okrádají o spánek a neustále a hlavně neplodně zaměstnávají mysl, hledají vinu tam, kde není, sebetrýzní...
Ale to, co se děje, je něčím, co na Vás osud nachystal záměrně. Je tu karta, kter značí, že se není třeba tomu vyhýbat, celá situace bude Vám konkrétně k dobru. A tuším, že jsem něco podobného v kartách viděla již minule.
V dosahu již máte vyrovnanost, ten pocit štěstí a osvobození, který vás pohltí ve chvíli, kdy se ve vašem osudu stane něco, nějaké rozhodnutí, nějaký čin, který po vás osud chce... tehdy pochopíte správnost této situace, která vám nyní připadá šílená.

Budoucnost? Budete muset učinit rozhodnutí bez emocí. Já vím, říká se, že správně se rozhodujeme jenom srdcem, ale jsou v životě chvíle, kdy emoce musí stranou, jinak by nás svou silou sžíraly. A toto je jedna z těch chvil, o to více na ni apeluji, protože v součastnosti se u vás objevují ty nejtemnější vlastnosti lidské povahy a pudy... k hádkám je snadno nakročeno, k sebelítosti, ke konfliktům... Dříve či později budete muset emoce odložit, jen tak dojdete ke správnému kroku. A ještě jedno tu do budoucna je - budete šťastná, protože se najdete. Za zády vám totiž stojí rodina a ta vám pomůže. Nemusí to být nutně materiální pomoc, ale taková ta morální, že víte, že jsou s Vámi, ať se děje cokoliv.
Co konkrétně to všechno znamená?
Milá, paní R., já vám nechci podsouvat řešení. Nechci vám říkat, kde je vaše pravá "rodina", jestli u manžela, nebo u rodičů, to si musíte rozhodnout sama. Asi tam, kde cítíte tu podporu, nebo náznak podpory.
Držím Vám palce
Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama