Budoucnost slečny V...

16. května 2009 v 9:52 | čajovna |  Taroty on-line
Milá slečno V., chápu, že si v 28 připadáte ztracená... číslo na vašem hřbetě si o to přímo říká... ale nebuďte. Karty ukazují, že je v brzké budoucnosti před vámi jakési setkání s třetí osobou a to osobou pro vás velmi milou. Nic se neděje bez příčiny a vy v tuto chvíli prožíváte jakési osudové čekání, přičemž úkolem pro vás je změnit úhel pohledu...stáhnout se na chvíli do sebe, ujasnit si své vlastní pocity a znovu si protřít oči a podívat se kolem sebe. Měla byste zpomalit, ano, je tu jakési přesycení současným životem, touha povolit tempo a pokud to neuděláte, může to za vás udělat nějaká nemoc nebo úraz, který vás donutí chvíli ležet v posteli a dumat nad životem. Běžte několikrát na hezkou procházku do přírody a přemýšlejte. Co chce vaše srdce a k čemu vás tlačí okolí? Co opravdu chcete?

Až prozřete, uvidíte kolem sebe patrně úplně jiné věci... a přijde i to setkání s někým milým. Měl by to být vztah trvalý, postavený na materiální jistotě, každopádně se kolem vás už v tuto dobu míhá jakási velká šance. I když je celá situace ještě trochu popletená rozporuplnými city, možná i něčím negativním, rozum se u vás pere se srdcem.
Ptáte se, jestli si máte zvyknout na svobodný život beze partnera. To je otázka zavánějící rezignací a vy vůbec rezignovat nemusíte. Někdo čeká a čeká na vás už hodně blízko. Jen vy sama si ho k sobě pustíte, až poslechnete své srdce a přehodnotíte své priority.

No a bude to ten bývalý přítel?
Ano, mohl by to být a je to velmi pravděpodobné.... POkud byste se dali dohromady, vzniklo by poměrně stálé a úspěšné partnerství, hlavně silné. Ačkoliv se říká, že slepovaný hrneček už nikdy nebude pořádně držet, ve vašem případě může být rozchod tím posilujcím prvkem, druhá šance by mohla vyjít.
POkud by to náhodou nevyšlo, i zvenčí na vás někdo čeká. Ale k němu bude cestička trochu strmější a vy budete muset projít obdobím, které nebude lehké, bude bolestné, ale na konci bude čekat velká šance...

Zdá se mi, že silněji vychází váš původní partner, který by k vám měl znovu najít cestu. Ale je na vás, na vašem srdci, pro koho se rozhodnete....
ZDravím Vás a držím palečky
Vaše Esterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama