Vyložte si karty! Jak?

21. dubna 2009 v 0:08 | čajovna |  Taroty on-line
Dostalo se mi inspirace na nový článek. Jedna ze čtenářek čajovny se ptá, jak by si mohla sama vyložit karty. Vlastně je to docela jednoduché, postup je opravdu jednoduchý, ale úspěch není zaručen. Karty s vámi musí "mluvit", musíte je umět vnímat a tohle se člověk nenaučí. Tato schopnost ve vás ale může dřímat a vy o tom zatím nemusíte ani vědět. Chcete zkusit, jestli tarotové karty nebudou náhodou vašimi dobrými kamarádkami?Nechtěje vědět budoucnost
Karty NEVĚŠTÍ BUDOUCNOST!!!! Rozhodně tedy ne ty moje... Ano, existují opravdu osvícené bytosti, které s více či méně jasnou přesností opravdu dokáží vaši budoucnost vyvěštit. Sama bych někdy ráda poodlahlila roušku tajemství, ale pak si řeknu... není mi to dáno. A není to možná dáno nikomu, aby věděl, co ho v budoucnosti čeká. Na svém osudu musíme pracovat sami.
Takže, oprostěte se od nutkání vědět budoucnost - taroty vám mohou jen naznačit možná řešení, dát rozřešení a to rozhodně není málo.
Hra s tarotovými kartami je takové malé psychologické sezení...

Karty a knížku
Doporučila bych vám koupi vlastních karet. Zde je článek "Své taroty vybírejte jako přítelkyni" ...
Vybírat musíte srdcem, zkuste to tak, jako já...

Kupte si i nějaký návod, knížku...kde jsou vyjmenovány významy karet a způsoby výkladu.

Seznámení musí být pomalé a něžné
Nechtějte hned první den vykládat - nejspíš se vám to nepodaří a zbytečně vás to rozladí. Nejprve si dejte čas na seznámení. Karty na vás hezky působili již v obchodě, takže si s nimi patrně budete rozumět. Prohlížejte si je, doslova se s nimi mazlete. Hledejte jejich významy, čtěte si je a snažte se je zapamatovat. Biflování významů karet není nutné, ale tak nějak zhruba většinu karet byste měla znát, protože jen tak se vám jednoho dne celý výklad v hlavičce tak nějak spojí v jeden, jednotlivé významy dostanou souvislosti mezi sebou.

Znáte se s kartami?
Pak zkuste libovolný výklad, nejlépe podle návodu. Já nejraději používám Keltský kříž, ukazuje nejvíc, ale neodpovídá na otázky, jak se rozhodnout. Pro to jsou jiné výklady.
Otázky klaďte ve formě - jak se mám v budoucnosti zachovat? Nebo to nechte jako normální výklad ve stylu - jak na tom teď vlastně jsem?

Zprvu můžete vykládat opravdu jen podle významů karet, postupně se vám třeba v mysli objeví i něco navíc... souvislosti, něco mezi řádky... Ano, pak jsou karty opravdu dobrými přítelkyněmi...
Tak hodně štěstí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama